آیا ارائه فلش مموری تبلیغاتی ایده خوبی است؟

فلش مموری تبلیغاتی وسیله‌ای است که کمپانی‌ها و شرکت‌های متفاوتی از آن به عنوان هدیه تبلیغاتی استفاده می‌کنند چون هم وسیله‌ای کاربردی است و هم افراد نیاز مبرمی به آن دارند. این دو فاکتور مهم‌ترین ویژگی‌هایی است که یک هدیه تبلیغاتی باید داشته باشد.

زمانی که شما شروع به کار می‌کنید، باید خدمات یا محصولات خود را بفروشید و پیش از هر چیزی باید مشتریان احتمالی خود را با محصول آشنا کنید. تبلیغات راهی است که امکان معرفی برند و آشنایی افراد با محصولات و خدمات شما را فراهم می‌کند؛ اما نکته‌ای که در این باره وجود دارد، لزوم انتخاب بهترین روش‌های برای تبلیغات است. باید بدانید که رقبای شما نیز به اندازه شما برای برندسازی تلاش می‌کنند و در این راستا کسی موفق است که بتواند بهترین ایده‌ تبلیغاتی را داشته باشد.

تبلیغات انواع و روش‌های مختلفی دارد، از تیزرهای تبلیغات تلویزیون گرفته  تا بیلبوردها و هدایای تبلیغاتی. شما با استفاده از هر نوع تبلیغات می‌توانید توجه گروه خاصی از بازار هدف خود را جلب کنید. به همین دلیل است که ارائه تبلیغات مختلف ضروری است.  

چرا از هدیه برای تبلیغ کردن استفاده کنیم؟

هدیه تبلیغاتی حس اعتماد مشتری به برند شما را جلب می‌کند.

هدایای تبلیغاتی یکی از روش‌های نوین و پر بازده برای تبلیغات هستند که مورد توجه افراد بسیاری واقع شده‌اند. تبلیغات در واقع برای این ارائه می‌شوند که برند شما در ذهن افراد تثبیت کنند، اما زمانی که مدام و به صورت خودآگاه بخواهید نام کسب و کار خود را تکرار کنید، مخاطبانتان را خسته می‌کنید و حتی ممکن است اثر معکوس داشته باشد. از طرف دیگر روش‌های دیگر تبلیغاتی عمومی هستند و شما نمی‌توانید تبلیغات خاصی برای افرادی که در اولویت اول بازار هدف شما هستند، داشته باشید. اما زمانی که هدیه تبلیغاتی ارائه می‌دهید، می‌توانید هدایای خاصی را برای افراد پر اهمیت در بازار هدف خود تهیه و به آن‌ها تقدیم کنید.

هدایای تبلیغاتی سنت خوب هدیه دادن را با تبلیغات ترکیب می‌کنند و به همین دلیل افراد را دلزده نمی‌کنند. هدایای تبلیغاتی باید برای بازار هدف کاربردی باشند تا بتوانند تأثیر مورد نظر شما را داشته باشند. زمانی که ما وسیله‌ای ارزشمند و کاربردی را از شخصی هدیه می‌گیریم، تا همیشه هنگام استفاده از وسیله به یاد او هستیم و قدردان او خواهیم بود. هدیه تبلیغاتی هم دقیقا می‌تواند چنین تأثیری داشته باشد.

وسایلی که مرتبط با کار افراد هستند، گزینه‌های بسیار خوبی برای ارائه به عنوان هدیه تبلیغاتی محسوب می‌شوند. برای مثال ارائه وسایل نقشه‌کشی برای مهندس عمران، ارائه لوازم التحریر برای دانش‌آموزان، ارائه کیف و ست‌های اداری برای کارمندان یک اداره ایده‌های جذابی برای هدیه تبلیغاتی هستند. اما اگر بخواهید برای همه گروه‌های بازار تبلیغاتی یک هدیه تهیه کنید، می‌توانید وسیله‌ای مانند پاوربانک یا فلش مموری تبلیغاتی را انتخاب کنید که برای همه افراد کاربردی هستند.

داشتن ایده خلاقانه برای هدیه‌های تبلیغاتی مانند تمام روش‌های تبلیغاتی دیگر لازم است. البته باید توجه داشته باشید که ایده‌های شما زمانی نتیجه خوبی به دنبال خواهند داشت که با مهارت و دانش در مورد جوانب مختلف تبلیغات همراه شوند. به همین دلیل توصیه می‌شود پیش از خرید هدایای تبلیغاتی از افراد متخصص در این زمینه مشاوره بگیرید.

 

فلش مموری تبلیغاتی

 

آیا فلش مموری تبلیغاتی هدیه مناسبی است؟

 

فلش مموری تبلیغاتی هدیه‌ای مناسب برای تمام کسب و کارهاست.

در قسمت قبلی به ارائه فلش مموری تبلیغاتی به عنوان هدیه اشاره کردیم. آیا این وسیله هدیه تبلیغاتی مناسبی محسوب می‌شود؟ بیایید ویژگی‌های فلش مموری تبلیغاتی را بررسی کنیم.

  • فلش مموری‌ها هدایایی کاربردی هستند. همه افراد اطلاعاتی دارند که گاهی اوقات نیاز دارند آن‌ها را از سیستمی به سیستم دیگر منتقل کنند. ساده‌ترین روش برای انتقال اطلاعات بین دو سیستمی که به یکدیگر متصل نمی‌شوند، استفاده از فلش مموری‌هاست. امروزه تقریبا تمام وسایل قابلیت خواندن فلش مموری را دارند و این موضوع کاربرد فلش مموری‌ها را بیشتر کرده است.
  • فلش مموری‌ها انواع مختلفی دارند. جنس بدنه، ظرفیت و برند فلش مموری تبلیغاتی متنوع است و شما می‌توانید متناسب با بودجه‌ای که دارید، فلش مموری تبلیغاتی تهیه کنید. به طور کلی زمانی که قصد دارید هدیه تبلیغاتی ارائه دهید، بهتر است محصولی را انتخاب کنید که تنوع زیادی داشته باشد. این گونه به راحتی می‌توانید هدیه‌ای به یادماندنی و منحصر به فرد به مخاطبانتان تقدیم کنید.
  • اعمال ایده‌های خلاقانه در فلش مموری تبلیغاتی کار ساده‌ای است. شما می‌توانید طرح‌ها و نقش‌های گوناگونی برای یک فلش مموری تبلیغاتی طراحی کنید. در قسمت بعد بیشتر درباره این مورد صحبت می‌کنیم.
  • قیمت هدیه تبلیغاتی هم مهم است. فلش مموری تبلیغاتی انتخاب خوبی است که می‌تواند متناسب با هزینه‌ای که برآورد کرده‌اید باشد.

دلایل بالا شما را متقاعد می‌کنند که فلش مموری تبلیغاتی هدیه خوبی محسوب می‌شود. کسب و کارهای مختلف از این وسیله استفاده می‌کنند. شما حتی می‌توانید از فلش مموری تبلیغاتی به عنوان اشانتیون برای تشویق افراد به خرید استفاده کنید. این روش به خصوص برای کسب و کارهایی که در زمینه خدمات و محصولات الکترونیکی و دیجیتال فعالیت می‌کنند، نتیجه بخش است.

فلش مموری تبلیغاتی همچنین می‌تواند هدیه خوبی برای عزیزانتان باشد. شما می‌توانید در مناسبت‌های مختلف فلش مموری که برند کسب و کارتان روی آن طراحی شده است را چاپ کنید. با این کار آن‌ها ارزش کار شما را می‌فهمند و شما هم هدیه جذابی به آن‌ها ارائه داده‌اید.

ایده‌های خلاقانه برای ارائه فلش مموری تبلیغاتی

طرح‌های متنوع فلش مموری تبلیغاتی به شما کمک می‌کند هدیه‌ای منحصر به خودتان ارائه دهید.

یکی از ویژگی‌های فلش مموری تبلیغاتی این است که می‌تواند طرح‌های بسیار متنوعی داشته باشد. جنس بدنه فلش مموری‌ها می‌تواند از فلز، کریستال یا PVC باشد یا روکش چرمی داشته باشد. تمام این بدنه‌ها طرح‌های مختلفی دارند که می‌توانید آن‌ها را انتخاب کنید. اما در میان آن‌ها PVC از همه جذاب‌تر است چرا که امکان ساخت طرح‌های اختصاصی برای شما را فراهم می‌کند. شما می‌توانید فلش مموری تبلیغاتی به شکل محصول یا لوگوی برند خود طراحی کنید و آن را به مشتریان احتمالی ارائه دهید. برای مثال اگر شرکت اجاره و فروش ماشین آلات راه و ساختمان دارید،‌می‌توانید فلش مموری شبیه به بولدوزر یا سایر ماشین آلات طراحی کنید. این ایده برای مشتریان احتمالی بسیار جذاب است و حتی می‌توان گفت در همان ابتدا برند شما در ذهن او حک می‌کند. حتی افراد ممکن است در مورد طرح جالب فلش مموری تبلیغاتی که هدیه گرفته‌اند، با دیگران صحبت کنند که این موضوع به نوعی بازاریابی دهان به دهان محسوب می‌شود.

طرح جذاب دیگری که برای فلش مموری تبلیغاتی وجود دارد، ترکیب آن با سایر وسایل است. در ابتدای شکل گرفتن صنعت تبلیغات، کارت ویزیت‌ها تبلیغ خوبی محسوب می‌شدند و افراد آن‌ها را می‌خواندند؛ اما امروزه به دلیل این که تمام کسب و کارها کارت ویزیت دارند، دیگر نمی‌توان از این وسیله به تنهایی به عنوان تبلیغات استفاده کرد. کارت ویزیت‌ها امروزه معمولا تنها برای ارائه اطلاعات تماس ارائه می‌شوند. اما راهکاری وجود دارد که بتوانید همچنان با کارت ویزیت تبلیغ کنید و آن ارائه کارت فلش تبلیغاتی است. در واقع این وسیله هم یک کارت ویزیت است و هم فلش مموری تبلیغاتی. این گونه افراد هرگز کارت ویزیت شما را دور نمی‌اندازند. از طرف دیگر چون فلش مموری تبلیغاتی وسیله کوچکی است، ممکن است گم شود؛ اما اگر با کارت همراه باشد، احتمال گم شدن آن کم‌تر است.

خودکارها نیز جزو هدایای تبلیغاتی محسوب می‌شوند که در تعداد بالا ارائه شده‌اند و اهدای یک خودکار معمولی به عنوان هدیه تبلیغاتی تأثیر چندانی نخواهد داشت. حال اگر این خودکار یا فلش مموری تبلیغاتی همراه شود، یک ایده خلاقانه است، چندکاره می‌شود و مورد توجه بازار هدف شما قرار می‌گیرد. به همین سادگی می‌توانید هدیه تبلیغاتی تأثیرگذار ارائه دهید.

 

فلش مموری تبلیغاتی

 

قیمت فلش مموری تبلیغاتی

ظرفیت، جنس بدنه و برند تعیین کننده قیمت فلش مموری هستند.

فلش مموری تبلیغاتی انواع، مدل‌ها و برندهای مختلفی دارد و به همین دلیل تنوع قیمت آن نیز زیاد است. شما می‌توانید متناسب با بودجه‌ای که تخصیص داده‌اید، فلش مموری تبلیغاتی تهیه کنید.

اولین موضوعی که قیمت فلش مموری تبلیغاتی را تعیین می‌کند ظرفیت آن است. ظرفیت فلش مموری تبلیغاتی باید به اندازه‌ای باشد که برای مشتریان احتمالی شما کاربردی باشد. البته برای انتخاب ظرفیت‌های خیلی زیاد باید هزینه بیشتری صرف کنید که عملا برای تبلیغات شما کاربردی ندارد. بهترین ظرفیت برای فلش مموری تبلیغاتی ۸ یا ۱۶ گیگابایت است.

برند فلش مموری هایی که انتخاب می‌کنید نیز در کیفیت آن بی‌تأثیر نیست. بهترین برندها برای فلش مموری تبلیغاتی ساندیسک، توشیبا و سامسونگ هستند. این برندها مدل‌های مختلف با طرح‌ها وظرفیت‌های متنوع ارائه داده‌اند و به همین دلیل می‌توانید به راحتی انتخابی مطابق با سلیقه خود داشته باشید.

از فلش مموی‌ها همچنین می‌توان در ست‌های مدیریتی استفاده کرد. همیشه کسب و کارها برای مدیران مجموعه هدف خود هدیه خاصی در نظر می‌گیرند. ست‌های مدیریتی بهترین انتخاب هستند، چرا که می‌توانید مجموعه‌ای از وسایل کاربردی برای مدیران را در کنار هم قرار داده و به آن‌ها ارائه دهید. فلش مموری می‌تواند یکی از اجزای ست مدیریتی شما باشد. این وسیله اگر روکش چرمی داشته باشد، می‌تواند عضوی از ست چرم مدیریتی شما باشد و سایر مدل‌ها هم می‌توانند برای ست‌های دیگر مانند ست لوازم الکترونیکی مناسب باشند.

چرا خرید از یک مرکز متخصص در زمینه هدایای تبلیغاتی اهمیت دارد؟

مسئولیت تبلیغات خود را به الوبل بسپارید.

انتخاب مرکز مناسب برای خرید فلش مموری تبلیغاتی از جوانب مختلفی اهمیت دارد. به طور کلی شما برای انجام هر کار بزرگی که نتیجه‌اش برایتان اهمیت دارد، از مشاور متخصص در همان زمینه راهنمایی می‌گیرید. تبلیغات نیز نیاز به مشاوره گرفتن از افراد حرفه‌ای دارد.

ارائه هدیه تبلیغاتی چیزی بیشتر از تهیه یک وسیله و ارائه آن به عنوان هدیه به مشتریان احتمالی شماست. نکات زیادی وجود دارد که باید در این باره رعایت شود؛

  • بهترین وسیله متناسب با نیاز، سن و سلیقه مشتریان ارائه شود.
  • بهترین زمان برای ارائه هدیه تبلیغاتی با توجه به محصولات و خدمات شما و شرایط بازار هدف تعیین شود.
  • حتما وسیله باکیفیت با قیمت مناسب ارائه شود.
  • طراحی و چاپ لوگو و برند شما روی هدیه تبلیغاتی به چه صورت باشد.

و ترفندهای تبلیغاتی که تنها یک فرد با تجربه در زمینه تبلیغات می‌تواند آن‌ها را به شما ارائه دهد. پس برای این که بهترین فلش مموری تبلیغاتی را در زمان مناسب به کاربران بدهید، باید از یک مرکز متخصص در زمینه ارائه هدایای تبلیغاتی کمک بگیرید.

شاید به این فکر کنید که می‌توانید از یک عمده فروشی، فلش مموری تبلیغاتی خریداری کنید و آن را به یک مرکز چاپ بسپارید تا برند  شما را روی آن طراحی کند و سپس به بازار هدف خود برسانید. این کار دردسرهای زیادی به دنبال دارد. زمانی که با وب سایت یا مرکز ارائه هدیه تبلیغاتی کار می‌کنید، تنها کافی است که مدل و طرح مورد نظر خود را انتخاب کنید و پس از مدت کوتاهی آن را آماده تحویل بگیرید. از طرف دیگر کیفیت فلش مموری تبلیغاتی مستقیما با اعتماد مشتریان و اعتبار برند شما مرتبط است؛ به همین دلیل جای ریسک برای خرید از یک مرکز غیر مطمئن که ممکن است محصولات فیک ارائه دهد، وجود ندارد. همچنین چاپ روی فلش مموری تبلیغاتی اهمیت زیادی دارد، اگر خیلی زود پاک شود عملا تبلیغات شما هیچ تأثیری نخواهد داشت.

گرفتن بهترین نتیجه از تبلیغات اهمیت زیادی دارد.

مرکز ارائه هدایای تبلیغاتی الوبل در تمام مراحل تهیه فلش مموری تبلیغاتی تا ارائه آن به بازار هدف با شما همراه است. شما می‌توانید مسئولیت تبلیغات را به الوبل بسپارید و به راحتی به سایر کارهای خود بپردازید. همچنین الوبل امکان ارتباط آسان از طریق تلفن و اینترنت را برای شما فراهم می‌کند، با این کار شما حتی نیازی به مراجعه به دفتر تبلیغاتی الوبل نخواهید داشت. اعتماد به الوبل نتیجه‌ای جز تبلیغات پربازده و نتیجه عالی به دنبال ندارد.

 

با عضویت در خبرنامه

آخرین آموزش ها را در ایمیل خود دریافت کنید

ما هم مثل شما از ایمیل های اسپم خوشمان نمی آید پس خیالتان در مورد  ایمیل ها راحت باشد.