best-wordpress-plugins-for-sitemap-2_farishtheme

بهترین افزونه وردپرس برای ایجاد نقشه وبسایت

سلام دوستان

یک وبلاگ وردپرسی زمانی که نقشه وبسایت داشته باشد برای موتور جستجو به مثال همین فروشگاه های زنجیره ای بزرگی میماند که با اینکه بزرگ است اما مرتب است و دسترسی به هر محصولی آسان است.

یک وبلاگ وردپرسی بدون نقشه برای موتور جستجو به منزله ی یک تپه از محصولات انباشته شده است. اینکه همه محصولات فروشگاه اول در این محله انبار شده وجود دارد، اما همه چیز به طرز سرسام آوری با هم درآمیخته شده است.

این مثالی ساده بود از نقش و وظیفه ای که نقشه وبسایت برای موتورهای جستجو انجام میدهد.

اما بهترین افزونه هایی که در وردپرس نقشه وبسایت را ایجاد میکنند:

افزونه وردپرس Google XML Sitemap

Best wordpress plugins for sitemapافزونه نام برده تنها یک کار انجام میدهد، ایجاد نقشه وبسایت، اما این کار خود را به بهترین شکل ممکن انجام میدهد. یعنی در بیشتر وبلاگ های وردپرس محور پیشنهاد شده که از این افزونه برای ایجاد نقشه وبسایت استفاده شود. افزونه را نصب و فعال کنید میبینید که تنظیمات ساده ای برای نقشه بندی محتوای وبلاگ وردپرس شما وجود دارد اما همین موارد باید با دقت و بررسی انجام شود.

[button color=”purple ” size=”medium” link=”https://wordpress.org/plugins/google-sitemap-generator/” icon=”fa-info-circle” target=”true”]   مشاهده مشخصات[/button]

افزونه ای از طرف وردپرس دات کام Jetpack by WordPress.com

معرفی و آموزش افزونه Jetpcak

افزونه نام برده توسط خود وردپرس برای وردپرس توسعه داده شده است. تنها کاری که باید انجام دهید اینست که در بخش تنظیمات این افزونه ایجاد نقشه وبسایت را فعال کرده و بگذارید افزونه بر اساس تنظیماتی که توسط وردپرس دات کام تنظیم شده نقشه وبسایت را ایجاد کند. البته توسعه دهندگان که تخصص کافی در وردپرس دارند میدانند که راه های مختلفی برای افزودن موارد مختلفی چون تصویر و ویدیو برای قرار گرفتن در نقشه بندی وجود دارد اما فقط از طریق کدنویسی امکان پذیری است.

[button color=”purple ” size=”medium” link=”http://farishtheme.ir/introduction-and-learning-jetpack-plugin/” icon=”fa-info-circle” target=”true”]   مشاهده مشخصات[/button]

افزونه وردپرس بسته سئو All in One SEO Pack

آموزش کار با افزونه سئو All in One SEO-بخش 1

افزونه نام برده علاوه بر اینکه یکی از بهترین افزونه های وردپرس است بلکه یکی از بهترین ها در زمینه سئو و همچنین ایجاد نقشه وبسایت است. این افزونه در کنار گستردگی خود یکی از بخش های مهمی که دارد ایجاد نقشه وبسایت است. اما ویژگی خوبی که در این افزونه و افزونه بعدی نیز وجود دارد اینست که اگر وبسایت خود را با بخش وبمستران گوگل و بینگ تایید کنید میتوانید علاوه بر ایجاد نقشه وبسایت خود، بروز رسانی نقشه را هم به موتور جستجو ارسال کرده تا سریعتر ایندکس شوید.

همچنین این افزونه همانند افزونه وردپرس Google XML Sitemap تنظیمات زیادی برای نقشه وبسایت دارد و البته امکاناتی که در نسخه حرفه ای این افزونه در دسترس است از امکانات افزونه وردپرس رایگان نام برده بیشتر است.

[button color=”purple ” size=”medium” link=”http://farishtheme.ir/tag/all-in-one-seo-pack/page/2/” icon=”fa-info-circle” target=”true”]   مشاهده مشخصات[/button]

افزونه سئو وردپرس WordPress SEO by Yoast

Best wordpress plugins for sitemapاین افزونه هم همانند افزونه سئوی قبلی نام برده تنظیمات زیادی برای نقشه وبسایت دارد، اولویت بندی و ارسال بروز رسانی های نقشه وبسایت برای گوگل و بینگ نیز همانند افزونه سئو قبلی در این افزونه وجود دارد. البته امکاناتی که برای نقشه وبسایت در نسخه رایگان در دسترس است در نسخه حرفه ای افزونه بیشتر بوده و میتوان بهتر نقشه وبسایت را با آن ایجاد کرد.

[button color=”purple ” size=”medium” link=”https://wordpress.org/plugins/wordpress-seo/” icon=”fa-info-circle” target=”true”]   مشاهده مشخصات[/button]

خب دوستان، بنا به هر دلیل شما میتوانید انتخاب خود را برای ایجاد نقشه وبسایت داشته باشید.

خود وردپرس که جت پک را برای ایجاد نقشه وبسایت پیشنهاد میکند. افزونه وردپرس Google XML Sitemap بیشترین آمار دانلود برای ایجاد نقشه وبسایت را دارد و عملکرد بسیار خوبی از خود به نمایش میگذارد. افزونه های سئوی Aio SEO و Yoast هر دو تنظیمات یکسانی برای ایجاد نقشه وبسایت دارند. بنابراین میتوانید عملکرد خوبی را با آنها داشته باشید حتی این دو افزونه وردپرس میتوانند بروز رسانی را خودکار برای گوگل و بینگ ارسال کنند.

منبع: فریش تمارائه دهنده: قالب بازی وردپرسقالب املاک وردپرسقالب مجله خبری وردپرس

  • دیدگاه شما پس از تایید در سایت نمایش داده می شود.
  • از ارسال متن بصورت فینگلیش خودداری نموده و فارسی تایپ کنید.
  • دیدگاه و سوالات شما توسط کارشناسان ما بین 1 تا 12 ساعت پاسخ داده خواهد شد.
  • از ارسال دیگاه جهت پشتیبانی محصولات تجاری پرهیز و برای پشتیبانی از بخش پشتیبانی سایت اقدام فرمائید

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد

  • سلام , مهمان