آموزش حل مشکل ورود به مدیریت وردپرس

آموزش حل مشکل ورود به مدیریت وردپرس

سلام به همه ی شما جویندگان وردپرس

موضوع آموزش:

وردپرس هم گاهی مشکلات ریز و درشت خودش را دارد. همه ما و شما وردپرس کاران عزیز گاهی با این خطاها کلنجار رفته اید و آن ها را رفع کرده اید. یکی از همین خطاها، جداسازی آدرس سایت از شاخه نصب وردپرس است. خوب چشمه ی مشکل اینجاست که وردپرس کار خودش رو بخوبی انجام نمیده و تفاوت نشانی جدید را با آدرس درک نکرده و نمیتواند سایت را پیدا کند. بنابراین شما نمیتونید به سایت خود وارد شوید. حالل میخوایم روش های حل این مشکل رو توضیح بدیم پس با ما همراه باشید.

راه اول:

از طریق فایل Functons.php

وارد هاست شده و فایل فانکشن را در مسیر قالب وردپرس خود پیدا کرده و آن را در حالت ویرایش باز کرده و کد زیر رو به صورت موقت بهش تزریق کنید. برای این میگیم موقت چون وقتی سایت کاملا بارگذاری شد و وردپرس آدرس نشانی را پیدا کرد دیگر نیازی به استفاده از کد نیست و برای پاک بودن فایل فانکشن قالبتون بهتره کد اضاف شده رو پاک کنید.

راه دوم:

از طریق فایل wp-config.php

در مسیر فایل های اصلی سایت فایلی به منظور پیکربندی وجود دارد که بیشتر با نام wp-config.php این فایلو میشناسیم. خوب برای ایجاد تغییر در این فایل هم باید آن را در حالت ویرایش باز کنید و یکی از کد های زیر رو به این فایل تزریق کنید.

 

و البته میتوانید از کد زیر نیز استفاده کنید.

 

بعد از ذخیره و سپس رفع مشکل باید این کد رو پاک کنید و اگرم دوست داشتید نگهش دارید میتونید کلمه true رو به کلمه false قرار دهید.

نکته: بهتر است قبل انجام تغییرات، از فایل هایی که باید به صورت موقت دستخوش تغییر قرار گیرند یک نسخه پشتیان تهیه کنید و سپس روی آنها کلیک کنید.

راه سوم:

از طریق بروز رسانی دستی وردپرس

آخرین راه هم برای حل این مشکل اینست که به صورت دستی وردپرس خود را بروز رسانی کنید. برای بروز رسانی دستی وردپرس هم کافیست به پنل مدیریت هاست خود وارد شده و اقدام به حذف فایل های مختص وردپرس کنید. دقت داشته باشید که پوشه محتوای وردپرس را که با نام wp-content میشناسیم را هیچ گونه تغییری نداده و استثنای دیگری نیز برای فایل wp-config.php قائل شده و فقط این فایل و پوشه مذکور را نگه داشته، بقیه را حذف کرده و سپس وردپرس جدید را آنجا گشوده و در همانجا قرار دهید و مطمئن باشید که مشکل را حل کرده اید.

ازینکه مارا تا پایان این آموزش وردپرس همراهی فرمودید کمال تشکر را داریم و امیدواریم استفاده لازم رو برده باشید.

منبع: فریش تم – ارائه دهنده: قالب حرفه ای وردپرسآموزش وردپرس هاست وردپرس

  • دیدگاه شما پس از تایید در سایت نمایش داده می شود.
  • از ارسال متن بصورت فینگلیش خودداری نموده و فارسی تایپ کنید.
  • دیدگاه و سوالات شما توسط کارشناسان ما بین 1 تا 12 ساعت پاسخ داده خواهد شد.
  • از ارسال دیگاه جهت پشتیبانی محصولات تجاری پرهیز و برای پشتیبانی از بخش پشتیبانی سایت اقدام فرمائید

2 دیدگاه

  • سلام , مهمان