استفاده بهتر از آیکن ها در وردپرس با Better Font Awesome

استفاده بهتر از آیکن ها در وردپرس با Better Font Awesome

سلام دوستان

در یکی از مقاله های ارائه شده نیز عرض شد که آیکن فونت Font Awesome چیست، چه کاربردی دارد و چگونه استفاده میشود. همچنین عرض کردیم که در بسیاری از قالب های وردپرس خصوصا قالب های تجاری وردپرس عرضه شده توسط فریش تم هم گفتیم که آنها با پشتیبانی درونی خود از آیکن فونت های این سرویس همراه هستند و یا اینکه آیکن های بسیار زیادی را درون خود دارند که حتی از تعداد آیکن های این سرویس هم بیشتر است.

افزونه وردپرس استفاده بهتر از آیکن فونت Better Font Awesome

استفاده بهتر از آیکن ها در وردپرس با Better Font Awesomeافزونه وردپرس نام برده استفاده بهتر و البته گسترده تری را از سرویس آیکن فونت Font Awesome فراهم میکند. میتوان از آن در کدهای HTML استفاده کرد، از آنها در نوشته ها، در ویرایشگر TinyMCE و در کدهای کوتاه و البته موارد دیگری نیز استفاده کرد.

البته این افزونه وردپرس به کاربر امکان میدهد با تنظیمات و سفارشی سازی های بیشتری از آیکن فونت یاد استفاده کرده و حتی اندازه های از پیش تعیین شده نیز برای آن در نظر بگیرد.

آموزش کار با افزونه وردپرس Better Font Awesome

افزونه را نصب و سپس فعال کنید. سپس شما این امکان را دارید که همانند تصویر زیر، از آیکن ها در بخش ویرایشگر استفاده کنید یا اینکه از کدهای کوتاه به صورتی که در تصویر قرار دارد در هر قسمتی از وبسایت خود با تنظیمات سفارشی استفاده کنید.

استفاده بهتر از آیکن ها در وردپرس با Better Font Awesome

افزونه وردپرس Better Font Awesome

[button color=”green” size=”medium” link=”https://downloads.wordpress.org/plugin/better-font-awesome.1.6.0.zip” icon=”fa-download” target=”true”]    دریافت مستقیم Better Font Awesome[/button]

[button color=”purple ” size=”medium” link=”wordpress.org/plugins/better-font-awesome/” icon=”fa-info-circle” target=”true”]   مشاهده مشخصات[/button]

منبع: فریش تمارائه دهنده: قالب تجاری وردپرسقالب املاک وردپرسقالب خبری وردپرس

  • دیدگاه شما پس از تایید در سایت نمایش داده می شود.
  • از ارسال متن بصورت فینگلیش خودداری نموده و فارسی تایپ کنید.
  • دیدگاه و سوالات شما توسط کارشناسان ما بین 1 تا 12 ساعت پاسخ داده خواهد شد.
  • از ارسال دیگاه جهت پشتیبانی محصولات تجاری پرهیز و برای پشتیبانی از بخش پشتیبانی سایت اقدام فرمائید

2 دیدگاه

  • سلام , مهمان