تاریخ انتشار: بهمن 4, 1394 تعداد بازدید: 512 بازدید تعداد دیدگاه ها: 0

بک لینک،BackLink

با پیشرفت های هرروزه اینترنت دیگر نمیتوان سایتی رو راه اندازی کرد و منتظره بازدید کننده ماند باید فعالیت کرد و خودتان به جذب بازدید کننده کمک کنید یکی از راه های خوب برای جذب بازدید کننده و افزایش محبوبت خودتان همین لینک شدن است.

در این مطلب بررسی میکنیم که بک لینک چیست و بک لینک خوب و بد را از هم تشخیص میدهیم.

0000

بک لینک(BackLink):

به لینکهایی سایت شما که در سایت ها و وبلاگ ها و یا هرجای دیگری در گستره وب هستند بک لینک میگویند،دراصل باید اینطور گفت که در سایت های دیگر آدرس سایت شما قرار داده شده است و بازدید کنندگان رو به سایت شما هدایت میکنند و این امر موجب افزایش بازدید و همچین محبوبیت سایت شما  کمک میکند.

هرچه تعدا بک لینک هاتون بیشتر باشه در موتورهای جستجو سایت شما بیشتر به چشم میخورد و از محبوبیت بیشتری برخوردار خواهد بود و همچنین در رنکینگ شما نیز موثر است.حالا هر لینکی که به سایت شما متصل شود خوب است؟

خوب با توجه به آنچه گفته شد خوب شاید شما بگوید که برای بالا بردن محبوبیت و رتبه وبسایتم،وبلاگ ها و وبسایت هایی ارزان و بدون کاربردی رو درست میکنم و در آنها لینک خودمو قرار میدهم در نتیجه سایتم از محبوبیت و ربته بیشتری برخوردار میشود اما آیا این کاره درستی است؟با این تفاسیر اگر این کار انجام شود هنگامی که کاربر مطلبی رو در موتورهای جستجو سرچ میکند سایت و بلاگ های با مطالب بدرد نخور و بدون کیفیت نتیجه سرچ کاربر خواهد شد که در همه آنها هم لینک به یک وبسایت خاص وجود دارد،خوب این چه نتیجه ای دارد تنها نتیجه اش این هست که یک کاربر برای پیدا کردن یک مطلب واقعی باید کلی زمان بگذارد و کلی هم گمراه شود و در آخر هم موتورهای جستجو بی فایده خواهند شد و کاربر هم به نتیجه و جواب دلخواه خودش دست پیدا نمیکند.

اما موتورهای جستجو همیشه برای این امر در تلاش هستند که در طراحی های خود از برنامه ها و طرح هایی استفاده کنند که از این امر جلو گیری کنند و اما این طراح ها و برنامه ها کاملا مخفی هستند.

images (1)

حالا موتورهای جستجو به ما میگویند که یک بک لینک خوب چیست؟

• لینک خوب لینکیست که آن بخشی که کاربر روی آن کلیک میکند و به سایت مورد نظر میرود از کلمه کلیدی استفاده استفاده کند.

• لینکی که میدهیم واقعی باشد(به سایتی لینک ندهیم که موضوع آن با تیتر لینک هم خوانی ندارد)

• لینکمان را در سایتی قرار دهیم که از محبوبیت و کاربران زیادی برخوردار باشد.

• وقتی لینک رو درسایت قرار میدهیم در بخش اصلی سایت قرار دهیم مثلا پای یک پست در جای اصلی سایت نه گوشه و کناره های سایت.

• لینکمان را در جایی قرار دهیم که در آن صفحه لینک های کمکی وجود دارند.

حالا سوال اینجاس که آیا همه لینک هایی که میدهیم به محبوبیت و رتبه سایت ما کمک میکند؟

موتورهای جستجو میگوند که چه لینک های بد هستند!:

باید توجه کنیم که لینکمان را درکجا قرار داده ایم و هرجا که شد نباید لینک رو گذاشت و رفت و منتظر محبوبیت و پیشرفت بود!

بلکه یک سری از لینک ها نه تنها در بالابردن محبوبیت تاثیر ندارن بلکه از آن میکاهند مثل لینکدونی ها،سایت های متخص لینک ها که هیچ محتوایی ندارند و صرفا به لینک کردن سایتها در قبال دریافت بلغی به یکدیگر میپردازند این سایت ها هیچ ارزشی ندارند و کاملا از طرف موتورها جستجو و گوگل رد شده اند و اصلا توصیه نمیشود به آنها رجوع کنید.

2016-01-05_19-34-18

لینک هرمی!:

یک نوع لنیک دیگر که موجب کسر محبوبیت و رتبه ی شما میشود این نوع لینک ها به این صورت است که مثلا شما لینک فریش تم را با عنوان فروش قالب وردپرس ذخیره میکنید و در سایت خودتون قرار میدهید به شرطه اینکه فریش تم نیز سایت شما رو در سایت خودش لینک کند به این تبادیل لینک لینک های هرمی یا مثلثی میگویند که به هیچ وجه توصیه نمیشود.

بهترین راه برای بک لینک قرار دادن محتوایی از سایت خود در سایر سایت هاست که در آن محتوا،لینک و توضیحات سایت خودتان را قرار دهید تا مراجعه کنندگان از این طریق با سایت شما آشنا شوند و به آن رجوع کنند.

ارائه دهنده فریش تم.

باما همراه باشید.

 

در تـلگـرام فــریــش تـم عضـو شـوید | تخفـیف های ویـژه و محصـولات جـدید
  • دیدگاه شما پس از تایید در سایت نمایش داده می شود.
  • از ارسال متن بصورت فینگلیش خودداری نموده و فارسی تایپ کنید.
  • دیدگاه و سوالات شما توسط کارشناسان ما بین 1 تا 12 ساعت پاسخ داده خواهد شد.
  • از ارسال دیگاه جهت پشتیبانی محصولات تجاری پرهیز و برای پشتیبانی از بخش پشتیبانی سایت اقدام فرمائید

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است.

  • سلام ! حدس بزنید