درج امتیازات مختلف برای نوشته ها در گوگل – بخش 9

درج امتیازات مختلف برای نوشته ها در گوگل – بخش 9

 

موضوع آموزش وردپرس امروز: ستاره دارکردن نوشته ها در گوگل با افزونه All In One Schema.org Rich Snippets

سلام دوستان، در ادامه آموزش های افزونه وردپرس All In One Schema.org Rich Snippets میپردازیم به بخش پیاده سازی امتیازات برای رویداد ها در افزونه وردپرس All In One Schema.org Rich Snippets برای اینکه بتوان عملکرد بهتری را برای ارائه اطلاعات داشته و البته در صفحه نتایج گوگل بهتر از همیشه باشیم.

دوستان این قسمت از آموزش، قسمت پایانی است و درواقع تمام بخش هایی که در افزونه بوده است را تماما شرح داده ایم. حال آنکه شما با توضیحات داده شده به سادگی میتوانید تنظیمات دلخواه و سفارشی خود را برای مورادی که در وبسایت خود ارائه میدهید پیاده کنید.

برای پیکربندی تنظیمات مربوط به رویداد در افزونه وردپرس یاد شده، لازم است تا در پیشخوان وردپرس روی افزونه کلیک کرده و به تنظیمات آن وارد شوید. در بین گزینه های پیکربندی یا Configuration گزینه ی رویداد یا Events را انتخاب کنید. سپس توضیحات آن را طبق زیر دنبال کنید:

درج امتیازات مختلف برای نوشته ها در گوگل – بخش 9

 1. در این گزینه از کلمه معمول “خلاصه” یا ویژگی ها” استفاده کنید.
 2. در این گزینه نیز کلمه ای قرار میگیرید که قبل از عنوان رویداد درج میشود. مثلا اگر رویداد شما “همایش وردپرسی ها” است و در اینجا کلمه “رویداد” را درج کنید. در این صورت میشود “رویداد همایش وردپرسی ها”
 3. در این گزینه نیز کلماتی از خانواده ای درج میشود که معرف موقعیت همایش یا رویداد هستند مانند “موقعیت” یا “مکان” و دیگر کلمات…
 4. در این گزینه نیز میتوانید کلماتی مانند “شروع از تاریخ” یا “تاریخ شروع” و … را استفاده کنید.
 5. این گزینه نیز در ادامه گزینه سابق است که نمایش دهنده تاریخ پایان رویداد است که میتوان از کلماتی مانند “اتمام در تاریخ” و یا “تاریخ خاتمه رویداد” و …
 6. در این گزینه نیز کلماتی قرار دهید تا معرف هزینه رویداد باشند. مانند کلماتی از این قبیل”هزینه شرکت” و یا “قیمت بلیط” و…

 

[button color=”white” size=”medium” link=”http://farishtheme.ir/the-purchase-of-a-good-and-reputable-store/” icon=”fa-graduation-cap” target=”true”]   فرایند خرید در یک فروشگاه خوب و معتبر[/button]

 

در ویرایشگر وردپرس میتوانید از بین گزینه های در دسترس رویداد یا Events را انتخاب کنید. پس از انتخاب میتوانید به تنظیمات آن دسترسی داشته و توضیحات را مانند زیر دنبال نمائید:

 

درج امتیازات مختلف برای نوشته ها در گوگل – بخش 9

 

 1. با این گزینه، رویداد یا Event را برای پیاده سازی تنظیمات انتخاب کنید.
 2. در این زمینه، عنوان رویداد را بنویسید. (در نظر داشته باشید که علاوه بر عنوانی که مینویسید، کلمه ای که در بخش قبلی تنظیمات در گزینه 2 قرار گرفته است نیز نمای داده میشود.)
 3. با استفاده از این گزینه، موقعیت همایش یا رویداد را نوشته و از زمینه های آن استفاده کنید. (در زمینه اولی نام مکان، در زمینه دومی آدرس خیابان، در زمینه سومی محل، در زمینه چهارمی منطقه و در زمینه آخری کدپستی مکان را درج کنید)
 4. این گزینه برای درج تاریخ شروع رویداد است.
 5. این گزینه نیز به دنبال گزینه قبلی تاریخ پایان رویداد را نمایش میدهد.
 6. در این گزینه نیز شما میتوانید هرینه را برای تهیه بلیط رویداد درج کنید.
 7. در این گزینه نیز میتوانید واحد پول را درج کنید. واحد پول تومان نیز IRR است.
 8. با این گزینه نیز میتوانید آدرسی مستقیم برای خرید سریع تر بلیط در دسترس کاربران قرار دهید.

 

دوستان با سپاس فراوان از همراهی صمیانه ی شما، در اینجا آموزش بخش های مختلف افزونه وردپرس All In One Schema.org Rich Snippets نیز پایان یافت. شما میتوانید مشکلات و سوالات خود را ما و دیگر کاربران در همین صفحه اشتراک بگذارید.

تنظیمات برای سرویس نیز پایان یافت، شما میتوانید به تنظیمات دیگر بخش ها نیز دسترسی داشته باشید.

[button color=”white” size=”big” link=”http://farishtheme.ir/tag/all-in-one-schema-org-rich-snippets/” icon=”fa-graduation-cap” target=”true”]   تمامی فصل های آموزش افزونه وردپرس All In One Schema.org Rich Snippets[/button]

منبع: فریش تمارائه دهنده: قالب دایرکتوری وردپرسقالب شرکتی وردپرسقالب مجله خبری وردپرس

 • دیدگاه شما پس از تایید در سایت نمایش داده می شود.
 • از ارسال متن بصورت فینگلیش خودداری نموده و فارسی تایپ کنید.
 • دیدگاه و سوالات شما توسط کارشناسان ما بین 1 تا 12 ساعت پاسخ داده خواهد شد.
 • از ارسال دیگاه جهت پشتیبانی محصولات تجاری پرهیز و برای پشتیبانی از بخش پشتیبانی سایت اقدام فرمائید

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد

 • سلام , مهمان