خانه / وبلاگ / گوناگون / افزایش فروش / حواس مخاطبین را با محتوا به خود جلب کنید

تاریخ انتشار: بهمن 22, 1394 تعداد بازدید: 862 بازدید تعداد دیدگاه ها: 1

حواس مخاطبین را با محتوا به خود جلب کنید

دراین پست فریش تم به این مبحث میپردازد که چطور با محتوا توجه مخاطبین رو به خود جلب کنید و با این امر فروش خود را افزایش دهید.

 

designers_copywriters_02

 

اول مشتری بعد خودتان:

این کار اشتباهیست که فقط به هدف هایی که دارید فکر کنید و اصلا به مخاطبین و کاربرانتون فکر نکنید در صورتی که باید مخاطبین در اولویت باشند.اگر میخواهید با مشتری هایتان ارتباط نزدیک و دوستانه ای داشته باشید بهترین کار این است که بدانید که به چه چیزهایی احتیاج دارند و نیازهای آنان چیست؟

بابررسی نیازهای آنها و تغییر عملکرد به نقع نیازهای مخاطب میتوانید یک ارتباط نزدیک با مخاطبین داشته باشید زیرا مخاطبین پی میبرند که شما به خواسته های آنها اهمیت میدهید و نیازهای آنها رو برآورده میکنید.

مخاطبین جدید را دریابید:

اگر طبق گفته هایی که در بالا ذکر شد عمل کنید و رابطه نزدیکی با مخاطبین داشته باشید پس از انجام اینکار و با آموزش این مطلب میتوانید به راحتی بامخاطبین جدید نیز از طریق ایمیل ارتباط بگیرید و همچنین با ارسال کردن داده ها و مطالبی که در سایتتان هستند و ارزش بیشتری نسبت به سایر محتوا دارند میتوانید با مخاطب ارتباط بگیرید.

تشنه نگذاشتن مشتریان:

مشتریان شما تشنه ی برطرف کردن نیازهاشون هستند و دوست دارد اطلاعات خود را افزایش دهند شما باید از این ضعف مشتریان یعنی تشنگی اطلاعاتی استفاده کنید و آنها رو به سمت خود جذب کرده تا همیشه با شما باشند و اینکار جز از طریق اطلاع رسانی های مختلف میسر نمیشود.

گوش کردن به مشتری:

خیلی از مغازه دارها رو دیده اید که به محض ورود مشتری به مغازشان شروع میکنند به گفتن خوبی ها و مزایای اجناس خود مثلا فلان لباس ساخت ترکیس از پشم خالصه و…. و با این روش محصول خود را به مشتری معرفی میکنند.

اما عده ای دیگر از مغازه دار ها اول از مشتری مپیرسند که چه میخواهند بعد از فهمیدن نیازهای مشتری سعی در برآورده کردن نیازهای آنها میکنند.

شما در محتوای که برای فروش خود در نظر گرفته اید جز کدام دسته اید؟

مغازه داران اول که فقط به جنس های خود مینازند؟

یا مغازه دارانی که با توجه به نیازهای مشتری به آنها جنس میدهند تا نیاز آنها برطرف شود؟

اگر جز دسته ی دوم باشید میتوانید به مشتری القا کنید که به فکر خواسته ها و نیازهای آن هستید و این امر موجب محبوبیت شما میشود.

 

ارائه دهنده فریش تم،وردپرس،قالب های وردپرس.

باتشکر از همراهی شما.

 

در تـلگـرام فــریــش تـم عضـو شـوید | تخفـیف های ویـژه و محصـولات جـدید
  • دیدگاه شما پس از تایید در سایت نمایش داده می شود.
  • از ارسال متن بصورت فینگلیش خودداری نموده و فارسی تایپ کنید.
  • دیدگاه و سوالات شما توسط کارشناسان ما بین 1 تا 12 ساعت پاسخ داده خواهد شد.
  • از ارسال دیگاه جهت پشتیبانی محصولات تجاری پرهیز و برای پشتیبانی از بخش پشتیبانی سایت اقدام فرمائید

یک دیدگاه

  • سلام ! حدس بزنید