قیمت پاوربانک شیائومی مناسب برای هدیه تبلیغاتی

هدیه تبلیغاتی یکی از بهترین ایده‌ها برای معرفی برند به بازار هدف و جذب مشتری است. وسایل مختلفی وجود دارند که می‌توانند به عنوان هدیه تبلیغاتی ارائه شوند؛ کار شما این است که بازار هدف خود را به خوبی بشناسید و متناسب با آن بهترین هدیه را انتخاب کنید.
یک هدیه تبلیغاتی خوب باید ویژگی‌های مختلفی داشته باشد. ابتدا تعیین کنید که چه بودجه‌ای را برای هدیه تبلیغاتی تخصیص داده‌اید و متناسب با بودجه خود بهترین هدیه را انتخاب کنید. یک هدیه تبلیغاتی خوب باید برای مشتریان احتمالی شما کاربردی باشد. این امر لزوم آشنایی با بازار هدف و شناخت نیاز آن‌ها را تعیین می‌کند. اما گاهی اوقات افراد مختلفی جزو مشتریان احتمالی شما هستند. در این مواقع چه راهکاری وجود دارد؟ برخی از وسایل هستند که برای تمام افراد کاربرد دارند. این دسته از هدایای تبلیغاتی برای کسب و کارهایی که افراد با سبک زندگی و سلایق گوناگون جزو مشتریان احتمالی آن‌ها هستند، انتخاب خوبی است؛ در قسمت‌های بعدی وسایلی از این دسته را معرفی خواهیم کرد.
یونیک بودن هدیه تبلیغاتی نیز اهمیت دارد. چیزی باید وجود داشته باشد که منحصر به شماست و مشتریان را همیشه به یاد برند شما می‌اندازد. البته حتما لازم نیست که وسیله‌ای را انتخاب کنید که تا به حال کسی آن را به عنوان هدیه ارائه نداده است، شما می‌توانید در قسمت‌های مختلف محصول مانند بسته‌بندی،‌ طراحی روی محصول و… ایده خلاقانه و خاصی را اجرایی کنید.
تنوع محصول نیز در انتخاب هدیه تبلیغاتی اهمیت دارد. اگر وسیله‌ای تنها یک مدل داشته باشد، خیلی زود تکراری می‌شود. از طرف دیگر تنوع در مدل‌های یک وسیله به شما کمک می‌کند مدل‌های متناسب با بودجه و کاربرد بازار هدف خود را تعیین کنید و از صرف هزینه اضافی پیشگیری می‌کند.
وسایل متعددی هستند که تمام ویژگی‌های یک هدیه تبلیغاتی مناسب را دارند. تنها کافی است محدودیت‌های ذهن خود را کنار بگذارید تا بتوانید گزینه‌های پیش روی خود را به دقت مشاهده کنید.

خرید پاوربانک تبلیغاتی

به نظر شما پاوربانک هدیه تبلیغاتی خوبی است؟

پاوربانک تبلیغاتی یکی از ایده‌های جذاب و کاربردی برای هدیه تبلیغاتی است. پاوربانک وسیله‌ای است که مورد نیاز همه افراد است و به همین دلیل می‌توانید بدون در نظر گرفتن شرایط بازار هدف این وسیله را برای همه تهیه کنید.
پاوربانک یکی از وسایلی است که می‌تواند تمام ویژگی‌های یک هدیه تبلیغاتی مناسب را داشته باشد؛ از کاربردی بودن گرفته تا تنوع در مدل‌ها. به طور کلی وسایل الکترونیکی پرطرفدارترین وسایلی هستند که می‌توانند به عنوان هدیه تبلیغاتی یا اشانتیون انتخاب شوند. پاوربانک می‌تواند یک هدیه تبلیغاتی لوکس محسوب شود، شما می‌توانید محفظه چرمی برای پاوربانک سفارش دهید تا جلوه زیباتری داشته باشد و از این وسیله در برابر آسیب نیز مراقبت کند.
پاوربانک‌ها برندهای مختلفی دارند و ظرفیت‌های آن‌ها نیز متنوع است. این دو موضوع باعث می‌شوند که پاوربانک‌ها قیمت‌های مختلفی داشته باشند و شما دامنه انتخاب بیشتری داشته باشید و بتوانید بهترین‌ها را انتخاب کنید.
پاوربانک‌ها را می‌توان در ست‌ها نیز استفاده کرد. معمولا برای مدیران و افرادی در مرتبه‌های بالاتر ست‌های تبلیغاتی لوکس تدارک دیده می‌شود. پاوربانک می‌تواند یکی از وسایلی باشد که در این ست قرار می‌دهید. رنگ پاوربانک را می‌توانید هماهنگ با سایر وسایل انتخاب کنید و برند و لوگوی خود را روی آن چاپ کنید.
برخی از پاوربانک‌ها وجود دارند که کاربردهای دیگری نیز دارند؛ برای مثال منبع تغذیه دستگاه‌های مختلف هستند، چراغ قوه دارند و یا دارای چند خروجی و قابل استفاده برای چند دستگاه هستند. این دسته از پاوربانک‌ها هدایای تبلیغاتی خاص‌تری محسوب می‌شوند.
خرید پاوربانک تبلیغاتی از یک مرکز معتبر ارائه هدایای تبلیغاتی باعث می‌شود که برند و لوگوی خود را به صورت حرفه‌ای روی آن چاپ کنید و هم اطمینان داشته باشید که بهترین پاوربانک‌های مناسب برای هدیه تبلیغاتی را با کیفیت بالا و قیمت مناسب تهیه می‌کنید. تبلیغات پر بازده اهمیت زیادی برای شما دارد.

آیا پاوربانک شیائومی برای هدیه تبلیغاتی مناسب است؟

شیائومی یکی از برندهای معتبر ارائه دهنده پاوربانک است.
انتخاب برند هدیه تبلیغاتی اهمیت زیادی دارد، به خصوص اگر بخواهید لوازمی مانند پاوربانک یا فلش مموری را به عنوان هدیه تبلیغاتی ارائه دهید. شیائومی یکی از گزینه‌های پیش روی شماست که پاوربانک‌های خوبی ارائه می‌دهد. بیایید بررسی کنیم که این پاوربانک‌ها چه نقاط قوت و ضعفی برای انتخاب به عنوان هدیه تبلیغاتی دارند.

  • پاوربانک‌های شیائومی انواع مختلفی دارند و دامنه انتخاب شما بسیار گسترده است.
  • پاوربانک‌های شیائومی فراگیر هستند و در صورتی که نمونه‌های اصلی آن را تهیه کنید؛ می‌توانید اطمینان داشته باشید که بهترین‌های بازار را تهیه کرده‌اید.
  • تعداد پورت‌های این پاوربانک متفاوت است.
  • شما می‌توانید با توجه به برخی از فاکتورهای ساده، نمونه‌های اصل و تقلبی را تشخیص دهید. اما بهتر است که پاوربانک‌های شیائومی را از مراکز معتبر خریداری کنید؛‌ چرا که ممکن است نمونه‌های فیک دقیقا مشابه با محصول اورجینال وجود داشته باشد.
  • بازه قیمت‌های پاوربانک‌های شیائومی متفاوت است و می‌توانید متناسب با بودجه خود خرید کنید.

برخی از برندهای غیر معروف نیز هستند که پاوربانک‌های خود را با قیمت پایین‌تر ارائه می‌دهند؛ اما از آن‌جایی که هدیه تبلیغاتی با اعتبار کسب و کار شما در اعتبار است، توصیه می‌شود از برندهایی خرید کنید که کیفیت آن‌ها اثبات شده است و مشتریان شما می‌توانند از آن تا مدت‌ها استفاده کنند. رعایت این نکات ساده اما مهم و کلیدی به شما کمک می‌کند که بتوانید بهترین تبلیغات با بالاترین بازدهی را ارائه دهید.

قیمت پاوربانک شیائومی

تنوع قیمت پاوربانک‌های شیائومی بسیار زیاد است.

قیمت پاوربانک یکی از مهم‌ترین مواردی است که باید پیش از اقدام برای خرید هدیه تبلیغاتی به آن توجه شود. موارد متعددی در قیمت پاوربانک تأثیرگذار است؛ ظرفیت پاوربانک، برند پاوربانک، جنس بدنه، تعداد خروجی و مدل پاوربانک مهم‌ترین فاکتورهایی هستند که قیمت این وسیله را تعیین می‌کنند.
پیش از این در مورد برند شیائومی و پاوربانک‌های ارائه شده توسط این برند صحبت کردیم. بازه قیمت پاوربانک‌های شیائومی از حدود ۳۰ هزار تومان آغاز می‌شود و تا نزدیکی یک میلیون تومان ادامه دارد!
یکی از مهم‌ترین عواملی که قیمت پاوربانک را تعیین می‌کند؛ ظرفیت آن است. انتخاب پاوربانک با ظرفیت پایین به عنوان هدیه تبلیغاتی عملا کاربردی ندارد، چرا که سرعت شارژ آن بسیار کم است و بیشتر از باتری گوشی‌های هوشمند به شارژ نیاز دارد! کم‌ترین ظرفیت پاوربانک شیائومی ۲۰۰۰ است که برابر با ظرفیت باتری گوشی‌های هوشمند معمولی و رو به پایین است. هر چه ظرفیت پاوربانک و تعداد خروجی‌ها و کیفیت متریال استفاده شده در ساخت آن بهتر شود، بدیهی است که قیمت آن نیز بالاتر می‌رود.
پاوربانک هدیه‌ای است که از سوی شما به مشتری ارائه می‌شود و شما به این وسیله اعتماد آن‌ها را جلب می‌کنید و به آن‌ها می‌فهمانید که برای شما ارزشمند هستند. بهترین ظرفیت برای پاوربانک‌های تبلیغاتی بین ۵ تا ۱۰ هزار میلی‌ آمپر است. این ظرفیت‌ها نه آنقدر زیاد هستند که هزینه زیادی برای شما داشته باشند و نه آنقدر کم هستند که کاربردی برای مشتریان بازار هدف شما نداشته باشند.

چه وسایلی را می‌توانیم به عنوان هدیه تبلیغاتی ارائه دهیم؟

برخی از وسایل هدیه تبلیغاتی کاربردی برای تمام گروه‌های بازار هدف شما محسوب می‌شوند.
وسایل مختلفی وجود دارد که می‌توان آن‌ها را به عنوان هدیه تبلیغاتی ارائه داد. در ابتدای مقاله در مورد ویژگی‌های یک هدیه تبلیغاتی صحبت کردیم. پاوربانک به عنوان یکی از وسایلی که تمام ویژگی‌های یک هدیه تبلیغاتی را دارد، معرفی شد. چه وسایل دیگری می‌تواند مثل پاوربانک جذاب و پرطرفدار باشد؟
لوازم الکترونیکی مرتبط با تلفن همراه و لپ‌تاپ بهترین هدایای تبلیغاتی هستند. بیایید تعدادی از این وسایل را معرفی کنیم:

  • فلش مموری: در دنیای امروز که بخش اعظمی از اطلاعات ما روی روی حافظه‌ها و به صورت مجازی نگهداری می‌شود؛ بهترین راه برای انتقال و حمل اطلاعات مورد نیاز استفاده از سخت افزاری است که بتوان آن را به تمام دستگاه‌ها وصل کرد و از اطلاعات روی آن استفاده کرد. هر شخص یک یا چند فلش مموری دارد که برای کاربردهای مختلف استفاده می‌کند. می‌توان گفت اخیرا حتی دانش‌آموزان مدارس ابتدایی نیز به فلش مموری نیاز دارند تا بتوانند کارهای عملی و… را به معلمان ارائه دهند. پس فلش مموری تبلیغاتی نیز به اندازه پاوربانک کاربردی است. راهنمای خرید فلش تبلیغاتی
  • اسپیکرها و هدفون‌‌ها: بی‌شک همه ما نیاز داریم که زمان‌هایی را برای گوش دادن به موسیقی اختصاص دهیم. برخی از ما این کار را حین رانندگی انجام می‌دهیم. داشتن اسپیکر و هدفون به خصوص برای جوانان ضروری است. به همین دلیل ارائه وسایلی برای گوش دادن به موسیقی نیز می‌تواند ایده خوبی برای هدیه تبلیغاتی باشد.
  • لوازم جانبی تلفن همراه: لوازم جانبی نیز به اندازه خود گوشی کاربردی هستند. یکی از مهم‌ترین این لوازم، انواع مختلف شارژر‌هاست. شارژر فندکی وسیله‌ای است که باید در تمام ماشین‌ها وجود داشته باشد، کابل‌های مختلف برای اتصال گوشی و ایجاد ارتباط بین گوشی با وسایلی مانند کامپیوترها و… کاربردی هستند. رابط‌های otg و… نیز می‌توانند وسایلی باشند که به عنوان هدیه تبلیغاتی ارائه می‌دهید.
  • گوشی هوشمند و لپ تاپ: هزینه ارائه این وسایل بالاتر از سایر هدایای تبلیغاتی است؛ اما تأثیرات آن‌ها نیز فوق‌العاده است. می‌توانید گوشی‌ها و لپ‌تاپ‌ها را به عنوان اشانتیون ارائه دهید یا آن‌ها را برای مشتریانی تهیه کنید که ارزش خاصی برایتان دارند.

شما حتی می‌توانید این وسایل را در یک ست قرار داده و به عنوان هدیه تبلیغاتی ارائه دهید. یکی از مهم‌ترین نکاتی که باید در انتخاب هدیه تبلیغاتی رعایت کنید، اصالت و کیفیت محصول است. از آن‌جایی که ممکن است تشخیص اصالت محصول برای شما کار ساده‌ای نباشد، بهتر است به سایت‌ها و مراکز معتبر ارائه هدایای تبلیغاتی سفارش دهید.

سایت خرید اشانتیون و هدیه تبلیغاتی

با الوبل بهترین هدیه‌ها را به مشتریانتان تقدیم کنید.
این که هدیه تبلیغاتی مورد نظر خود را از چه مرکزی تهیه می‌کنید، به اندازه انتخاب نوع هدیه شما اهمیت دارد. هدیه تبلیغاتی وسیله‌ای است که قرار است برند و کسب و کار شما را به مشتریان احتمالی‌تان معرفی کند. به همین دلیل باید کیفیت داشته باشد. زمانی که هدیه ارائه شده از سوی شما برای مشتری مفید واقع شود، ناخودآگاه حس اعتمادسازی در وی ایجاد خواهد شد و برای خرید از محصولات شما یا استفاده از خدمات رغبت بیشتری خواهد داشت.
شما هر قدر هم که تبلیغات انجام داده‌ باشید، به اندازه مرکزی که در این زمینه به صورت تخصصی فعالیت می‌کند، تجربه ندارید. در نظر گرفتن تمام نکات جانبی درباره تبلیغات در میزان بازدهی آن اهمیت زیادی دارد.

شاید در گذشته لازم بود برای پیدا کردن یک مرکز معتبر و حرفه‌ای در زمینه تبلیغات زمان زیادی را صرف می‌کردید و گاهی مجبور بودید مسافت زیادی را برای رسیدن به آن فضا طی کنید. اما اکنون می‌توانید خیلی راحت از طریق اینترنت و تلفن مشاوره بگیرید، هدیه تبلیغاتی مناسب را انتخاب کنید و آن را به صورت آنلاین سفارش دهید و در کوتاه‌ترین زمان ممکن تحویل بگیرید. آن‌چه گفته شد، خلاصه‌ای بود از خدماتی که شرکت به شما ارائه می‌دهد.
وب سایت اشانتیون به صورت تخصصی در زمینه ارائه هدایای تبلیغاتی الکترونیکی فعالیت می‌کند. اگر قصد ارائه این وسایل را به عنوان هدیه تبلیغاتی دارید، ما می‌توانیم کامل‌ترین راهنمایی را به شما ارائه دهیم. شما همچنین می‌توانید ایده‌های تبلیغاتی خود را با مشاورین ما در میان بگذارید؛ بی‌شک ایده‌های شما به همراه مهارت، تخصص و دانش مشاورین ما به شما در ارائه پر بازده‌ترین تبلیغات کمک خواهد کرد.

در دنیای تجارت امروز داشتن انواع تبلیغات تأثیرگذار و پر بازده به اندازه کیفیت محصول برای جذب مشتری لازم است. به همین دلیل کسب و کارهای حرفه‌ای و کاربلد همواره به دنبال راهی برای برندسازی و معرفی محصول و خدماتشان به مشتریان می‌باشند. ما کمک می‌کنیم شما هم حرفه‌ای عمل کنید.

با عضویت در خبرنامه

آخرین آموزش ها را در ایمیل خود دریافت کنید

ما هم مثل شما از ایمیل های اسپم خوشمان نمی آید پس خیالتان در مورد  ایمیل ها راحت باشد.