خانه / اخبار فریش تم / معرفی سایت های طراحی شده با محصولات فریش تم
سایت های طراحی شده در فریش تم

تاریخ انتشار: آذر 14, 1394 تعداد بازدید: 1,607 بازدید تعداد دیدگاه ها: 0

معرفی سایت های طراحی شده با محصولات فریش تم

سلامی گرم به همه مشتریان سایت فریش تم

 

قبل از هر چیزی بخاطر استقبال شما عزیزان از فریش تم سپاسگذاریم و امیدوارم که بتونیم هر روز خدمت جدیدی رو به شما عزیزان ارائه بدیم .

شاید خیلی از وب مستران عزیز ایرانی بودجه کافی رو برای راه اندازی چندین سایت رو نداشته باشند و یا اینکه بخواهند به همه شناسانده شوند و یا برای ارتقا هر چه بیشتر دانش خود بخواهند با چند قالب حرفه ای سطح اطلاعات خودشون رو افزایش بدهند .

فریش تم همیشه برای رشد و پیشرفت دانش وب مستران عزیز از هیچ کاری دریغ نخواهد کرد پس تصمیم گرفتیم یک خدمت کوچکی رو به طراحان عزیز کرده باشیم.

هدف از آماده کردن این بخش شناساندن و معرفی سایت به کاربران میباشد که با همراهی شما بتونیم سایت هایی که با قالب های فریش تم طراحی و پیاده سازی شده اند رو به نمایش بگذاریم .

کسانی که از محصولات سایت استفاده کردند میتوانند با معرفی نمونه سایت هایی که با محصولات فریش تم راه اندازی کردند رو در این بخش برای ما ارسال کنند تا به قید قرعه هر ماه یک نفر سه تا از محصولات تجاری سایت رو به انتخاب خودشون بصورت رایگان از ما دریافت کنند .

 

همچنین ما به بهترین طراحی که با استفاده از محصولات ما طراحی سایت رو انجام داده باشد نیز هر 6 ماه  6 عدد از محصولات تجاری رو به اختیار خودش و به صورت رایگان در اختیار طراح قرار خواهیم داد.

 

webpages2

 لطفا برای شرکت در قرعه کشی و همچنین برترین طراح فرم زیر رو تکمیل نمایید :

 

[raw]
لطفا صبر کنید
[/raw]
  • دیدگاه شما پس از تایید در سایت نمایش داده می شود.
  • از ارسال متن بصورت فینگلیش خودداری نموده و فارسی تایپ کنید.
  • دیدگاه و سوالات شما توسط کارشناسان ما بین 1 تا 12 ساعت پاسخ داده خواهد شد.
  • از ارسال دیگاه جهت پشتیبانی محصولات تجاری پرهیز و برای پشتیبانی از بخش پشتیبانی سایت اقدام فرمائید

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است.