خانه / وردپرس / آموزش وردپرس / حذف خودکار لینک تصاویر
حذف خودکار لینک تصاویر

تاریخ انتشار: اردیبهشت 11, 1395 تعداد بازدید: 323 بازدید تعداد دیدگاه ها: 0

حذف خودکار لینک تصاویر

حذف خودکار لینک تصاویرReviewed by فرشید امین زاده on Apr 30Rating: 5.0حذف خودکار لینک تصاویر حذف خودکار لینک تصاویر میتواند در هنگامی که شما بیشتر تمایل به استفاده از تصاویر لینک دار در مطالب خود نیستید مثبت بوده و از به هم ریختگی سایت شما که تمامی...

به نام خدا

سلامی گرم به کاربران عزیز فریش تم و به همه کسانی که مشتاق یادگیری در عرصه وردپرس هستند.

 

موضوع آموزش:

در میان مطالب و محتوای سایت بخصوص وردپرس همیشه میتوان از تصاویر استفاده نمود. تصاویر میتوانند به درک بیشتر از مطلب کمک کنند. میتوانند در یک آن ضمیر نوشته را تحویل مخاطب دهند و یا جلب توجه کنند. اما به این فکر کنید که کاربر در حال مطالعه آموزش و یا محتوای سایت شما بوده و میبیند که تصاویر شما لینک دارند و به محض نگه داری موشواره یا ماوس روی تصاویر کاربر متوجه این موضوع میشود. اگر کاربر روی تصویر لینک دار ما کلیک کند به صفحه ای هدایت مشود که فقط تصویر را نمایش میدهد و شاید دکمه برگشت را بزند و به محتوای سایت برگردد یا انیکه به سایت دیگری سر بزند و از سایت ما خسته شود. خوب اینکه تصاویر ما به صورت پیش فرض لینک نمایش خودشان را نداشته باشند و ما بخواهیم به صورت دستی از آن ها را حذف کنیم امری زمان بر بوده و ما را کلافه میکند و یا شاید حتی در مورد تصویری از چند تصویر یک صفحه حذف لینک تصویری را فراموش کردیم و آن وقت ناهماهنگی در سایت ما را به رخ میکشد. در این آموزش وردپرس به حذف لینک پیش فرض تصاویر با کمک افزونه و هم بدون استفاده از افزونه پرداخته ایم با ما همراه باشید.

افزونه وردپرس No Image Link

معرفی:

این افزونه بسیار ساده و سبک پس از نصب و فعالسازی میتواند به سادگی تصاویر تازه بارگذاری شده و قرار گرفته در بین نوشته ها و محتوای ما را زیر نظر گرفته و لینک گرفته شده توسط تصویر را حذف کنید.

طرز کار:

پس از نصب و فعالسازی این افزونه هنگام بارگذاری تصاویر و درج آن در محتوای خود میبینید که بخش لینک پیش فرض تصویر به No Link تغییر یافته است و ازین به بعد تصاویر شما بصورت پیشفرض بدون لینک بوده و اگر مایل بودید دستی برای تصویر لینک انتخاب نمائید.

 

افزونه وردپرس No Image Link

   دریافت مستقیم No Image Link

   مشاهده مشخصات

 

اگر به هر دلیلی مایل به استفاده از افزونه وردپرس مذکور نبودید با سه چهار خط نویسی در فایل های وردپرس خود میتوانید لینک پیش فرض را حذف کنید. در ادامه این کد نویسی نیز با ما باشید.

این کد را به فایل Functions.php قالب وردپرس تزریق کنید:

 

function big_imagelink_setup() {
$image_set = get_option( 'image_default_link_type' );
 
if ($image_set !== 'none') {
update_option('image_default_link_type', 'none');
}
}
add_action('admin_init', 'big_imagelink_setup', 10);

 

ازینکه تا پایان آموزش وردپرس امروز با ما با همراه شدید تشکر میکنیم.

منبع: فریش تم برترین ارائه دهنده قالب ارجینال وردپرس با پشتیبانی مادام العمر

کانال تلگرام فریش تم
  • دیدگاه شما پس از تایید در سایت نمایش داده می شود.
  • از ارسال متن بصورت فینگلیش خودداری نموده و فارسی تایپ کنید.
  • دیدگاه و سوالات شما توسط کارشناسان ما بین 1 تا 12 ساعت پاسخ داده خواهد شد.
  • از ارسال دیگاه جهت پشتیبانی محصولات تجاری پرهیز و برای پشتیبانی از بخش پشتیبانی سایت اقدام فرمائید

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است.