خانه / وردپرس / آموزش وردپرس / نحوه نمایش مطالب مرتبط از نویسنده همان مطلب

تاریخ انتشار: مرداد 28, 1394 تعداد بازدید: 350 بازدید تعداد دیدگاه ها: 0

نحوه نمایش مطالب مرتبط از نویسنده همان مطلب

نحوه نمایش مطالب مرتبط از نویسنده همان مطلبReviewed by فریش تم on Aug 19Rating: 5.0نحوه نمایش مطالب مرتبط از نویسنده همان مطلببا آموزشی دیگر از وردپرس همراه شما هستم.در این آموزش بررسی میکنیم که چگونه میتوان در پس از نمایش مطالب نوشته های مرتبط را نشان داد

سلام دوستان.روز بخیر.
با آموزشی دیگر از وردپرس همراه شما هستم.در این آموزش بررسی میکنیم که چگونه میتوان در پس از نمایش مطالب نوشته های مرتبط را نشان داد اما این نوشته های مرتبط از نویسنده همان مطلب باشد یعنی نوشته های مرتبطی را نمایش دهیم که نویسنده همه آن ها یک نفر است.پیشتر نیز بررسی کردیم که چگونه مطالب مرتبط را بر اساس دیگر موارد نمایش دهیم.

حال برای شروع کار شما باید وارد هاست خود شده و سپس فایل function.php را دانلود کنید و یا در حالت ویرایش آن را بازکنید.سپس کد زیر را در مکان مناسبی از آن قرار دهید:

</pre>
function get_related_author_posts() {global $authordata, $post;$authors_posts = get_posts( array( 'author' => $authordata->ID, 'post__not_in' => array( $post->ID ), 'posts_per_page' => 5 ) );$output = '<ul>';foreach ( $authors_posts as $authors_post ) {$output .= '<li><a href="' . get_permalink( $authors_post->ID ) . '">' . apply_filters( 'the_title', $authors_post->post_title, $authors_post->ID ) . '</a></li>';}$output .= '</ul>';return $output;}
<pre>

حال پس از قرار دادن کد فوق سپس فایل را در هاست خود آپلود کرده و سپس به سراغ فایل single.php رفته و ان را در حالت ویرایش باز کنید.سپس کد زیر را در محل مناسبی از ان قرار دهید:

</pre>
<?php echo get_related_author_posts(); ?>
<pre>

سپس فایل را ذخیره سازی نمائید.
این کد فوق تعداد 5 نوشته از مطالب یک نویسنده را به عنوان مطالب مرتبط نمایش میدهد.

این امکان برای وب سایت هایی با تعداد بالا نویسنده بسیار مفید است و کاربران میتوانند نوشته های نویسنده مورد نظر خود را به راحتی مطالعه کرده و تمامی مطالب را در دسترس داشته باشند.البته باید توجه کنید که در وب سایت هایی با یک نویسنده نیز میتوان از این کد بهره برد ولی دلیلی برای استفاده از آن وجود ندارد.قبل از اعمال تغییرات در فایل های قالب وردپرس حتما به پشتیبان گیری توجه کنید.

امیدوارم این آموزش وردپرس برای شما مفید واقع شود
از همراهی شما دوستان و همراهان عزیز ممنونم

منبع: فریش تم

کانال تلگرام فریش تم
  • دیدگاه شما پس از تایید در سایت نمایش داده می شود.
  • از ارسال متن بصورت فینگلیش خودداری نموده و فارسی تایپ کنید.
  • دیدگاه و سوالات شما توسط کارشناسان ما بین 1 تا 12 ساعت پاسخ داده خواهد شد.
  • از ارسال دیگاه جهت پشتیبانی محصولات تجاری پرهیز و برای پشتیبانی از بخش پشتیبانی سایت اقدام فرمائید

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است.