درج امتیازات مختلف برای نوشته ها در گوگل - بخش 4

درج امتیازات مختلف برای نوشته ها در گوگل – بخش 4

موضوع آموزش وردپرس امروز: ستاره دارکردن نوشته ها در گوگل با افزونه All In One Schema.org Rich Snippets

سلام دوستان، در ادامه آموزش های افزونه وردپرس All In One Schema.org Rich Snippets میپردازیم به بخش دستورالعمل ها که برای آموزش های آشپزی کاربرد دارند. به این ترتیب کسی که یک وبسایت آشپزی وردپرس دارد میتواند برای نوشته ی آموزشی خود، زمان بندی های طبخ و زمان لازم برای پخت کامل غذا و دیگر مواردی که لازم است را به صفحه نتایج گوگل بیاورد. این ار باعث میشود تا کاربری که در گوگل جستجو کرده است راحت تربه نتیجه ی دلخواه و مورد پسند خود دست یابد. همچنین باعث میشود تا کاربران وبسایتی که از این قابلیت استفاده میکنند نشان دهنده این هستند که بهتر به مخاطب توجه میکنند و در این صورت تبدیل به انتخاب کاربر خواهند شد.

دستورالعمل آشپزی مورد جالبی است که توسط سازندگان این افزونه وردپرس مورد توجه قرار گرفته است. برای همین بخش تنظیمات و بخش استفاده از آن را که در ویرایشگر خود وردپرس در دسترس قرار میگیرد را در افزونه تهبیه کرده اند.

پیکربندی بخش دستورالعمل آشپزی در بخش تنظیمات افزونه وردپرس All In One Schema.org Rich Snippets

در این قسمت عناوینی که تنظیم میشوند و درون زمینه های موردنظر درج میشوند در واقع بجای عبارات پیشفرضی که قرار گرفته اند استفاده خواهد شد.

 

درج امتیازات مختلف برای نوشته ها در گوگل - بخش 4

 

 1. در این قسمت طبق معمول، میتوانید از کلمه خلاصه یا ویژگی ها و یا هر کلمه ی دیگری استفاده کنید که مناسب به نظر میرسد. دقت داشته باشید که این کلمه معرف بخش امتیازاتی است که برای نوشته ی خود در نظر گرفته اید.
 2. در این قسمت میتوانید از کلمه “نام دستورالعمل” یا “روش پخت و پز” استفاده کنید. در هر صورت باید کلمه ای که استفاده میکنید بیان گر آموزش طبخ غذا باشد.
 3. در این قسمت میتوانید از متن “منشتر شده در” و یا هر عبارت دیگری که به نظر میرسد مناسب است میتوانید استفاده کنید.
 4. در این زمینه نیز عبارتی معادل “زمان آماده سازی” و یا هر عبارت مناسب دیگری میتوان استفاده کرد.
 5. این قسمت نیز معرف زمان طبخ است و شما میتوانید از کلمه “زمان لازم برای پخت” و یا کلمات دیگری استفاده کنید که مناسب است.
 6. “زمان مورد نیاز” نیز برای این قسمت عبارت مناسبی است هرچند میتوانید از عباراتی مانند “تمام وقت مورد نیاز” یا “زمان لازم برای تمام کار” و هر عبارت دیگری نیز بهره ببرید.
 7. زمینه ی آخر را میتوانید با عبارت “میانگین رتبه” یا “متوسط امتیاز” و عبارات دیگر که مناسب است پر کنید.

 

اما بخش دوم تنظیمات که باید در ویرایشگر وردپرس هنگام انتشار یک نوشته بتوانید تنظیمات مورد نظر خود را پیاده کنید.

 

درج امتیازات مختلف برای نوشته ها در گوگل - بخش 4

 

 1. در این کشو باید تنظیمات مربوط به دستورالعمل یا به عبارتی گزینه ی Recipe را انتخاب کنید.
 2. در این گزینه نیز ناام دستور العمل را بنویسید. (دقت داشته باشید که نام دستورالعمل در تصویر اول این نوشته یا “نام دستورالعمل” در بخش پیکربندی تنظیمات عبارتی است که که قبل از اسم این دستور العمل نمایش داده میشود. به این صورت که در بخش پیکربندی برای نام دستورالعمل آشپزی مینویسید” “روش پخت” و در اینجا هم نام دستورالعمل را مینویسید “کیک توت فرنگنی” در این صورت در صفحه گوگل به این ترتیب نمایش داده میشود: روش پخت کیک توت فرنگی)
 3. در این قسمت میتوانید زمان های لازم را به ترتیب برای “زمان آماده سازی” سپس “زمان پخت” و در گزینه آخر “زمان مورد نیاز برای تهیه” را میتوانید بنویسید. (از ساختار زمانی تعریف شده در افزونه استفاده کنید: 1H19M به این معنی است: 1 ساعت و 19 دقیقه)
 4. در این قسمت نیز میتوانید تصویری در ابعاد 300 در 300 برای نمایش در صفحه گوگل بارگذاری کنید. این تصویر میتوانید تصویر نهایی کار باشد یا اینکه تصویری از موارد مورد نیاز برای پخت غذا باشد.

 

ممنون از اینکه با ما همراه شدید

تنظیمات برای دستورات آشپزی نیز پایان یافت شما میتوانید به تنظیمات دیگر بخش ها نیز دسترسی داشته باشید.

[button color=”white” size=”medium” link=”http://farishtheme.ir/tag/all-in-one-schema-org-rich-snippets/” icon=”fa-graduation-cap” target=”true”]   تمامی فصل های آموزش افزونه وردپرس All In One Schema.org Rich Snippets[/button]

منبع: فریش تم – ارائه دهنده: قالب موزیک وردپرسقالب نمونه کار وردپرسقالب پزشکی وردپرس

 • دیدگاه شما پس از تایید در سایت نمایش داده می شود.
 • از ارسال متن بصورت فینگلیش خودداری نموده و فارسی تایپ کنید.
 • دیدگاه و سوالات شما توسط کارشناسان ما بین 1 تا 12 ساعت پاسخ داده خواهد شد.
 • از ارسال دیگاه جهت پشتیبانی محصولات تجاری پرهیز و برای پشتیبانی از بخش پشتیبانی سایت اقدام فرمائید

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد

 • سلام , مهمان