تاخیر در تغذیه خوراک برای سئو مفید است

تاخیر در تغذیه خوراک برای سئو مفید است

موضوع هک وردپرس امروز: تاخیر در تغذیه خوراک وردپرس چه فوایدی دارد؟

سلام دوستان؛

در وردپرس بخش فید وبسایت یا همان خوراک RSS بخشی است که علاوه بر اینکه محتوای انتشار یافته درون وبسایت را به کلی در این قسمت طبقه بندی و منتشر عمومی میکند.

علاوه بر این خوراک وبسایت محتوای انتشار یافته را در اختیار وبسایت هایی قرار میدهد که اسکرپر یا برداشت کننده هستند و محتوای وبسایت ها را از این قسمت استخراج و بایگانی میکنند. خب وقتی اشکالاتی در نوشته های خود داشته باشید و یا تغییراتی که لازم است تا انجام دهید را چگونه میخواهید بعد از انتشار در خوراک تصحیح کنید؟ پاسخ سوال شما اینجاست! با ما باشید…

هنگامی که نوشته ای را در وبسایت خود انتشار میدهید قبل از همه در خوراک درج میشود. البته اگر خبرنامه هم داشته باشید این نوشته با همان ساختاری که برای اولین بار انتشار یافته است به ایمیل کاربرانتان ارسال میشود علاوه بر اینها در وبسایت های بایگانی کننده و آرشیو ساز نیز همان نسخه اولیه خوراک را ذخیره میکنند. پس اگر در این نوشته اشتباهی وجود داشته باشد میتوانید اصلاح کنید اما این اصلاح فقط روی محتوای وبسایت انجام میشود.

نکته دیگری که درباره موخر کردن خوراک وبسایت وجود دارد اینست که قبل از اینکه وبسایت های کپی کننده محتوا و بایگانی کننده اطلاعات وبسایت را به ضیافت محتوای وبسایت دعوت کرده باشید به موتورهای جستجو فرصت بیشتر و اولویت بالاتی داده اید تا محتوا را ایندکس کرده و به صفحه نتایج ارسال کنند. به هر حال اختیار با شماست…

[button color=”white” size=”medium” link=”http://farishtheme.ir/all-in-one-schema-org-rich-snippets-part-1/” icon=”fa-plug” target=”true”]   درج امتیازات مختلف برای نوشته ها در گوگل[/button]

حال اگر میخواهید تغذیه خوراک را به تاخیر انداخته در نتیجه فرصتی برای اصلاحات محتوا وجود داشته باشد و به سئو و بهینه سازی وبسایت کمک بیشتری نموده باشید میتوایند به روش زیر عمل کنید:

این روش نیازمند درج پاره کدی است که باید در فایل های وردپرس درج شود تا عملکرد تغذیه خوراک وبسایت به تاخیر بیافتد.

پاره کد زیر را به فایل فانکشن قالبی که اکنون روی وبسایت وردپرس شما فعال است با نام function.php تزریق کنید و یا میتوانید آن را در اختیار دستیار وردپرس قرار داده تا اینکار را برای شما انجام دهد.

این کد:

 

ما در این کد زمان را بر حسب دقیقه درج کرده ایم و عدد دقیقه را روی 10 قرار داده ایم. شما نیز میتوانید از همین روش و بر اساس دقیقه اینکار را انجام دهید.

 

منبع: فریش تمارائه دهنده: قالب املاک وردپرسقالب گرافیکی وردپرسقالب دایرکتوری وردپرس

  • دیدگاه شما پس از تایید در سایت نمایش داده می شود.
  • از ارسال متن بصورت فینگلیش خودداری نموده و فارسی تایپ کنید.
  • دیدگاه و سوالات شما توسط کارشناسان ما بین 1 تا 12 ساعت پاسخ داده خواهد شد.
  • از ارسال دیگاه جهت پشتیبانی محصولات تجاری پرهیز و برای پشتیبانی از بخش پشتیبانی سایت اقدام فرمائید

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد

  • سلام , مهمان