خانه / وبلاگ / گوناگون / ارتباط با مشتری / 3 نکته برای بهبود بازاریابی ایمیل
بازاریابی ایمیل

تاریخ انتشار: مرداد 28, 1394 تعداد بازدید: 572 بازدید تعداد دیدگاه ها: 0

3 نکته برای بهبود بازاریابی ایمیل

بازاریابی ایمیل ابزاری قدرتمند و بسیار مفید است. با استفاده از آن می توانید کاربران قدیمی خود را به وبسایت بازگردانید، کاربران جدید خود را حفظ کنید، کاربران را از تغییرات وبسایت و کسب و کارتان آگاه کنید، و …

همچنین برعکس این پروسه نیز امکان پذیر است؛ اگر به درستی و حساب شده از آن استفاده نکنید، می تواند ضربه های مهلکی به میزان فروش و موفقیت تان وارد کند. در این مطلب سه مورد از مهم ترین و اصلی ترین نکته ها برای بهبود وضعیت یک کمپین بازاریابی ایمیل را برایتان آورده ایم؛ پس همراه ما باشید.

اجازه بگیرید

اسپم کردن مشتری های احتمالی نه تنها کاری غیر ضروری است، بلکه می تواند مهلک نیز باشد. با این کار برند شما در ذهن مخاطب تخریب خواهد شد و امکان تبدیل مشتری پتانسیل به مشتری واقعی از بین خواهد رفت.

باید استراتژی تان را طوری تعیین کنید که افراد با میل و رغبت خودشان در خبرنامه ایمیل ثبت نام کنند. این کار باید با دادن یک چیز با ارزش در ازای دریافت آدرس ایمیل انجام شود. برای مثال یک کتاب الکترونیکی آموزشی که به صورت رایگان قابل دسترس نیست را به مخاطب ارائه دهید و در عوض از او بخواهید که در خبرنامه ایمیل شما ثبت نام کند.

به مشتری احترام بگذارید

یکی از اصول کسب و کار و مشتری مداری این است که به مشتری احترام بگذارید. همین امر در بازاریابی ایمیل نیز صادق است. سعی کنید خودتان را جای مشتری گذاشته و سلایق و منافع او را در نظر بگیرید؛ سپس ایمیل هایتان را ارسال کنید.

مشتری را با ایمیل های گوناگون و بی مصرف بمباران نکنید. در عوض سعی کنید برای او ایجاد ارزش کنید.

چیزی برای ارائه کردن داشته باشید

بعد از این که ایمیل افراد را گرفتید، فقط به فکر تبلیغ کردن و فروش خدمات تان نباشید. وقتی یک کاربر آدرس ایمیلش را در اختیار شما قرار می دهد، انتظار دارد چیزی با ارزش به دست آورد نه این که مورد تبلیغ دائمی قرار بگیرد. پس سعی کنید محتوایی برای مخاطب خود بفرستید که برایش ارزش داشته باشد.

 

تنها این موارد رو رعایت کنید به راحتی میتوانید در امر ایمیل مارکتینگ موفق باشید.

منبع: فریش تم ارائه دهنده : پوسته وردپرس ، قالب وردپرس ، افزونه وردپرس ، آموزش وردپرس ، آموزش سئو

در تـلگـرام فــریــش تـم عضـو شـوید | تخفـیف های ویـژه و محصـولات جـدید
  • دیدگاه شما پس از تایید در سایت نمایش داده می شود.
  • از ارسال متن بصورت فینگلیش خودداری نموده و فارسی تایپ کنید.
  • دیدگاه و سوالات شما توسط کارشناسان ما بین 1 تا 12 ساعت پاسخ داده خواهد شد.
  • از ارسال دیگاه جهت پشتیبانی محصولات تجاری پرهیز و برای پشتیبانی از بخش پشتیبانی سایت اقدام فرمائید

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است.

  • سلام ! حدس بزنید