خانه / وردپرس / آموزش وردپرس / اجرای دستورات SQL با افزونه HLC_sql_window

تاریخ انتشار: بهمن 3, 1394 تعداد بازدید: 352 بازدید تعداد دیدگاه ها: 0

اجرای دستورات SQL با افزونه HLC_sql_window

سلام خدمت شما دوستان عزیز و همراهان همیشکگی فریش تمدر این قسمت قصد داری افزونه ی جدیدی را برای شما آموزش دهیم که مطمئنا برای شما بسیار کاربردی خواهد بود پس با ما همراه باشید ، در قسمت های قبل که در سری اموزش های وردپرس همراه شما عزیزان بودیم و شما استفاده کرده اید بسیار منمنونیم در این قمست  با یک آموزش وردپرس دیگر که میتواند برای شما بسیار جذاب و خوب باشد و شما بتوانید از ان استفاده کرده و سپس وب سایت خود را به خوبی توسعه دهید و کسب و کار موفقی داشته باشید .

 

پایگاه داده وب سایت

 

همراهان همیشگی  در این قسمت از آموزش وردپرس اجازه دهید کمی در ارتباط پایگاه داده وب سایت صحبت کنم و کمی این توضیحات ممکن است تخصصی باشد و شما برای درک درست ان نیاز دارید تا در مورد مباحث تخصصی وردپرس اطلاعات داشته باشید.

 

11

 

معرفی افزونه  HLC_sql_window

 

در واقع افزونه  HLC_sql_window نام افزونه ای است که می توانید با ان به صورت مستقیم دستورات sql را در وب سایت وردپرسی خود اجرا کنید. با این افزونه دیگر نیازی به دستورات وردپرس نخواهید داشت و می توانید نتایح دلخواه خود را خودتان مستقیما از سرور دریافت کنید و این مورد میتواند برای هر کسی بسیار جالب توجه باشد چون بسیار ساده است.

دسترسی به HLC_sql_window

حتما در استفاده از این آموزش سعی کنید که این افزونه وردپرس مدیر وب سایت باشید زیرا این قسمت  فقط برای مدیران وب سایت های وردپرسی فعال خواهد بود و سایر کاربران سایت اجازه استفاده از افزونه HLC_sql_window را نخواهند داشت که این نیز برای شما به عنوان مدیریت وب سایت وردپرسی خود و جالب توجه است.دوستان عزیز افزونه HLC_sql_window افزونه ای مفید برای توسعه دهندگان وردپرس و وب می باشد این افزونه در کنترل پنل وردپرس صفحه ای را باز خواهد کرد که شما قادر خواهید بود در ان هر دستور وردپرس را اجرا کنید!!

برای دانلود این افزونه می توانید بر روی لینک زیر کلیک کنید و دانلود کنید :
دانلود افزونه وردپرس HLC_sql_window

 

حال پس از دانلود این افزونه وردپرس آن را در بخش افزونه های وب سایت وردپرسی خود نصب کرده و فعال سازی نمائید.پس از نصب وارد پیشخوان وب سایت وردپرس خود شده و دستورات را اجرا میکنید.

از همراهی شما عزیزان سپاسگزاریم و امیدوارم مقالات بعدی مارا حتما دنبال کنید .

 

ارائه شده توسط : فریش تم

در تـلگـرام فــریــش تـم عضـو شـوید | تخفـیف های ویـژه و محصـولات جـدید