خانه / وردپرس / آموزش وردپرس / افزونه ضد خبرخوان iframecatcher
افزونه ضد خبرخوان iframecatcher

تاریخ انتشار: اردیبهشت 12, 1395 تعداد بازدید: 611 بازدید تعداد دیدگاه ها: 2

افزونه ضد خبرخوان iframecatcher

به نام خدا

سلامی گرم به همه دوستداران وردپرس و کاربران گران قدر فریش تم

موضوع آموزش:

موضوع آموزش وردپرس امروز ما در مورد سایت های خبر خوان و برنامه های خبرخوان است که با توجه به روش توسعه این گونه برنامه ها و طرز کار این دسته از سایت ها که وظیفه آنها وصل شدن به سایت های دارای مطالب مهم و اختصاصی بوده و بدون بک لینک و لینک فعال مطالب سایت های شما را بدون هیچ زحمتی در سایت و برنامه خود منتشر نموده و همین موضوع خودش میتواند گریابنگیر سایت شما شود. بدین صورت که وقتی مطالب شما عینا در برنامه و یا سایتی دیگر منتشر شود موتورهای جست و جو نسبت به مطالب شما علاقه ای نشان نداده و در نتیجه هیچ گونه راهی برای شناساندن مطالب شما به موتورهای جست و جو و در نتیجه دیده نشدن در صفحه نتایج وجود نخواهد داشت. همین گزینه بکلی میتواند سایت شما را به نابودی بکشاند.

افزونه وردپرس iframecatcher

معرفی:

رفته رفته که اوضاع همینگونه ادامه پیدا کند سئو سایت شما خدشه دار شده و سایت شما به از هر نظری رتبه های پایین نزول پیدا میکند. حال اگر وبسات وردپرس خود را دارید و ازین موضوع نگران هستید. نگرانی شما در ادامه این آموزش وردپرس رفع خواهد شد با ما باشید. امروز افزونه وردپرس iframecatcher را به شما معرفی میکنیم. افزونه ای که تلاش سایت ها و برنامه های خبرخوان برای دستیابی به مطالب وبسایت وردپرس شما را ناکام گذاشته و البته از ورود ربات ها به سایت وردپرس شما ممانعت میکند.

طرز کار:

هنگامی که سایت ها و برنامه های خبرخوان برای دریافت و در واقع کپی مطالب شما آی فریمی ارسال نموده و تلاش میکنند وارد سایت شده مطالب را کپی کنند در اینجاست که افزونه وردپرس ما وارد عمل شده و آی فریم های درخواستی برنامه ها و سایت ها را شکسته و سایت شما را در دایره امنیتی خود نگه میدارد. این افزونه وردپرس میتواند سایت های وردپرس را از سایت ها و برنامه های خبرخوان محافظت نموده و از آنها مخفی میکند. بنابراین این افزونه به کلیه وردپرس کارانی که دوست ندارند مطالبشان عینا در دیگر سایت ها و برنامه ها در دسترس قرار گیرد توصیه میوشد که اقدام به نصب این افزونه وردپرس فریم شکن نمایند.

افزونه وردپرس iframecatcher

   دریافت مستقیم iframecather

   مشاهده مشخصات

تشکر از همراهی شما دوستان گرامی همچنین امیدواریم از این آموزش وردپرس استفاده لازم رو برده باشید.

منبع: فریش تم– ارائه دهنده: قالب وردپرسآموزش وردپرس هاست وردپرس

 

در تـلگـرام فــریــش تـم عضـو شـوید | تخفـیف های ویـژه و محصـولات جـدید
  • دیدگاه شما پس از تایید در سایت نمایش داده می شود.
  • از ارسال متن بصورت فینگلیش خودداری نموده و فارسی تایپ کنید.
  • دیدگاه و سوالات شما توسط کارشناسان ما بین 1 تا 12 ساعت پاسخ داده خواهد شد.
  • از ارسال دیگاه جهت پشتیبانی محصولات تجاری پرهیز و برای پشتیبانی از بخش پشتیبانی سایت اقدام فرمائید
  • سلام ! حدس بزنید