لباس محلی گیلان | دلخوشی ای بسیار زیبا و لذت بخش

لباس های محلی همواره از آن دسته از لباس هایی هستند که با فرهنگ و ذوق یک ملت آمیخته شده و مشاهده آن ها می تواند سرگذشت یک قوم را به خوبی به خود متوجه سازد. از این رو در این قسمت نگاهی کوتاه به لباس محلی گیلان خواهیم پرداخت و شما را با این لباس رنگارنگ و زیبا بیشتر اشنا خواهیم کرد.

 

لباس محلی گیلان

 

با لباس محلی گیلان بیشتر آشنا شوید!

لباس محلی گیلان یک پوشش کاملا سنتی، اصیل و قدیمی می باشد که از زمان های دور تا به امروز در میان مردان و زنان گیلان زمین وجود داشته است اما متاسفانه به دلیل تغییر روند زندگی افراد و هجوم آن ها به زندگی شهر نشینی، پوشش این نوع از لباس ها به وادی فراموشی سپرده شد تا اینکه طی جستجوهای اخیر با وبسایتی به نام گیلی شاپ آشنا شدم، در گیلی شاپ شما می توانید انواع لباس های محلی گیلان را از سن یک سال تا هفتاد سال تهیه و خریداری کنید.

تنوع لباس ها در رنگ بندی ها و طرح های بسیار متنوع و زیبا باعث شده است در حین خرید کمی دچار سردرگمی شویم که با تماس با پشتیبانان خوب این وبسایت می توانید اطلاعات کامل تری را دریافت کنید.

 
لباس محلی گیلان دخترانه


لباس محلی گیلان آبی

 

 

ست لباس محلی گیلان دارای چه محصولاتی است؟

یک ست کامل این محصول شامل یک پیراهن، یک جلیقه، یک کلاه . یک دامن است که به زیبایی هر چه تمام تر و با دوخت و کیفیتی بسیار مناسب در اختیار شما عزیزان قرار خواهد گرفت اما شال و روسری سفید رنگی نیز برای لباس های محلی گیلان در نظر گرفته شده است که یک محصول کاملا مجزا و متفاوت می باشد و باید جدای از لباس خریداری کرد، اگر به دنبال تهیه و خرید روسری بافت سفید رنگ گیلان هستید می توانید به قسمت محصولات بافتنی گیلان سری بزنید و انواع شال و روسری بافتنی را در تنوعات بسیار بالا در آن جا دیدن کنید.

 

جنس پارچه ها چیست؟

جنس تمامی لباس های محلی موجود در فروشگاه گیلی شاپ تماما از کرب فرقانی تشکیل شده است اما بنا به دلایلی می توانیم از پارچه های مخمل و حتی ساتن نیز استفاده کنیم که در این صورت شما نیاز است مبلغ اضافه تری پرداخت کنید. برای هماهنگی های بیشتر لطفا با شماره موجود در تماس باشید تا اطلاعات کامل تری را دریافت کنید.

منبع: گیلی شاپ

با عضویت در خبرنامه

آخرین آموزش ها را در ایمیل خود دریافت کنید

ما هم مثل شما از ایمیل های اسپم خوشمان نمی آید پس خیالتان در مورد  ایمیل ها راحت باشد.