آموزش مخفی سازی ادرس های حمل و نقل ووکامرس

آموزش مخفی سازی ادرس های حمل و نقل ووکامرس

سلام و عرض ادب و احترام خدمت شما دوستان عزیز
دوستان عزیز در سری آموزش های ووکامرس در خدمت شما هستیم شما با استفاده از افزونه های ووکامرس می توانید فروشگاه ووکامرس خود را شخصی سازی نمایید و تغییرات دلخواهی را در ان ایجاد نمایید . دوستان در این اموزش هم افزونه ای ووکامرسی را معرفی می کنم که به شما امکان می دهد تغییراتی را در فروشگاه خود ایجاد نمایید و این بسته به نظر شما مدیران فروشگاه های اینترنتی است ، پس شما عزیزان تا انتهای این اموزش ووکامرس همراه من باشید تا با افزونه ای جدید آشنا شوید .

دوستان عزیز با استفاده از افزونه ای که امروز برای شما عزیزان معرفی می کنم این امکان را دارید که آدرس های حمل و نقل محصولات فروشگاه خود را از دید مشتریان پنهان نمایید . دوستان شما با نصب این افزونه می توانید روش های حمل و نقلی را که می خواهید از دید مشتریان خود مخفی نگه دارید . دوستان عزیز توجه نمایید که بعضی از روش های حمل و نقل نیازی به ادرس های حمل و نقل ندارند برای مثال مثل انتخاب محلی که نیاز به وارد کردن ادرس نیست و بهتر است شما دوستان عزیز در این موارد فیلدهای وارد کردن آدرس ها را حذف کنید تا مشتری های فروشگاه شما سر درگم نشوند . دوستان عزیز این افزونه دارای کنترل پنل مدیریتی ساده ای می باشد و همه ی شما دوستان به راحتی می توانید ان را تنظیم نمایید و جای نگرانی نیست !!! شما با استفاده از این افزونه می توانید روش های مختلف حمل و نقل را که در فروشگاه ووکامرس خود معرفی کرده اید را از دید کابران و مشتریان خود مخفی نگه دارید ، که این باز هم بسته به نظر مدیر فروشگاه می باشد .

بعضی از ویژگی های مهم این افزونه وردپرس عبارتند از :

[tie_list type=”checklist”]

  • پشتیبانی از ووکامرس 2.1 به بالا
  • امکان پنهان سازی و مخفی کردن بعضی از فیلدهای آدرس های حمل و نقل از دید مشتریان فروشگاه
  • فعال سازی و یا غیر فعال سازی پنهان سازی آدرس های حمل و نقل
  • پشتیبانی از قالب های وردپرس
  • ایجاد تغییرات در کدهای افزونه

[/tie_list]

دوستان عزیز حال شاید شما بپرسید که پنهان کردن آدرس های حمل و نقل از دید کاربران و مشتریان چه فایده ای دارد ؟ دوستان عزیز شاید کاربردی نداشته باشد ولی شاید برای زیبایی فروشگاه ووکامرس شما ، نقشی داشته باشد و مشتریان را از سردرگمی نجات بدهد .
دوستان عزیز حال در ادامه نوبت به دریافت افزونه و تنظیمات مربوط به افزونه می باشد پس با من همراه باشید تا انتهای این آموزش ووکامرس .

دریافت افزونه :
در این بخش نوبت دریافت افزونه می باشد ، عزیزان می توانید برای دریافت فایل افزونه به لینک زیر مراجعه فرمایید افزونه را دانلود کنید :
دانلود افزونه WooCommerce Hide Checkout Shipping Address

نحوه نصب افزونه :
دوستان عزیز شما پس از دریافت فایل افزونه از لینک فوق نوبت به نصب افزونه در فروشگاه ووکامرس می باشد که برای نصب افزونه در فروشگاه به پنل مدیریتی مدیر فروشگاه مراجعه فرمایید و در قسمت افزودن افزونه ، فایل افزونه را پیدا کنید و نصب نمایید و پس از بارگذاری کامل افزونه ، افزونه را در فروشگاه ووکامرس خود فعال نمایید .

نحوه تنظیمات افزونه :
دوستان عزیز پس از اینکه شما افزونه را دریافت و نصب کردید ، حال باید بروید افزونه را تنظیم نمایید و تنظیمات شخصی خود را اعمال کنید و پس از انجام تغییرات ، تغییرات را ذخیره کنید و نتیجه را در فروشگاه ووکامرس خود مشاهده کنید و مشاهده می کنید بعضی از آدرس های حمل و نقل ووکامرس از دید کاربران پنهان شده است .

دوستان عزیز به انتهای اموزش افزونه ووکامرس رسیدیم
از همراهی شما دوستان عزیز صمیمانه متشکرم
دوستان در اموزش های بعدی فروشگاه ووکامرس همراه ما باشید

منبع : فریش تم

  • دیدگاه شما پس از تایید در سایت نمایش داده می شود.
  • از ارسال متن بصورت فینگلیش خودداری نموده و فارسی تایپ کنید.
  • دیدگاه و سوالات شما توسط کارشناسان ما بین 1 تا 12 ساعت پاسخ داده خواهد شد.
  • از ارسال دیگاه جهت پشتیبانی محصولات تجاری پرهیز و برای پشتیبانی از بخش پشتیبانی سایت اقدام فرمائید

2 دیدگاه

  • سلام , مهمان