خانه / وردپرس / خطاهای وردپرس / چند خطای رایج وردپرس به همراه حل آنها
چند خطای رایج وردپرس به همراه حل آنها

تاریخ انتشار: آبان 27, 1395 تعداد بازدید: 1,047 بازدید تعداد دیدگاه ها: 0

چند خطای رایج وردپرس به همراه حل آنها

سلام دوستان

صحبت در مورد خطای وردپرس در بیشتر وبسایت های وردپرس محور صورت گرفته است. این خطاها کم نیستند، برای هر کسی رخ میدهند، از ابتدا با وردپرس بوده اند و فعلا هم کنار دست ما در وردپرس حضور دارند. در فهرستی که آماده کرده ایم، چند خطای رایج در مورد وردپرس را انتخاب کرده ایم. البته تعداد خطاهایی که مربوط به خود وردپرس است زیاد هستند اما، فعلا در این فهرست شماری از خطاهایی که همراه خود معرفی خطا، راه حل هم بیان شده است را قرار داده ایم.

با ما باشید تا در کمی از خطاهای وردپرس را بشناسیم، راه حل برطرف کردن این خطاها و مشکلات که مخصوص خود وردپرس است را شناخته و در صورت بروز چنین مشکلاتی، بتوانیم با یادگیری قبلی آن ها را به سادگی رفع کنیم.

1 – خطای سفید شدن برگه وبسایت

سفید شدن صفحه سایت

اگر وبسایت شما هم صفحه ی سفیدی را نمایش میدهد، باید راه حل را در این مقاله بررسی کنید. سفید شدن دلایل زیادی نمیتواند داشته باشد و رفع کردن آن میتواند توسط خود شما هم صورت گیرد. سفید برگه وبسایت از خطاهای آسان و معمولی وردپرس است، اما شاید این خطا یکی از خطاهایی باشد که خیلی کم اتفاق می افتد اما بهتر است راه حل برطرف کردن آن را بدانید.

2 – خطای بارگذاری تصاویر به وردپرس

آموزش حل خطای بارگذاری تصاویر در وردپرس

خطای پیش پا افتاده ای با این نام، ممکن است هر لحظه برای هر کسی که در حال بارگذاری تصویر به وردپرس است اتفاق بیافتد. این نوع از خطا دو دسته دارد. گاهی شما میخواهید فقط تصویری را آپلود کنید در این صورت با مشکل آپلود روبر میشوید، اگر در این وضعیت برگه را دوباره بارگذاری کنید شاید مشکل رفع شود و یا اینکه در نهایت نیاز باشد از پیشخوان خارج شده سپس وارد شوید.

اما گاهی این مشکل به یکباره اتفاق افتاده و موقتی نیست. به این ترتیب کاربر اصلا نمیتواند تصویری را به وردپرس بارگذاری کنید. راه حل این مشکل در اینجاست. برای رفع این مشکل به این برگه مراجعه فرمائید.

3 – خطای محدودیت زمانی در وردپرس

برداشتن محدودیت زمانی در وردپرس

خطای محدودیت زمانی در وردپرس توسط خود وردپرس قرار داده شده است. در واقع این خطا نیست و یکی از راه های تامین امنیت است. وقتی شما میخواهید از طریق پیشخوان وردپرس، یکی از افزونه ای مخزن را نصب کنید. وقتی وردپرس شروع به نصب کند دروازه های وردپرس شما به روی مخزن وردپرس باز شده تا افزونه بتواند وارد و سپس نصب شود. در این مدت که دروازه ها باز هستند هکر ها میتوانند از این فرصت استفاده کنند و بتوانند به وبسایت وردپرس شما دسترسی پیدا کنند. به همین دلیل بهتر است این باز بودن دروازه ها زمان زیادی را در بر نداشته باشد. برای همین این مشکل در وردپرس قرار گرفته است. اگر این مورد یه عنوان یک مشکل برای شما به حساب می آید و میخواهید این محدودیت را حداقل افزایش دهید، سری به مقاله بزنید تا راه حل این خطا را هم بیاموزید.

4 – خطای ورود به وردپرس

رفع خطای خالی بودن کادر رمز

جالب است. وردپرس و کروم هر کدام راه خود را میروند و این برای وارد شدن به مدیریت برای شما مشکل ساز میشود. واقعیت اینست که وردپرس زمینه ها را خالی میکند، تا کاربر که اگر کاربر اصلی مدیریت است خود به شخصه اطلاعات ورود را وارد کند تا وارد شود. مرورگر کروم هم میخواهد با پر کردن خودکار فرم های ورود اطلاعات، میخواهد در زمان کاربر خود صرفه جویی کند. اما همانطور که گفتیم وردپرس زمینه ها را خالی میکند.

کروم زمینه ها را پر میکند ام در لحظه آخر دوباره توسط وردپرس حذف شده، در نتیجه پیغامی مبنی بر زمینه اطلاعات یا فیلد اطلاعات خالی است. برای رفع چنین مشکلی میتوان از کروم استفاده نکرد. اگر هم میخواهید از کروم استفاده کنید سری به مقاله بزنید تا مشکل را حل کنید.

5 – خطای حجم آپلود به وردپرس

افزایش حجم آپلود در وردپرس

اگر تازه وردپرس را نصب کرده باشد تقریبا در بیشتر مواقع وردپرس اجازه بارگذاری بیشتر از 2 مگابایت را نمیدهد. اما با این حجم اصلا نمیتوان کاری را پیش برد. محدودیت ها همیشه در زندگی برداشته خواهند شد، اینجا هم باید برداشته شوند، برای تغییر این مقدار کار زیادی را پیش رو ندارید، سری به مقاله این خطا بزنید تا به راحتی آن را افزایش دهید.

6 – خطای 500 یا Internal Server

خطای 500 یا Internal Server Error در وردپرس و راه حل های آن

این خطا یکی از خطاهای متعارف وردپرس است، برای هر کسی اتفاق افتاده و برای هر کسی که وردپرس را شروع کرده باشد هم اتفاق خواهد افتاد. خطای 500 یکی از خطاهای بد وردپرس است. مشخص نیست این اتفاق به چه دلیلی رخ میدهد اما راه حلی که ارائه کرده ایم، قدم به قدم بوده و راه حل ها اگر قدم به قدم انجام شوند خیلی راحت میتوان این مشکل گنگ را در وردپرس حل کرد.

دلایل زیادی در رابطه با بروز مشکل این خطا وجود دارد اما این علت خطا هیچ وقت در صفحه خطا نمایش داده نمیشود و فقط گفته میشود که خطای داخلی وجود دارد. برای حل این مشکل هم سری به مقاله مفصل آن بزنید.

منبع: فریش تمارائه دهنده: قالب دایرکتوری وردپرسقالب شرکتی وردپرسقالب مجله خبری وردپرس

در تـلگـرام فــریــش تـم عضـو شـوید | تخفـیف های ویـژه و محصـولات جـدید
  • دیدگاه شما پس از تایید در سایت نمایش داده می شود.
  • از ارسال متن بصورت فینگلیش خودداری نموده و فارسی تایپ کنید.
  • دیدگاه و سوالات شما توسط کارشناسان ما بین 1 تا 12 ساعت پاسخ داده خواهد شد.
  • از ارسال دیگاه جهت پشتیبانی محصولات تجاری پرهیز و برای پشتیبانی از بخش پشتیبانی سایت اقدام فرمائید

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است.

  • سلام ! حدس بزنید