farishtheme

برای بازاریابی از کدام شبکه ی اجتماعی استفاده کنیم؟

در این پست سوالی کلیشه ای رو مورد بحث قرار میدهیم که مورد توجه بازاریاب های تازه روی کار آمده و نوپا است.“از کدام شبکه ی اجتماعی برای شروع استفاده کنیم؟”

 

featured_social

 

هر شبکه ی اجتماعی بدرد یک نوع کار میخورد و شما باید بررسی کنید که کسب و کار شما مطابق با کدام یک از شبکه های اجتماعیست.

به دیگران نگاه نکنید!:

اکثرا بازاریاب های نوپا و برندهای تازه کار فکر میکنند که باید در همه جا به هر نحوی که شده حضور داشته باشند این خواسته وابسته به یک پرسنل عظیم و یک پشتیبانی بسیار قوی است پست اگر تازه کار هستید این فکر رو از سرتان بندازید بیرون که در همه جا فعالیت کنید.

عده ای همیشه فکر میکنند و میگویند چون اکثر برندهای معروف در اکثر شبکه های اجتماعی حضور دارند برند من هم باید در همه جا حضور داشته باشد این گفته بعنوان هدف چیز خوبیست اما به عنوان یک شخص نوپا اینکار عوض موفقیت موجب شکست شما خواهد شد.

Main-Flat

بررسی شبکه ی اجتماعی مناسب برای شما:

اکثر بازاریاب ها در سرتاسر جهان برای بازاریابی در شبکه های اجتماعی از فیسبوک استفاده میکنند اما این دلیل قانع کننده ای نیست که شما هم حتما از این شبکه استفاده کنید شما باید متناسب با نوع فعالیت و محصول و با در نظر گرفتن پرسنل خود در یک شبکه ی اجتماعی فعالیت داشته باشید.

هر برندی نیاز به تبلیغ دارد اما شناسایی جای تبلیغ خود علمی جداست.

باید بدانید که در کجا تبلیغ و بازاریابی کنید در کدام شبکه ی اجتماعی؟

جواب این سوال با شناخت مخاطبین و همچنین تعیین این موضوع که مخاطبین شما در کدام شبکه ی اجتماعی هستند!!!

شما وقتی دوربین عکاسی میفروشید پیشنهاد اول ما میتواند اینستاگرام باشد چون مختص عکس و فیلم است و هدف اصلی آن اشتراک این دو المان است.

از اینستاگرام میتوانید در هرنوع کسب کاری استفاده کنید همانطور که گفته شد کلا هدف این رسانه اجتماعی قرار اشتراک گذاشتن فیلم و عکس هست و شما میتوانید فیلم ها و عکس هایی مرتبط با برند و محصول خودتون رو در این شبکه گذاشته و به معرفی آن بپردازید.

اما حتما با ذکر نکاتی که گفته شد شبکه ی اجتماعی خود را انتخاب کنید چون شکست خوردن یک برند نوپا چیزی نیست که جبران آن براحتی میسر شود پس بسیار دقت کنید تا بتوانید بهترین شبکه رو مورد انتخاب قرار دهید.

آن دورسانه ای که اکثرا هر کسب و کاری به آن مراجعه میکند فیسبوک و اینستاگرام است اما دقت کنید که شما باید با توجه به برند و محصول و بازار هدف خود رسانه ی خود را انتخاب کنید نه با نگاه کردن به سایر برند ها.

ارائه دهنده فریش تم،تبلیغات آنلاین،وردپرس،قالب های وردپرس،قالب های رایگان وردپرس.

باتشکر از همراهی شما عزیزان.

 

  • دیدگاه شما پس از تایید در سایت نمایش داده می شود.
  • از ارسال متن بصورت فینگلیش خودداری نموده و فارسی تایپ کنید.
  • دیدگاه و سوالات شما توسط کارشناسان ما بین 1 تا 12 ساعت پاسخ داده خواهد شد.
  • از ارسال دیگاه جهت پشتیبانی محصولات تجاری پرهیز و برای پشتیبانی از بخش پشتیبانی سایت اقدام فرمائید

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد

  • سلام , مهمان