خانه / وردپرس / آموزش وردپرس / آموزش پایه وردپرس: سفارشی سازی صفحه افزودن نوشته

تاریخ انتشار: مرداد 18, 1394 تعداد بازدید: 634 بازدید تعداد دیدگاه ها: 0

آموزش پایه وردپرس: سفارشی سازی صفحه افزودن نوشته

سلام و عرض ادب خدمت شما عزیزان
با یکی دیگر از آموزش های وردپرس در خدمت شما دوستان عزیز هستم.این آموزش ها آموزش هایی پایه ای هستند برای تازه کاران وردپرس و شاید نکات مهمی دران ها وجود داشته باشد که خواندن آن ها خالی از لطف نیست پس تا انتها همراه من باشید
در این آموزش به قسمت افزودن نوشته که یکی از قسمت های پرکاربرد قالب وردپرس می باشد ،می پردازم.همانطور که می دانید این بخش جهت اضافه کردن مطالب جدید به سایت است،شما می توانید چیدمان این قسمت را تغییر دهید و به دلخواه خود، آن را تنظیم نمایید. حال بررسی می کنیم که این صفحه در کدام قسمت پیشخوان شما قرار دارد و تنظیمات پیش فرض آن به چه صورتی است.
صفحه افزودن نوشته در ویرایش های جدید همانند شکل زیر می باشد:

آموزش پایه وردپرس: سفارشی سازی صفحه افزودن نوشته

اگر افزونه های وردپرس دیگری در پیشخوان خود نصب کرده باشید با چینشی متفاوت از این روبرو می شوید که فرق چندانی ندارد همانطور که درشکل بالا مشاهده می کنید، در سمت چپ صفحه، یک سری اطلاعاتی وجود دارد ،که می توانید از طریق تنظیمات صفحه که در شکل بالا مشخص شده و در گوشه ی سمت چپ قرار دارد ،حذف یا اضافه کنید،یعنی می توانید از این طریق قسمت های بی کاربرد را حذف کنید تا صفحه افزودن نوشته شما منظم تر شود، درواقع می توانید محیط را برای خودتان شخصی سازی کنید. همانطور که در شکل زیر می بینید،این قسمت دارای گزینه های زیر می باشد:

آموزش پایه وردپرس: سفارشی سازی صفحه افزودن نوشته

شما می توانید سربرگ هایی که در قسمت چپ قرار دارند را با Drag & Drop جابجا کنید و براساس نیاز خود قرار دهید.در قسمت بالای این سربرگ ها یک مثلث کوچکی وجود دارد،که شما می توانید با کلیک کردن بر روی آنها، ویرایشگر خود راباز یا جمع کنید. همانند شکل زیر:

آموزش پایه وردپرس: سفارشی سازی صفحه افزودن نوشته

شما می توانید برای راحتی کار خود و تسلط داشتن بر ویرایشگر متنی،آن را بزرگ کنید به طوریکه تمام صفحه را بگیرد ،این کار را می توانید با استفاده از کلید های alt+shift+w یا با توجه به دکمه ای که در شکل مشاهده می کنید،این کار را انجام دهید

آموزش پایه وردپرس: سفارشی سازی صفحه افزودن نوشته

یک قسمت دیگر از آموزش وردپرس به پایان رسید
ازهمراهی شما سپاسگزارم

منبع: فریش تم

در تـلگـرام فــریــش تـم عضـو شـوید | تخفـیف های ویـژه و محصـولات جـدید
  • دیدگاه شما پس از تایید در سایت نمایش داده می شود.
  • از ارسال متن بصورت فینگلیش خودداری نموده و فارسی تایپ کنید.
  • دیدگاه و سوالات شما توسط کارشناسان ما بین 1 تا 12 ساعت پاسخ داده خواهد شد.
  • از ارسال دیگاه جهت پشتیبانی محصولات تجاری پرهیز و برای پشتیبانی از بخش پشتیبانی سایت اقدام فرمائید

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است.

  • سلام ! حدس بزنید