خانه / وردپرس / آموزش وردپرس / ویرایشگر حرفه ای برای تصاویر شاخص
ویرایشگر حرفه ای برای تصاویر شاخص

تاریخ انتشار: مرداد 24, 1395 تعداد بازدید: 369 بازدید تعداد دیدگاه ها: 0

ویرایشگر حرفه ای برای تصاویر شاخص

ویرایشگر حرفه ای برای تصاویر شاخصReviewed by فرشید امین زاده on Aug 14Rating: 5.0ویرایشگر حرفه ای برای تصاویر شاخص اگر میخواهید کنترل بخش مهمی از وبسایت خود با نام تصاویر شاخص را در دست بگیرید و بهتر از همیشه تصاویر شاخص را انتخاب کنید. با ما همراه شوید.

موضوع آموزش وردپرس امروز:

دوستان سلام؛ مطمئنا یکی از بخش های مهم هر وبسایتی را بخش محتوای بصری یا چندرسانه ای آن تشکیل میدهد حال شما هم این موضوع را در ذهن داشته باشید که کاربران همیشه عاشق کیفیت و البته طالب آن هستند. نمیشود یک تصویر شطرنجی را درون وبسایت وردپرس قرار دهیم و به توصیف آن بپردازیم. خب این شکل از کار درست نیست. پس تصاویر را مهم بر شمارید. بخش اصلی همین تصاویر را تصویر شاخص هر نوشته میوان در نظر گرفت. پس بیاید و بهتر از قبل مدیریت تصاویر شاخص وبسایت را انجام دهیم. تا پایان آموزش با ما باشید.

 

افزونه وردپرس مدیریت بهتر تصاویر شاخص Post Thumbnail Editor

 

ویرایشگر حرفه ای برای تصاویر شاخص

 

شاید این سوال را از خود بپرسید که چرا باید از این افزونه استفاده کنید. فرض کنید باید تصاویر شاخص برای یک نوشته را متناسب با انواع حالت اون نوشته و هم چنین سایز تصاویر شاخص اون در اندازه ها و صفحه نمایش های مختلف را تعیین کنید. خب این بسیار زمانبر است در حالی که میتوانید برای انجام اینکار با افزونه وردپرس یاد شده قدم های بکمتری را برای انجام کار بردارید.

در همان بخش رسانه های وردپرس خود به سراغ تصاویر رفته و تنظیمات جدید را اجرا کنید. در همین صفحه ی رسانه ها میتوان انواع و اندازه ی یم تصویر را در حالت های مختفی مانند تصویر شاخص اصلی و یا حالت بند انگشتی تعیین کنید. به این صورت شما کار کمتری را انجام میدهید.

   راه اندازی سیستم رای گیری پپیشرفته و ایجکسی

حتی می توانید انتخاب تصاویر شاخص را به خود افزونه بدهید که خود تصاویر ساخته شده را نیز بهبود ببخشد. در حالت کلی بهتر است سری به صفحه ی اصلی این افزونه وردپرس در مخزن وردپرس بزنید و تصاویر عملکرد های آن را مشاهده کنید تا بیشتر با آن آشنا شوید.

 

افزونه وردپرس Post Thumbnail Editor

    دریافت مستقیم Editor

   مشاهده مشخصات

 

منبع: فریش تم ارائه دهنده: قالب وردپرسآموزش وردپرسهاست وردپرسافزونه تجاری وردپرس

کانال تلگرام فریش تم
  • دیدگاه شما پس از تایید در سایت نمایش داده می شود.
  • از ارسال متن بصورت فینگلیش خودداری نموده و فارسی تایپ کنید.
  • دیدگاه و سوالات شما توسط کارشناسان ما بین 1 تا 12 ساعت پاسخ داده خواهد شد.
  • از ارسال دیگاه جهت پشتیبانی محصولات تجاری پرهیز و برای پشتیبانی از بخش پشتیبانی سایت اقدام فرمائید

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است.