خانه / وردپرس / آموزش وردپرس / آموزش افزونه ووکامرس YITH WooCommerce Ajax Search
آموزش افزونه ووکامرس YITH WooCommerce Ajax Search

تاریخ انتشار: اردیبهشت 20, 1395 تعداد بازدید: 1,393 بازدید تعداد دیدگاه ها: 0

آموزش افزونه ووکامرس YITH WooCommerce Ajax Search

به نام خدا

سلام دوستان عزیز

موضوع آموزش:

یکی از قابلیت های وردپرس هماهنگی آن با ابزارهای الصاقی به این سیستم مدیریت محتوا میباشد. برای مثال ووکامرس، ووکامرس که به شما امکان میدهد فروشگاه آنلاین خود را راه اندازی کنید با وردپرس کاملا هماهنگ است. ووکامرس یک سیستم بسیار منعطف و خوب است که میتوان به آن امکانات زیادی را برای کارایی بهتر و استفاده راحت تر افزود. امکاننات سایت شما میتواند اعتبار مشتری شما را به شما افزایش داده و سطح حرفه ای بودن مدیریت را نیز میتوان معتبرتر به نمایش گذاشت. یکی از امکانات مورد نیاز ما همیشه جستجو بوده اینکه چیزی را که میخواهیم کسی دیگر برایمان پیدا کند اما در دنیای وب و وردپرس موتورهای جستجو عهده دار هستند. اما در فروشگاه ووکامرس که محلی بزرگ از محصولات است جستجو نیز مورد نیاز است و با جستجو میتوان بهتر و سریعتر به نتیجه رسید. موضوع آموزش وردپرس امروز ما در مورد افزونه ی جستجو در وردپرس است.

افزونه ووکامرس YITH WooCommerce Ajax Search

این افزونه وردپرس یکی از افزونه های کارامد جستجو در فروشگاه ووکامرس است میتواند در فروشگاه ووکامرس ابزاری را برای کاربر فراهم کرد تا به جستجوی محصولات مورد نظر بپردازد. اینکه برای کاربران امکان جستجو را فراهم کنیم تا در سریع ترین زمان ممکن به نتیجه رسیده و محصول مورد نظر را به سد خرید اضاف کند.

ظرز کار:

افزونه را نصب و فعال کنید. پس از قعال سازی گزینه مربوط به این افزونه به پنل تنظیمات مدیریت وردپرس در زیرمنوی افزونه های Yith پیوند میشود و با کلیک روی آن میتوان به تنظیمات آن رفته و مطابق میل خود آن را سفارشی کنید. پس از تنظمات به  بخش ابزارک ها رفته و در هر کجا که به نظرتان بهتر است و تمایل داشتید ابزارک را قرار داده و به کاربرانتان اجازه دهید تا راحت تر و بهتر به محصولات مورد نظر خود دسترسی پیدا کنند.

 

آموزش افزونه ووکامرس YITH WooCommerce Ajax Search

 

Search input label: این گزینه برای تعیین برچسب نمایشی در فیلد جستجو بوده و شما میتوانید هر کلمه ای را به زبان فارسی یا انگلیسی درج کنید.
Search submit label: این گزینه برای نعیین برچسب کلمه پذیرش جستجو میباشد. شما میتوانید هر کلمه ای را به زبان فارسی یا انگلیسی درج کنید.
Minimum number of characters: حداقل حروفی که کاربر باید برای شروع جستجو وارد کند را در این جا تعیین کنید.
Maximum number of results: حداکثر تعداد نتایج نشان داده شده برای کلمه جستجو شده را در این گزینه تعیین کنید.

 

لب کلام: مهمترین قسمت فرایند خرید شاید آسانی انجام کار باشد و چنانچه شما موفق بوده باشید تا امکاناتی را برای کاربران فراهم آورید تا راحت تر و بهتر به نتیجه برسند مطمئا باشید قدم های خرید تا یکی مانده به آخر طی کرده اید. بهتر است از هر امکانی استفاده کنید تا کاربران و مشتری ها هم با سایت و فروشگاه شما احساس راحتی کنند و هم آسان ترین راه را برای به نتیجه رسیدن در اختیار داشته باشند.

 

افزونه ووکامرس YITH WooCommerce Ajax Search

   دریافت مستقیم Y Woo Ajax Search

   مشاهده مشخصات

 

تشکر از همراهی شما دوستان عزیزی که تا انتهای این آموزش ووکامرس با ما همراه بودید.

منبع: فریش تم ارائه دهنده: قالب وردپرس آموزش وردپرس هاست وردپرس آموزش ووکامرس

در تـلگـرام فــریــش تـم عضـو شـوید | تخفـیف های ویـژه و محصـولات جـدید