shakhes

آموزش حذف رو نوشت های موجود در دیتابیس وردپرس

سلام و عرض ادب و احترام خدمت شما
در ادامه آموزش ها مبتدی وردپرس در قسمتی دیگر همراه شما عزیزان هستم.در این اموزش بررسی میکنیم که چگونه میتوان رونوشت های موجود در دیتابیس وب سایت خود را حذف کرد و دیگر آن ها جایی را در دیتابیس شما اشغال نکنند.پس تا انتهای این آموزش همراه من باشید.

دوستان عزیز در سیستم مدیریت محتوای وردپرس یکی از مهمترین مواردی که وجود دارد این است که شما به عنوان نویسنده پست ها میتوانید پس از نوشتن و تکمیل آن ها نوشته ها را به صورت رو نوشت در دیتابیس و وب سایت ذخیره نموده و پس از آن زمانی که به آن ها نیاز داشتید نیز میتوانید وارد وب سایت شده و آن ها را ویرایش کرده و همچنین ان ها را منتشر نمائید.

مطمئنا برای شما نیز استفاده از این مورد پیش امده است و شما از آن استفاده کرده اید.البته این رو نوشت در هر لحظه ار نوشته های شما ذخیره میشوند و وفتی در میان نوشتن شما اینترنت قطع شود و یا مشکلی دیگر به وجود بیاید این رو نوشته ها باقی خواهد ماند.

دوستان عزیز گاهی شما نوشته های زیادی دارید و در این نوشته ها نیز 10 مورد رونوشت ذخیره شده است و این روش نوشته ها حجم بسیاری را از دیتابیس شما اشغال میکنند که نبوذ آن ها نیز مشکلی برای شما پیش نخواهد آورد و بهتر است از پایگاه داده شما حذف شوند.پس در صورتی که تصمیم به حذف آن ها دارید ادامه دهید

برای حذف این موارد باید به صورت زیر عمل کنید دوستان:
ابتدا فایل function.php را از قالب وردپرس خود باز کنید و کد زیر را درآن قرار دهید

حال پس از ذخیره سازی آن را در هاست خود آپلود نمائید.

ممنونم از همراهی شما

منبع: فریش تم ارائه دهنده قالب وردپرس تفریحی و قالب وردپرس وبلاگی

  • دیدگاه شما پس از تایید در سایت نمایش داده می شود.
  • از ارسال متن بصورت فینگلیش خودداری نموده و فارسی تایپ کنید.
  • دیدگاه و سوالات شما توسط کارشناسان ما بین 1 تا 12 ساعت پاسخ داده خواهد شد.
  • از ارسال دیگاه جهت پشتیبانی محصولات تجاری پرهیز و برای پشتیبانی از بخش پشتیبانی سایت اقدام فرمائید

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد

  • سلام , مهمان