خانه / وردپرس / آموزش وردپرس / محبوب ترین افزونه ی بکاپ گیری
محبوب ترین افزونه ی بکاپ گیری

تاریخ انتشار: تیر 3, 1395 تعداد بازدید: 405 بازدید تعداد دیدگاه ها: 1

محبوب ترین افزونه ی بکاپ گیری

محبوب ترین افزونه ی بکاپ گیریReviewed by فرشید امین زاده on Jun 23Rating: 5.0محبوب ترین افزونه ی بکاپ گیرینسخه ی پشتیبانی عالی تهیه کنید سپس آن را به بهترین فضای ابری موجود آپلود کنید و همیشه آن ها را ایمن نگه دارید.

سلام به همه ی شما عزیزان وردپرسی

 

موضوع آموزش:

افزونه ی های بسیار زیادی برای تهیه پشتبان وجود دارد و بسیاری از ما نیز با روند سریع پیشرفت مسیر تکنولوژی با فضای ابری بسیاری شرکت ها آشنایی پیدا کرده ایم. یک فضای ابری در اختیار ما قرار میگرید و در حداکثر آنها از 15 گیگ حافظه ی ابری رایگان برخوردار شویم/ در حال حاضر آمازون که سریع تر از همه سرویس ابری را در اختیار کاربران و شرکت ها گذاشت گسترده ترین سرویس ابری را دارد و مایکروسافت نیز با وان درایو و مخلفات آن مانند هماهنگی با آفیس و دستگاه های ویندوزی و سیستم عامل آژور خود مورد توجه بزگترین کمپانی های دنیا قرار گرفته و جایگاه دوم را دارد ولی گوگل با ابزار قدرتمند خود فضای رایگان خود را سه برابر مایکروسافت کرده و آن را تا 15 گیگ رسانیده است. در واقع شما با داشتن چهار جیمیل متفاوت میتوانید 60 گیگ فضا داشته باشید.

داشتن جیمیل های متفاوت به جای خود، امروز میخواهیم افزونه ای معرفی کنیم که میتواند آپلود نسخه ی پشتیبان به فضای ابری را برای شما فراهم کند. شما از یک فضای ابری برای همیشه نیز میتوانید استفاده کند به طرزی که فقط پنج نسخه ی آخر نسخه های پشتیبان رو نگه دارید.

   پشتیبان گیری با BackWPup

افزونه وردپرس بارگذار بکاپ UpdraftPlus

خوبی این افزونه اینست که سرویس های ابری زیادی را پشتیببانی میکند و البته از همان فضای ابری هم نسخه ی پشتیبانی شده را بازخوانی میکند. این افزونه محبوبترین افزونه ی رایگان پشیتانی در فضای ابری به شما میرود و نزدیک به یک ملیون نصب فعال دارد چرا که افزونه ی کاملی در این زمینه می باشد. در نسخه ی رایگان این افزونه میتوانید در فضای ابری Dropbox, Google Drive, Rackspace Cloud, DreamObjects, FTP, Openstack Swift, UpdraftPlus Vault نسخه ی پشتیبان بارگذاری کنید. همچنین این افزونه به ایمیل شما نیز نسخه ی پشتیابن را ارسال میکند.

   آموزش تهیه نسخه پشتیبان از دایرکت ادمین

افزونه وردپرس بارگذار بکاپ UpdraftPlus

   دریافت مستقیم UpdraftPlus

با سپاس از شما دوستان، امیدواریم این افزونه وردپرس برای شما کاربردی باشد.

منبع: فریش تم – ارائه دهنده: قالب موزیک وردپرسقالب نمونه کار وردپرسقالب پزشکی وردپرس

کانال تلگرام فریش تم
  • دیدگاه شما پس از تایید در سایت نمایش داده می شود.
  • از ارسال متن بصورت فینگلیش خودداری نموده و فارسی تایپ کنید.
  • دیدگاه و سوالات شما توسط کارشناسان ما بین 1 تا 12 ساعت پاسخ داده خواهد شد.
  • از ارسال دیگاه جهت پشتیبانی محصولات تجاری خود داری کنید و برای پشتیبانی از بخش پشتیبانی سایت اقدام کنید.

یک دیدگاه