DS

روش حل ارور Internal Server Error در وب سایت وردپرس،قسمت اول

سلام و عرض ادب خدمت شما
در ادامه آموزش های خطا های وردپرس در قسمتی دیگر همراه شما دوستان عزیز هستیم.در این اموزش در پیرو اموزش خطاهای قبلی که در مورد ان ها صحبت کردیم در این قسمت در مورد خطای سرور صحبت خواهیم کرد.زیرا این خطا یکی از رایج ترین خطاهای موجود در وب سایت های وردپرسی است و ممکن است برای شما نیز رخ داده باشد.پس تا انتها با من همراه باشید دوستان

دوستان عزیز اگر شما نیز همانند من ساعات زیادی از روز و تعداد روز های زیادی را در گشت و گذار در اینترنت به سر برده باشید، حتما و حتما چند بار با ارور HTTP 500 Internal Server در وب سایت ها خواه وردپرس و یا غیر وردپرس روبرو شده اید.خطای Internal Server Error یکی از ارور هاییست که در وردپرس یک تازه کار را به راحتی میترساند و ممکن است حتی به مشکلاتی بیشتر نیز منجر شود.دوستان عزیز در صورتی که شما نیز در ابتدای راه وردپرس هستید و این مشکل را دارید و دچار ترس شده اید و نمیدانید چه باید کرد و مانده اید در کد هایی بی سر و ته، هیچ نگران نباشید و همین حالا یک نفس عمیق بکشید و بدانید که دیگران هم قبل از شما این مشکل را داشته اند و توانسته اند ان را حل کنند. دوستان عزیز این مشکل در وب سایت های وردپرسی به راحتی حل میشود اما به اندکی صبر و تحمل نیاز دارد.

اما در ابتدا و قبل از هر چیز باید بدانیم دلیل بروز این خطا در وب سایت های وردپرسی چیست؟
دوستان عزیز همانطور که ممکن است بدانید خطای Internal Server Error تنها مختص به سیستم مدیریت محتوای وردپرس نیست و شامل هر سیستمی که برروی سرور شما وجود دارد میشود و ممکن است در آن نیز رخ دهد. دوستان عزیز دلیل این خطا در وب سایت های وردپرسی میتواند لفزونه ها و یا توابع موجود در قالب وب سایت وردپرسی باشد. از دلایل دیگر رخ دادن آن در وب سایت وردپرسی میتوان به فایل احتمال خراب شدن فایل .htaccess و یا محدوده حافظه PHP اشاره کرد.

در ادامه به صورت کامل به بررسی دلایل بروز ان میپردازیم
منبع: فریش تم ارائه دهنده قالب وردپرس فروشگاهی و قالب وردپرس هاستینگ

  • دیدگاه شما پس از تایید در سایت نمایش داده می شود.
  • از ارسال متن بصورت فینگلیش خودداری نموده و فارسی تایپ کنید.
  • دیدگاه و سوالات شما توسط کارشناسان ما بین 1 تا 12 ساعت پاسخ داده خواهد شد.
  • از ارسال دیگاه جهت پشتیبانی محصولات تجاری پرهیز و برای پشتیبانی از بخش پشتیبانی سایت اقدام فرمائید

یک دیدگاه

  • سلام , مهمان