خانه / وردپرس / آموزش وردپرس / معرفی و آموزش افزونه Jetpcak (افزودن دکمه های اشتراک گذاری تلگرام و واتس آپ)
معرفی و آموزش افزونه Jetpcak

تاریخ انتشار: مهر 21, 1395 تعداد بازدید: 671 بازدید تعداد دیدگاه ها: 2

معرفی و آموزش افزونه Jetpcak (افزودن دکمه های اشتراک گذاری تلگرام و واتس آپ)

معرفی و آموزش افزونه Jetpcak (افزودن دکمه های اشتراک گذاری تلگرام و واتس آپ)Reviewed by فرشید امین زاده on Oct 12Rating: 5.0معرفی و آموزش افزونه Jetpcakدر این بخش به معرفی افزونه ای پرداخته ایم که همه کاره است. این افزونه میتواند بهینه سازی و امینت وبسایت وردرس را بر عهده گیرد.

سلامی گرم به شما دوستان

موضوع اموزش وردپرس امروز:  معرفی افزونه ی Jetpack و آموزش کار با این افزونه

یکی از اقدامات لازم برای سرحال نگه داشتن و حفظ کیفیت کاربری سایت وردپرس بهینه سازی است. بهینه سازی سایت باید به صورت متواتر انجام شود و در بازه های زمانی مختلف نسبت به بهینه سازی وبسایت وردپرس خود اقدام کنید. برای بهینه سازی میتوانید با کاهش حجم تصاویر بدون افت کیفیت شروع کنید. شما با افزونه ها نیز میتوانید به بهنیه شدن سایت وردپرس خود کمک کنید. امینت سایت وردپرس را با کمک افزونه ها بالا ببرید و البته سرعت وبسایت را افزایش داده و گالری ها و نمایش ها در سایت را با سرعت بالا بارگذاری کنید و اقداماتی را انجام دهید که از کاهش سرعت وبسایت جلوگیری کند. شما باید آمار وبسایت خود را داشته باشید تا بدانید کاربران از چه طریقی به سایت شما دسترسی پیدا کرده و کدام قسمت از عملکرد شما ضعیف و کدام بخش قدرتمند بوده است. موضوع این آموزش هینه شدن است.

 افزونه وردپرس Jetpack by WordPress,com

معرفی و آموزش افزونه Jetpcakاین افزونه تمام اعمال بهینه سازی را برای شما انجام میدهد. میتواند امنیت وبسایت شما را بالا ببرد. ترافیک وبسایت خود را کنترل و مدیریت نموده و حتی با استفاده از کزینه های بهینه سازی و کاه شحجم برخی طالاعات میتوان ترافیک و پهنای باند وبسایت خود را بیشتر در دسترس قرار دهید. میتوانید موارد دلخواه کاربران را به طریقی که تمایل دارند در دسترسشان قررا دهید. با این افزونه میتوانید سریع تر شوید. میتوانید تصاویر را به این افزونه بسپارید تا حتی برای افزایش سرعت سایت وردپرس شما از سیستم توزیع محتوا کمک گرفته شود.

طرز کار:

این افزونه وردپرس توسط تیمی از توسعه دهنده های خلاق و توانای wordpress,org توسعه داده شده و توسط این تیم پشتیبانی زنده میشود. شما حتی میتوانید برای این تیم پیشنهادات خود را ارسال نمائید. این افزونه میتواند بهینه سازی سایت شما را یک تنه بر عهده بگیرد و شما را در داشتن سایت وردپرسی بهتر کمک کند. این افزونه دارای پشتیبانی اختصاصی است. یک داشبورد برای انجام کار دارد که مدیریتی متمرکز تحویل شما میدهد. این افزونه تصاویر سایت شما را بهینه سازی میکند و امینت سایت را نیز افزایش میدهد.  به شما کمک میکند در ترافیک وبسایت خود مدیریت بهتری داشته باشید.

 

در تاریخ 21/07/1395 آموزش افزودن دکمه های اشتراک گذاری تلگرام و واتس آپ در افزونه وردپرس همه کاره Jetpack افزوده شد.

 

سلامی دوباره دوستان،

شاید از جت پک این بسته ی حرفه ای برای بهینه سازی وبسایت وردپرس خود استفاده نمیکنید. اما اگر افزونه ی جت پک بهترین جعبه ابزار وردپرس نباشد قطعا یکی از بهترین ها در نوع خود در دنیای وردپرس است.

از جت پک بگذریم و به واتس آپ و تلگرام بپردازیم. واتس آپ و تلگرام هر دو رایگان هستند و بخصوص تلگرام در کشور نیز استفاده ی بسیاری دارند. حال اگر شما قصد دارید کاربران موبایل خود را که کاربران آینده ی اینترنت هستند را نیز در وبسایت خود نگه دارید میتوانید از جت پک استفاده کنید تا به کاربران موبایل وبسایت خود این امکان را بدهید که با تلگرام و واتس آپ مطالب وبسایت شما را با هم به اشتراک بگذارند.

نکته ی اول اینکه تنها کاربرانی که با موبایل وبسایت شما را مشاهده میکنند دکمه ی اشتراک گذاری تلگرام و واتس آپ را مشاهده میکنند. پس برای سنجش عملکرد افزونه با موبایل وبسایت خود را مشاهده کنید.

پس از نصب و فعال سازی افزونه ی جت پک، به پیشخوان وردپرس رفته و به این مسیر: “جت پک > تنظیمات > Engagements > اشتراک گذاری” رفته و روی گزینه ی مشخص شده کلیک کنید.

معرفی و آموزش افزونه Jetpcak

به این ترتیب بخش پیکربندی اشتراک گذاری باز شده و شما در اینجا میتوانید به سادگی دکمه هایی که نیاز دارید ا نمایش داده شوند را به بخش اشتراک گذاری کشیده و رها کنید.

معرفی و آموزش افزونه Jetpcak

بخش بعدی تنظیمات را در نوشته های آینده بررسی خواهیم نمود.

نصب این افزونه توصیه ای به تمام کاربان وردپرس است.

 

افزونه وردپرس Jetpack

   دانلود افزونه Jetpack

   مشاهده مشخصات

این مطلب را نیز بخوانید:

افزونه امینت  Akismet

 

 

از شما کاربران محترم تشکر میکنیم و  امیدواریم آموزش وردپرس امروز برایتان مفید بوده باشد.

منبع: فریش تم – یکه تاز در ارائه خدمات مربوط به وردپرس در ایران

کانال تلگرام فریش تم
  • دیدگاه شما پس از تایید در سایت نمایش داده می شود.
  • از ارسال متن بصورت فینگلیش خودداری نموده و فارسی تایپ کنید.
  • دیدگاه و سوالات شما توسط کارشناسان ما بین 1 تا 12 ساعت پاسخ داده خواهد شد.
  • از ارسال دیگاه جهت پشتیبانی محصولات تجاری خود داری کنید و برای پشتیبانی از بخش پشتیبانی سایت اقدام کنید.

2 دیدگاه