آموزش ایجاد اپلیکیشن فیسبوک برای افزونه سئو

آموزش ایجاد اپلیکیشن فیسبوک برای افزونه سئو

موضوع آموزش وردپرس امروز: ایجاد اپلیکیشن فیسبوک برای برنامه های سوم

سلام دوستان، اگر کتاب آموزشی را دانلود نموده اید یا تمامی بخش های آموزش افزونه سئو All In One SEO Pack رو مرور نموده اید میدانید که در بخش شبکه های اجتماعی که در نسخه جدید افزونه ارائه شده است میتوان افزونه را به صفحه فیسبوک خود متصل نموده تا افزونه بتواند نوشته های شما را منتشر کند. برای ایجاد چنین حق دسترسی با ما باشید.

شبکه های اجتماعی نیز در کنار دیگر غول های دنیای تکنولوژی که سرمایه های هنگفتی محسوب میشوند رشد چشمگیری داشته اند. این مسیر آنقدر برای این شبکه های اجتماعی مایه دار بوده که اکنون نمیتوان اراده خریدن فیسبوک یا شبکه های دیگر را داشت. حال که این شبکه ها به شرکت های بزرگی تبدیل شده اند سیاست های حریصانه ای به دنیای فناوری داشته اند. مثلا فیسبوک یا توئیتر از پلتفرم ها و دیگر محصولات خود که متصل به شبکه اصلی است سخن میگویند و دوست دارند مردم را به این سمت هدایت کنند. خوب یا بد بماند. اما یکی از امکاناتی که امروز در این شبکه ارائه شده است یک نوع برنامه دسترسی است که میتواند کارها را هماهنگ کند.

یکی از این موارد اپلیکیشن ها هستند. در واقع این اپلیکیشن ها شاید به نوعی مجوز تحت وب محسوب میشوند و دقیقا یک پرونده نیستند که بتوان روی لپتاپ یا موبایل نصب کرد ولی خب میتوانند کارهایی را به انجام برسانند.

اپلیکیشن فیسبوک اینجا میتواند استفاده شود که شما نیاز داشته باشید تا حق دسترسی و انتشار محتوا در صفحه خود را به نرم افزار یا افزونه وردپرسی بدهید. افزونه سئو ما نیز میتواند با داشتن این مجوزهای دسترسی به ما در انتشار محتوا در فیسبوک کمک کند. برای ایجاد اپلیکیشن فیسبوک ادامه را با ما باشید.

[button color=”white” size=”medium” link=”http://farishtheme.ir/secrets-to-a-more-readable-website/” icon=”fa-graduation-cap” target=”true”]   راز های داشتن یک وبسایت خوب و زیبا[/button]

اگر صفحه فیسبوک ندارید یکی بسازید.

پس از داشتن یک صفحه و انتشار اولین نوشته خود به بخش توسعه دهندگان فیسبوک مراجعه کنید. به این آدرس:

 

در این بخش، شما اعلام میکنید که میخواهید یک توسعه دهنده فیسبوک باشید. پس روی دکمه سبز رنگ کلیک کنید.

1-facebook-application

 

گزینه تایید یا Yes را انتخاب کنید و موافقت خود را اعلام کنید.

 

آموزش ایجاد اپلیکیشن فیسبوک برای افزونه سئو

 

در این قسمت میتوانید بسته به نیاز، نوع توسعه دهندگی خود را انتخاب کنید. اگر برای وبسایت وردپرسی خود و افزونه ها میخواهید اپلیکیشن فیسبوک بسازید روی وبمستر یا وبسایت کلیک کنید.

آموزش ایجاد اپلیکیشن فیسبوک برای افزونه سئو

 

در اینجا نامی برای اپلیکیشن فیسبوک تازه خود انتخاب کنید سپس اینتر را از کیبورد بزنید.

آموزش ایجاد اپلیکیشن فیسبوک برای افزونه سئو

 

در بخش Display Name نامی که برای اپ نمایش داده میشود را بنویسید.

در بخش Email Contact ایمیلی برای تماس درج کنید.

در بخش Category دسته بنید اپلیکیشن خود را انتخاب کنید.

آموزش ایجاد اپلیکیشن فیسبوک برای افزونه سئو

حال روی دکمه آبی رنگ یا Create App ID را کلیک کنید تا اپلیکیشن تدارک دیده شود.

[button color=”white” size=”medium” link=”http://farishtheme.ir/improve-your-websites-user-experience/” icon=”fa-graduation-cap” target=”true”]   با این ترفند ها تجربه کاربری وبسایت خود را بهتر کنید – قسمت اول[/button]

حال اگر روی داشبورد کلیک کنید اپلیکیشن شما نمایش داده میشود.

آموزش ایجاد اپلیکیشن فیسبوک برای افزونه سئو

از App ID و App Secret برای افزونه سئو استفاده کنید.

 

حال اگر میخواهید افزونه سئو توضیحات نموداری مطالب وبسایت شما را به شیوه ای بهتر در صفحه فیسبوک شما درج کند از این کد ها نیز استفاده کنید.

این کد را در یک فایل PHP   قرار داده و در نام آن را به این شیوه بنویسید  fb_og . در حالت کلی فایلی که دارای کدهای زیر باشد باید این شکلی باشد: fb_og.php

حال کدها:

 

این فایل PHP را مستقیما به قسمت روت هاست خود آپلود کرده و در پایان کد زیر را به فایل Function قالب خود تزریق کنید. البته بکاپ فراموش نشود.

کد روبرو:

 

اگر تمایلی ندارید فایل های لازم را خود بسازید میتوانید مستقیما آن را در زیر دانلود بفرمائید. همچنین در تنظیمات این کد طولانی برای توضیحات بهتر مطالب در فیسبوک، یک تصویر خالی از شکل نیز همراه آن اضافه شده که باید به همراه فایل پی اچ پی به قسمت روت هاست آپلود شود. این تصویر برای این منظور استفاده میشود که اگر نوشته های شما فاقد تصویر شاخص باشند این تصویر خالی کادر تصویر را همچنان نگه دارد پس حتما آن را نیز  آپلود بفرمائید.

 

[button color=”green” size=”medium” link=”http://farishtheme.ir/wp-content/uploads/2016/09/facebook_opengraph.zip” icon=”fa-cloud-download” target=”false”]   دریافت مستقیم فایل های پیوست[/button]

[button color=”white” size=”medium” link=”http://farishtheme.ir/all-in-one-seo-pack-part-13/” icon=”fa-plug” target=”true”]   شبکه های اجتماعی در افزونه سئو AIO SEO P[/button]

منبع: فریش تمارائه دهنده: قالب بازی وردپرسقالب شخصی وردپرسقالب گرافیکی وردپرس

  • دیدگاه شما پس از تایید در سایت نمایش داده می شود.
  • از ارسال متن بصورت فینگلیش خودداری نموده و فارسی تایپ کنید.
  • دیدگاه و سوالات شما توسط کارشناسان ما بین 1 تا 12 ساعت پاسخ داده خواهد شد.
  • از ارسال دیگاه جهت پشتیبانی محصولات تجاری پرهیز و برای پشتیبانی از بخش پشتیبانی سایت اقدام فرمائید

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد

  • سلام , مهمان