خانه / وردپرس / آموزش ووکامرس / آموزش افزونه چند فروشنده در فروشگاه ووکامرس

تاریخ انتشار: بهمن 19, 1394 تعداد بازدید: 2,681 بازدید تعداد دیدگاه ها: 0

آموزش افزونه چند فروشنده در فروشگاه ووکامرس

سلام و عرض ادب و احترام خدمت شما دوستان عزیز . امیدوارم یک روز زمستانی خوبی را در پیش رو داشته باشد
دوستان عزیز در اموزش جدیدی از فروشگاه ووکامرس در خدمت شما دوستان هستیم . دوستان عزیز تا انتهای این آموزش ووکامرس همراه من باشید . دوستان عزیز آیا شما هم تمایل دارید که در فروشگاه ووکامرس خود از چندین فروشنده استفاده نمایید و از صفحه های آنها میزبانی نمایید و در ازای فروش شان کمیسیونی را دریافت نمایید ؟ شما می توانید از این طریق به کسب و کار پر درآمدی بپردازید و در کار خود موفق باشید .

شما دوستان عزیز از این طریق می توانید فروشگاه خود را به بیش از یک فروشگاه تبدیل نمایید و شما از این طریق می توانید از صفحات فروشنده های فروشگاه حمایت و میزبانی نمایید و شما بدون انجام هیچ کاری از فروشگاه ووکامرس خود درآمد زایی نمایید . دوستان عزیز اگر بخواهم به صورت بهتری بیان کنم ،این چنین هست که برای مثال شما صاحب یک فروشگاه بزرگ می باشید که در ین فروشگاه غرفه های مختلفی وجود دارد و خود شما نمی توانید این فروشگاه را به تنهایی اداره نمایید بنابر این نتیجه می گیرد که برای هر غرفه یک فروشنده در نظر بگیرید تا از میزان کار شما کم شود و شما فقط کار مدیریت و نظارت بر فروشنده های غرفه ها را داشته باشید و هر یک از این غرفه ها می توانند اجناس مختلفی را بفروشند برای مثال لباس ، مواد غذایی ، میوه و ….. در نهایت شما هر ماه میزان درامدی که این فروشنده ها داشته اند را دریافت می کنید و در ازای آن به آنها حقوقی را می دهید و خودتان هم از این طریق درآمدزایی می کنید ، یعنی مدیر فروشگاه بدون انجام کاری می تواند درآمد زایی نماید فقط نیاز به مدیریت و میزبانی دارد !!!

شما دوستان و مدیران فروشگاه های ووکامرس هم می توانید فروشگاه های اینترنتی خود را به این صورت تبدیل نمایید و در هر بخش یک فرشنده قرار دهید که لازم است فروشندگان برای ساخت فروشگاه بر روی وب سایت شما از اطلاعاتی از قبیل نام و اطلاعات مالک و ایمیل و درگاه پرداخت و .. استفاده کنند . دوستان عزیز همانطور که بیان کردم این فروشگاه شامل دو بخش می شود که به صورت زیر می باشد :

بخش نظارتی مدیر فروشگاه ووکامرس

 • مدیریت و ویرایش اطلاعات فروشندگان
 • مدیریت و نظارت بر محصولات فروشندگان
 • مدیریت و نظارت بر روی تصاویر محصولات فروشندگان

بخش فروشندگان فروشگاه ووکامرس

 • نرخ کمیسیون جهانی
 • انجام تنظیمات و تغییراتی توسط رییس و مدیر اصلی
 • ثبت اطلاعاتی از قبیل نام ، درگاه پرداختی ، ایمیل و …

حال دوستان عزیز پس از آشنایی با این بخش ، حال نوبت به افزونه و تنظیمات مربوط به افزونه می رسد :

دریافت افزونه :
مدیران فروشگاه های ووکامرس اگر شما هم تمایل دارید که فروشگاه خود را اجاره بدهید و به چندین بخش تقسیم نمایید و برای هر بخش فروشنده ای داشته باشید و تنها کار نظارت بر روی فروشنده ها را انجام دهید ، می بایست از این افزونه استفاده کنید تا بتوانید فروشگاه خود را اجاره دهید ، حال برای دریافت افزونه می توانید به لینک زیر مراحعه نمایید :
دانلود افزونه YITH WooCommerce Multi Vendor

نحوه نصب افزونه :
دوستان همراه شما پس از دریافت فایل افزونه از لینک فوق ، حال باید افزونه را در فروشگاه ووکامرس خود نصب نمایید ، که در ابتدا به پنل مدیریتی می روید و در قسمت افزودن افزونه ، فایل افزونه را نصب می نمایید و در نهایت برای استفاده از افزونه آن را فعال سازید .

نحوه تنظیمات افزونه :
دوستان در این قسمت نوبت به تنظیمات افزونه می باشد که با فعال سازی افزونه می توانید به تنظیمات افزونه دسترسی داشه باشید و تنظمیات شخصی خود را اعمال نمایید و این تغییرات را ذخیره نمایید تا نتیجه ان را در فروشگاه خود مشاهده کنید .

دوستان عزیز آموزش ووکامرس به پایان رسید
از همراهی شما سپاسگزاریم
موفق و پیروز باشید

منبع : فریش تم ارائه دهنده قالب های وردپرس چند منظوره و قالب های وردپرس هاستینگ

در تـلگـرام فــریــش تـم عضـو شـوید | تخفـیف های ویـژه و محصـولات جـدید
 • دیدگاه شما پس از تایید در سایت نمایش داده می شود.
 • از ارسال متن بصورت فینگلیش خودداری نموده و فارسی تایپ کنید.
 • دیدگاه و سوالات شما توسط کارشناسان ما بین 1 تا 12 ساعت پاسخ داده خواهد شد.
 • از ارسال دیگاه جهت پشتیبانی محصولات تجاری پرهیز و برای پشتیبانی از بخش پشتیبانی سایت اقدام فرمائید

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است.

 • سلام ! حدس بزنید