خانه / وردپرس / آموزش وردپرس / اشتباهات رایج در مدیریت یک وب سایت وردپرسی

تاریخ انتشار: تیر 26, 1394 تعداد بازدید: 421 بازدید تعداد دیدگاه ها: 0

اشتباهات رایج در مدیریت یک وب سایت وردپرسی

با سلام خدمت دوستان

در این پست از آموزش وردپرس قصد دارم شما را با برخی از اشتباهات رایج مدیران یک وب سایت وردپرسی آشنا کنم که میتواند زیان های بزرگی را به یک وب سایت تحمیل کند.تا انتها همراه من باشید:

 

به اندازه نیاز امکانات تهیه کنید
دوستان عزیز به اندازه نیاز امکانات اولیه تهیه کنید یعنی میزان هاست و دامنه و ابزار های ابتدایی را به اندازه نیاز تهیه کنید.دلیلی ندارد بیش از نیاز خرید کنید و امکانات نمایشی و اضافه بی مورد تهیه کنید.

 

نسخه پشتیبان بگیرید خواهشاااااااااااااااااااااااااااا
یکی از بزرگترین اشتباهات یک مدیر وب سایت نداستن نسخه پشتیبان است.این امر بسیار مهم است و میتواند در عرض یک ثانیه وب سایت شما را به نابودی بکشاند.فرض کنید چندین سال از راه اندازی وب سایت شما میگذرد و یک روز میبیند تمامی اطلاعات شما ازبین رفت.بسیار وحشتناک است!!!

فاوآیکون بسازید

فاوآیکون بسیار مهم است یعنی به عبارت دیگر شناسنامه وب سایت وردپرس شماست.پس همانطور که بچه بی شناسنامه موجودیت ندارد وب سایت بی شناسنامه هم دو ریال نمی ارزد!!! پس برای وب سایت خود فاوآیکون بسازید

سئو سئو و سئوووووووووووووو
سئو یک وب سایت برای کسب درامد از آن بسیار مهم است.وقتی یک وب سایت سئو خوبی ندارد پس بازدید خوبی هم طبعا ندارد پس درامدی هم نمیتوان از آن کسب کرد.پس صد در صد ایجاد وب سایت = شکست!!!

از دیدگاه ها غافل نشوید
دوستان عزیز از دیدگاه ها به هیچ وجه غافل نشوید.آن ها را تائید کرده و بررسی کنید و پاسخ دهید زیرا این امر موجب میشود تا کابران بدانند که کسی پاسخگوی آن ها هست و این وب سایت قابل اعتماد است.به زبان عامیانه این وب سایت صاحب داره!!!

بروزرسانی کنید
در هر زمان که ویرایش جدید پوسته وردپرس و افزونه های وردپرس شما منتشر شد حتما آن را بروز رسانی کنید زیرا بسیار امنیت وب سایت شما را بالا برده و از طرفی امکانات مفیدی نیز به آن اضافه میکندپس از بروز رسانی نیر غافل نشوید

فرم تماس با ما را حرفه ای بسازید
فرم تماس با ما بسیار مهم است زیرا پل ارتباطی وب سایت شما با دنیای بیرونی است پس حتما آن را به صورت حرفه ای و متفاوت بسازید و شخصا به آن رسیدگی کنید وبه انتقادات و پیشنهادات پاسخ درخور دهید.

وب سایت خود را با تصاویر جذاب کنید
برای وب سایت خود و مطالب خود تصاویر جذاب تهیه کنید زیرا تصاویر نقش بزرگی در بازدید بیشتر دارند.زیرا انسان ها طبعا با تصاویر ارتباط بهتری ایحاد میکنند و بیشتر جذب آن ها میشوند

امیدوارم این آموزش وردپرس و توصیه ها برای شما یاری دهنده باشد…

منبع : فریش تم

در تـلگـرام فــریــش تـم عضـو شـوید | تخفـیف های ویـژه و محصـولات جـدید
  • دیدگاه شما پس از تایید در سایت نمایش داده می شود.
  • از ارسال متن بصورت فینگلیش خودداری نموده و فارسی تایپ کنید.
  • دیدگاه و سوالات شما توسط کارشناسان ما بین 1 تا 12 ساعت پاسخ داده خواهد شد.
  • از ارسال دیگاه جهت پشتیبانی محصولات تجاری پرهیز و برای پشتیبانی از بخش پشتیبانی سایت اقدام فرمائید

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است.

  • سلام ! حدس بزنید