خانه / وردپرس / آموزش وردپرس / راه اندازی سیستم رای گیری پپیشرفته و ایجکسی
راه اندازی سیستم رای گیری پپیشرفته و ایجکسی - فریش تم

تاریخ انتشار: مرداد 11, 1395 تعداد بازدید: 173 بازدید تعداد دیدگاه ها: 0

راه اندازی سیستم رای گیری پپیشرفته و ایجکسی

راه اندازی سیستم رای گیری پپیشرفته و ایجکسیReviewed by فرشید امین زاده on Aug 1Rating: 5.0راه اندازی سیستم رای گیری پپیشرفته و ایجکسیاگر بدنبال راه اندازی یک سیستم رای گیری مناسب برای وبسایت خود هستید، میتوانید به سادگی از این ابزار استفاده کرده تا یک سیستم رای گیری پیشرفته داشته باشید

سلام دوستان؛

موضوع آموزش:

خب میدانید که همیشه ایده های خلاقانه نیز در پس مشتی از ایده های دیگر هستند و این باعث میشود که گاها این ایده ها در پس پرده نیز بمانند و هیچ وقت آشمار نشوند. در کنار وبسایت های امروزی که سکویی مناسب برای انتشار داده ها و اطلاعاتمان است ما میتوانیم بخش هایی را نیز در دسترس همگان قرار دهیم تا به شکلی زیبا همه در نظر دهی پیرامون مسئله ای خاص شرکت کنند. برای همین منظور افزونه وردپرس امروز را برای معرفی جهت راه اندازی سیستمی انتخاب کردیم که بتواند یک سیستم رای گیری را براه انداخت. پس همراه ما بمانید.

   انتشار خودکار محتوا در لینکداین

افزونه وردپرس سیستم رای گیری WP-Polls

یکی از محبوبترین افزونه ها در وردپرس است که البته در موضوع خود نیز آمار جالب توجهی دارد. آیا این موضوع برای بیان کارایی این افزونه وردپرس در راه اندازی یک سیستم رای گیری کافی نیست؟ یکی از قابلیت های بسیار مهم این افزونه وردپرس خاصیت زنده بودن است و برای استفاده از این افزونه نگران سازگاری آن با قالب وردپرس خود نباشید، نگران رسپانسیو بودن آن نیز باشد، ویژگی برتر این افزونه در بهره گیری از قابلیت ایجکسی است که در لحظه میتواند واکنش گرایی خود را نمایش داده و پاسخگوی رفتار متقابل کاربر باشد.

این افزونه وردپرس را میتوانید برای رای گیری در وبسایت وردپرس خود استفاده کنید. میتوان از این افزونه در صفحات و نوشته ها نیز استفاده کرد و به این صورت شما میتوانید در نوشته های سفارشی خود از این گونه ابزارها به بهترین نحو ممکن بهره ببرید. اگر چه نوع رایج استفاده از چنین ابزارهایی نیز بهره گیری از یک ابزارک برای سیستم رای گیری است و این افزونه نیز ابزارک خود را ارائه میدهد تا بتوان از آن بهتر استفاده کرد. حتی میتوان چند سیستم رای گیری را راه اندازی کرد که شما از کاربرانی بخواهید در مورد وبسایت نظرات خود را اعلام کنند و برخی کاربران نیز که عضو وبسایت هستند و میتوانند به صفحات ویژه دسترسی داشته باشند در آن صفحه شما در رابطه با موارد جدید نیز از کاربرانتان نظر خواهی کنید.

 

افزونه وردپرس WP-Polls

   دریافت مستقیم Polls

   مشاهده مشخصات

 

امیدواریم استفاده لازم رو برده باشید.

منبع: فریش تم – ارائه دهنده: آموزش وردپرسآموزش سئو  – آموزش ووکامرسافزونه تجاری وردپرسآموزش ویدیویی وردپرس

کانال تلگرام فریش تم
  • دیدگاه شما پس از تایید در سایت نمایش داده می شود.
  • از ارسال متن بصورت فینگلیش خودداری نموده و فارسی تایپ کنید.
  • دیدگاه و سوالات شما توسط کارشناسان ما بین 1 تا 12 ساعت پاسخ داده خواهد شد.
  • از ارسال دیگاه جهت پشتیبانی محصولات تجاری خود داری کنید و برای پشتیبانی از بخش پشتیبانی سایت اقدام کنید.

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است.