خانه / وردپرس / آموزش وردپرس / تغییر عنوان ایمیل پیش فرض وردپرس
تغییر عنوان ایمیل پیش فرض وردپرس

تاریخ انتشار: اردیبهشت 17, 1395 تعداد بازدید: 440 بازدید تعداد دیدگاه ها: 0

تغییر عنوان ایمیل پیش فرض وردپرس

تغییر عنوان ایمیل پیش فرض وردپرسReviewed by فرشید امین زاده on May 6Rating: 5.0تغییر عنوان ایمیل پیش فرض وردپرستغییر عنوان ایمیل پیش فرض وردپرس میتواند در زمینه فعالیت خود شما را حرفه ای و متخصص نشان دهد و بیانگر تسلط کامل شما بر همه ی بخش های فعالیتتان باشد.

به نام خدا

سلام به شما کاربران عزیز فریش تم

موضوع آموزش:

در دنیای وب وردپرس فعالیت های شما و طریقه فعالیت شما نشان دهنده میزان تخصص شما در کار مورد نظر است. تخصص هر کسی میتواند در زمینه های بازاریابی باعث جذب مشتری و کسب اعتبار و اعتماد آنان شود. یکی از راه های نشان دادن تخصص خود در مدیریت فعالیت و کسب و کارتان نشان دادن میزان تسلط شما بر ازارهای فعالیت تان است. در دنیای وب و وردپرس شما میتوانید با داشتن سایتی بهتر و البته ویژگی های مخصوص و تغییرات گسترده و سفارشی شده خود را متخصص در زمینه فعالیت خود نشان دهدید. برویم سراغ اصل مطلب؛ پس از راه اندازی یک سایت با وردپرس و نصب و فعال سازی کامل آن ایمیلی با شناسه وردپرس در سایت ساخته میشود که برای پاسخگویی به دیدگاه های کاربران و ثبت نام آنها و موارد دیگری کاربرد دارد. اکنون بهتر است که این نام را به نام سایت خود یا هر اسم دیگری تغییر دهید تا نشان دهید به کار و فعالیت خود مسلط هستید.

برای تغییر عنوان ایمیل های ارسالی از طرف سایت شما که همان موضوع ایمیل نیز میتواند باشد نیاز به چند خط کد ساده دارید. برای استفاده از این کد آن را به فایل Function.php قالب وردپرس خود تزیریق کنید.

add_filter('wp_mail_from_name','from_mail_name');
function from_mail_name($name) {
return 'farishtheme.ir';
}

توسط این کد اگر از سایت ما ایمیلی ارسال شود در عنوان آن farishtheme.ir درج شده است و کافیست شما در این کد بجای استفاده از کلمه پیش فرض ما کلمه خود را جایگذاری کنید.

 

ازینکه تا پایان آموزش وردپرس امروز با ما با همراه شدید تشکر میکنیم.

منبع: فریش تم برترین ارائه دهنده قالب ارجینال وردپرس با پشتیبانی مادام العمر

کانال تلگرام فریش تم
  • دیدگاه شما پس از تایید در سایت نمایش داده می شود.
  • از ارسال متن بصورت فینگلیش خودداری نموده و فارسی تایپ کنید.
  • دیدگاه و سوالات شما توسط کارشناسان ما بین 1 تا 12 ساعت پاسخ داده خواهد شد.
  • از ارسال دیگاه جهت پشتیبانی محصولات تجاری پرهیز و برای پشتیبانی از بخش پشتیبانی سایت اقدام فرمائید

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است.