بهترین افزونه های وردپرس برای مدیریت بخش نوار کناری یا SideBar

بهترین افزونه های وردپرس برای مدیریت بخش نوار کناری یا SideBar

سلام دوستان

در وردپرس برای هر قسمتی از افزونه های رایگان و تجاری مختلفی وجود دارد که به کاربر امکان میدهد از انواع آنها برای کنترل بخش های مختلف میتوان استفاده کرد.

یکی از بخش های مهم در قالب وردپرس وبسایت بخش کناری یا سایدبار است. برای کنترل این قسمت از صفحه وبسایت افزونه های مختلف زیادی وجود دارند که در زیر فهرستی از آنها را برای معرفی در نظر گرفته ایم.

1 – SiteOrigin Widgets Bundle

بهترین افزونه های وردپرس برای مدیریت بخش نوار کناری یا SideBarاین افزونه یک جعبه ابزار گسترده از ابزارک هایی را درون خود دارد که با صفحه ساز SiteOrigin Widgets Bundle نیز هماهنگ است و میتوان از این در صفحه ساز یاد شده استفاده کرد. با این افزون میتوان بخش ابزارک های وبسایت را بسیار پرقدرتمند تر کرد، با 20 ابزارک متفاوت در دسترس که میتوان از آنها در بیشتر زمینه های وردپرس استفاده کرد.

دکمه های فراخوان یا Call-to-action[tie_list type=”checklist”]

 • فرم تماس
 • نقشه های گوگل
 • جدول قیمت
 • گواهی ها و نظرات مشتریان
 • اسلایدر تصویر
 • و موارد بیشتر

[/tie_list]

این ابزارک ها کاملا قابل سفارشی سازی هستند، از رنگ بندی نامحدود پشتیبانی میکنند و بیشتر از 1500 آیکن را در دسترس قرار داده اند.

[button color=”purple ” size=”medium” link=”https://wordpress.org/plugins/so-widgets-bundle/” icon=”fa-info-circle” target=”true”]   مشاهده مشخصات[/button]

2 – WooSidebars

بهترین افزونه های وردپرس برای مدیریت بخش نوار کناری یا SideBarافزونه نام برده به مدیر وبسایت وردپرس امکان میدهد تا در بخش های مختلف ابزارک ها را بر اساس نیازهای خود نمایش دهد. به این ترتیب میتوان کنترل بیشتری روی ابزارک ها داشت. افزونه قبلی هم اینکار را میتواند انجام دهد اما اگر میخواهید به طرز پیشرفته ای این بخش را به دست بگیرید میتوانید از این افزونه استفاده کنید.

[button color=”purple ” size=”medium” link=”https://wordpress.org/plugins/widget-logic/” icon=”fa-info-circle” target=”true”]   مشاهده مشخصات[/button]

3 – Relevanssi – A Better Search

بهترین افزونه های وردپرس برای مدیریت بخش نوار کناری یا SideBarبخش جستجوی وبسایت وردپرس به طرز ناخوشایندی نتوانسته است که کاربران خود را راضی نگه دارد، بخش جستجوی وبسایت های وردپرسی که بر اساس خود وردپرس تعریف شده است یکی از نقطه ضعف های وردپرس است. اگر میخواهید بخش جستجوی وسایت خود را پیشرفته کرده و انتظارات کاربران خود را نسبت به بخش جستجوی وبسایت خود فراهم کنید، میتوانید از افزونه نام برده استفاده کنید.

البته این تمام ماجرا نیست، کاربر میتواند تنظیمات مختلفی را در بخش جستجو در اختیار کاربران خود قرار دهد. نتایج جستجو به شکل های مختلف مرتب شوند، حتی سیستم جستجو میتواند عبارات نزدیک به کلمه جستجو را پیدا کند در صورتی کاربر اشتباه املایی داشته باشد یا مورد اصلا وجود نداشته باشد و موارد بسیار دیگری که در این افزونه در دسترس است.

[button color=”purple ” size=”medium” link=”https://wordpress.org/plugins/relevanssi/” icon=”fa-info-circle” target=”true”]   مشاهده مشخصات[/button]

4 – Ninja Forms

بهترین افزونه های وردپرس برای مدیریت بخش نوار کناری یا SideBarیکی از بخش های مهم وسایت را فرم های تماس به خود اختصاص داده اند. چه مکانی بهتر از سایدبار! این افزونه یکی از افزونه هایی است که به شما امکان ایجاد فرم های مختلف با زمینه های متفاووتی را میدهد و در این زمینه بسیار پر قدرت ظاهر شده است. بیشتر افزونه های ابزارک با امکان فراهم کردن فرم ها در سایدبار معرفی نشده اند اما این افزونه برعکس دیگر افزونه ها میتواند امکانات گسترده ای را در زمینه فرم سازی و زمینه ها برای وبسایت وردپرس شما فراهم کند.

[button color=”purple ” size=”medium” link=”https://wordpress.org/plugins/ninja-forms/” icon=”fa-info-circle” target=”true”]   مشاهده مشخصات[/button]

دوستان این مقاله به مرور بروز رسانی خواهد شد.

منبع: فریش تمارائه دهنده: قالب دایرکتوری وردپرسقالب شرکتی وردپرسقالب مجله خبری وردپرس

 • دیدگاه شما پس از تایید در سایت نمایش داده می شود.
 • از ارسال متن بصورت فینگلیش خودداری نموده و فارسی تایپ کنید.
 • دیدگاه و سوالات شما توسط کارشناسان ما بین 1 تا 12 ساعت پاسخ داده خواهد شد.
 • از ارسال دیگاه جهت پشتیبانی محصولات تجاری پرهیز و برای پشتیبانی از بخش پشتیبانی سایت اقدام فرمائید

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد

 • سلام , مهمان