خانه / وردپرس / آموزش وردپرس / معرفی افزونه وردپرس Software Requirement
معرفی افزونه وردپرس Software Requirement

تاریخ انتشار: اردیبهشت 11, 1395 تعداد بازدید: 552 بازدید تعداد دیدگاه ها: 0

معرفی افزونه وردپرس Software Requirement

معرفی افزونه وردپرس Software RequirementReviewed by فرشید امین زاده on Apr 30Rating: 5.0معرفی افزونه وردپرس Software Requirementافزونه وردپرس Software Requirement به شما کمک میند در بخشی از وبسات وردپرس خود لیستی از نرم افزارهای روز را به آسانی در اختیار کاربران خود قرار دهید.

به نام خدا

عرض سلام و ادب به مهمانان امروز فریش تم

موضوع آموزش امروز:
یکی از موارد مهم برای کاربران دسترسی به نقاط مختلف سایت شما در سریع ترین زمان و البته کوتاه ترین مسیر است. کاربران طالب سرعت کار هستند و البته میخواهند تا جایی که میشود سرعت عمل در انجام امور خود داشته باشند. وقتی کاربری به سایت دارای محتوای آموزشی، مقالات، مطالب جذاب و خبری و یا برنامه های دانلودی سر میزند میخواهد در کمترین زمان ممکن به برنامه ها و محتوای سایت شما سر بزند اما همیشه برخی محتوا و مطالب و برنامه در بین کاربران به صورت کلی محبوبتی بیشتر دارد و بیشتر کاربران به این نرم افزارها و برنامه و برخی محتوای آموزشی نیاز دارند. برای مثال در حوزه سایت های ارائه دهنده نرم افزار همیشه مرورگرها در دسترسی جداگانه قرار دارند و آموزش امروز ما در بردارنده همین موضوع است.

معرفی افزونه وردپرس Software Requirements:

این افزونه با کارکردی آسان و کاربری ساده وانعطاف کافی برای انجام کار میتواند در حاشیه سایت وردپرس شما و یا همان ساید بار قسمتی بنام نرم افزار های مورد نیاز شما را برای کاربران ساخته و نرم افزارهایی را که مورد نیاز کاربران شما بوده را در اختیار آن ها در قسمتی بخصوص قرار میدهد. مطمئنا این افزونه میتواند موجب جلب توجه و البته خوشایندی کاربران شما شود. این افزونه فارسی است و از زبان لاتین نیز پشتیبانی میکند.

طرز کار:

این افزونه وردپرس میتواند قسمتی بخصوص بنام نرم افزارهای مورد نیاز را درسایت شما ایجاد نماید. پس از نصب و فعال سازی این افزونه به بخش تنظیمات آن رفته و نرم افزارهایی که میخواهید را اضاف نمائید. پس از اضاف نمودن افزونه ها از شرت کدی که افزونه ایجاد نموده استفاده نموده و در هر مجا خواستید از آن استفاده نمائید. کارکرد این افزونه فارسی بسیار ساده بوده و نیاز به آموزش خاصی ندارد.

افزونه وردپرس  Software Requirement

   دریافت افزونه Software Requirements

   مشاهده مشخصات

 

با سپاس از همراهی شما و امیدواریم از این آموزش وردپرس استفاده لازم رو برده باشید.

منبع: فریش تم – ارائه دهنده: قالب وردپرسآموزش وردپرسهاست وردپرس

کانال تلگرام فریش تم
  • دیدگاه شما پس از تایید در سایت نمایش داده می شود.
  • از ارسال متن بصورت فینگلیش خودداری نموده و فارسی تایپ کنید.
  • دیدگاه و سوالات شما توسط کارشناسان ما بین 1 تا 12 ساعت پاسخ داده خواهد شد.
  • از ارسال دیگاه جهت پشتیبانی محصولات تجاری پرهیز و برای پشتیبانی از بخش پشتیبانی سایت اقدام فرمائید

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است.