بارگذاری نامحدود با طراحی سفارشی با Ajax Load More

بارگذاری نامحدود با طراحی سفارشی با Ajax Load More

سلام دوستان

قبلا هم در مورد ویژگی بارگذاری نامحدود یا پیمایش نامحدود و نام های دیگری که دارد مانند پیمایش ادامه دار و بارگذاری ادامه دار یا زنده صحبت کرده ایم. این ویژگی به کاربر اجازه میدهد تا کاربر، تا در وبسایت ما در همان صفحه ای که مطالب و دسته بندی ها وجود دارد، به جای استفاده از صفحه بندی، از بارگذاری بیشتر استفاده شود و کاربر مجبور به حرکت بین برگه ها نشده و در همان صفحه با کلیک روی یک دکمه مطالب بیشتر را مشاهده کند.

این ویژگی در وردپرس در بعضی از قالب های وردپرس به طور پیش فرض وجود دارد و دسته بندی قالب های خبری وردپرس بیشتر دارای این ویژگی هستند. اما اگر قالب وردپرس شما چنین ویژگی را در خود ندارد میتوایند با افزونه های مختلفی که در این زمینه وجود دارند، این ویژگی را در وردپرس اضافه کنید.

افزونه وردپرس بارگذاری نامحدود Ajax Load More – Infinite Scroll

بارگذاری نامحدود با طراحی سفارشی با Ajax Load Moreافزونه نام برده یکی از بهترین ها در نوع خود است. رابط کابری و تنظیمات گسترده آن این امکان را به هر کاربری میدهد تا از این افزونه به راحتی تمام استفاده کند. مسلما همه ما کاربران میخواهیم یک افزونه را برای هر کاری نصب کنیم در حالی که تمام ویژگی های مورد نیاز را داشته باشد.

از همین روز افزونه یادشده با امکانات گسترده ای که دارد میتواند در هر صفحه، دسته بندی و برگه ای در وبسایت وردپرس شما مورد استفاده قرار بگیرد.

در بخش طراحی دکمه های بارگذاری بیشتر در این افزونه میتوان به انبوهی از طراحی ها دست یافت که بسیار زیبا، زنده و سازگار با قالب هستند. اما بخش استفاده از CSS سفارشی به کاربر اجازه میدهد تا هر نوع دکمه و طراحی را استفاده کرده و همین گزینه به کاربر اجازه میدهد تا بخش بارگذاری نامحدود را هر چه بیشتر با شکل و شمایل و استاندارد طراحی قالب خود وفق دهد.

از آنجایی که امکانات این افزونه زیاد است، بخش تنظیمات آن گسترده است و نیاز است تا به طور تخصصی در این مورد آموزش ارائه شود لذا این نوشته به طور مرتب تا پایان آموزش کامل افزونه وردپرس Ajax Load More – Infinite Scroll بروز رسانی خواهد شد.

آموزش کار با افزونه وردپرس Ajax Load More – Infinite Scroll

افزونه را نصب و فعال کنید. از منوی پیشخوان وارد تنظیمات شده و همانند دنباله آموزش، ادامه دهید؛

Global Settings : تنظیمات همگانیبارگذاری نامحدود با طراحی سفارشی با Ajax Load More

Customize the user experience of Ajax Load More by updating the fields below : از زمینه هایی که در زیر در اختیار دارید میتوانید برای سفارشی سازی بارگذار نامحدود زنده استفاده کنید.

Container Type : نوع شمولیت یا در برگرفتن بارگذار در روبرو مشخص شده است.

You can modify the container type when building a shortcode : وقتی که از کدهای کوتاه برای ایجاد بارگذار استفاده کردید میتوانید آنها سفارشی سازی هم بکنید.بارگذاری نامحدود با طراحی سفارشی با Ajax Load More

Container Classes : کلاس شامل شونده

Add classes to Ajax Load More container – classes are applied globally and will appear with every instance of Ajax Load More : با استفاده از شامل شونده اگر کلاسی به آن اضافه شود برای بارگذار در همه بخش هایی که از آن استفاده میشود شامل خواهد شد.

You can also add classes when building a shortcode : هنگامی ایجاد کدهای کوتاه میتوانید از کلاس ها هم استفاده کنید.بارگذاری نامحدود با طراحی سفارشی با Ajax Load More

Disable CSS : غیر فعال کردن CSS

I want to use my own CSS styles : اگر میخواهید از CSS سفارشی خود استفاده کنید از این گزینه استفاده کنید.

Button Classes : کلاس های دکمهبارگذاری نامحدود با طراحی سفارشی با Ajax Load More

View Ajax Load More CSS : از این گزینه برای ورود به صفحه توسعه دهنده برای دسترسی به CSSهای بیشتر استفاده کنید.

Button/Loading Style : استایل و طرح بندی دکمه بارگذار را در اینجا سفارشی سازی کنید.

Select an Ajax loading style – you can choose between a button or infinite scroll : از بین دکمه های پیش فرضی که در این قسمت قرار گرفته طراحی مناسب و مورد نظر خود را انتخاب کنید.

Selecting an Infinite Scroll button style will remove the click interaction and load content on scroll only : اگر از بارگذار به جای دکمه بارگذاری استفاده کنید در هنگام نوردش، پیمایش یا همان اسکرول Scroll کاربر موارد بارگذاری خواهند شد.بارگذاری نامحدود با طراحی سفارشی با Ajax Load More

Add classes to your Load More button : از این بخش برای افزودن کلاس های سفارشی به دکمه بارگذار استفاده کنید.

Ajax Security : امنیت درونی افزونه

Enable WP nonce verification to protect URLs against certain types of misuse, malicious or otherwise on each Ajax Load More query : هنگامی روی دکمه بارگذاری نامحدود کلیک میشود، از اینکه آدرس برگه تغییر پیدا کند یا تغییرات مشکوکی پیدا کند، با هر بار بارگذاری، بهتر است این گزینه فعال باشد تا از این احتمالات جلوگیری شود.

Top of Page On initial page load, move the user’s browser window to the top of the screen.This may prevent the loading of unnecessary post : با هر بار بارگذاری موارد بیشتر، اگر این گزینه فعال باشد کاربر به بالای برگه انتقال پیدا میکند.

Admin Settings : تنظیمات مدیریتبارگذاری نامحدود با طراحی سفارشی با Ajax Load More

The following settings affect the WordPress admin area only : تنظیماتی که در ادامه به آن دسترسی دارید فقط روی بخش مدیریت اعمال خواهد شد.

Dynamic Content : محتوای چرخشی یا دینامیکی

Disable dynamic population of categories, tags and authors in the Shortcode Builder : برای اینکه در بخش کد کوتاه افزونه در ویرایشگر گزینه های بسیار زیادی پیشنهاد نشوند که مانع از کار باشند این گزینه را تیک بزنید.

Recommended if you have an extraordinary number of categories, tags and/or authors : بهتر است این گزینه را فعال کنید در صورتی که تعداد زیادی برچسب، دسته بندی و نویسنده در وبسایت خود دارید.

Editor Button : دکمه ویرایشگربارگذاری نامحدود با طراحی سفارشی با Ajax Load More

Hide shortcode button in WYSIWYG editor : با این گزینه میتوان دکمه کدهای کوتاه در ویرایشگر را غیر فعال کرد.

Error Notices : اعلان های مربوط به خطاها

Display error messaging regarding repeater template updates in the browser console : با این گزینه میتوانید خطاهایی که در برگه میتواند از طریق افزونه ایجاد شده باشد را در بخش عنصر شناس یا Inspect Element مرورگر مدرن خود نمایش داده و بهتر مشکل را شناسایی یا حل کنید.

 

افزونه وردپرس Ajax Load More – Infinite Scroll

[button color=”green” size=”medium” link=”https://downloads.wordpress.org/plugin/ajax-load-more.zip” icon=”fa-download” target=”true”]   دریافت مستقیم Ajax Load More[/button]

[button color=”purple ” size=”medium” link=”https://wordpress.org/plugins/ajax-load-more/” icon=”fa-info-circle” target=”true”]   مشاهده مشخصات[/button]

 

 

منبع: فریش تمارائه دهنده: قالب بازی وردپرسقالب شخصی وردپرسقالب گرافیکی وردپرس

  • دیدگاه شما پس از تایید در سایت نمایش داده می شود.
  • از ارسال متن بصورت فینگلیش خودداری نموده و فارسی تایپ کنید.
  • دیدگاه و سوالات شما توسط کارشناسان ما بین 1 تا 12 ساعت پاسخ داده خواهد شد.
  • از ارسال دیگاه جهت پشتیبانی محصولات تجاری پرهیز و برای پشتیبانی از بخش پشتیبانی سایت اقدام فرمائید

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد

  • سلام , مهمان