یادگیری حرفه ای سئو وردپرس به صورت رایگان در پلتفرم مانگو

امروزه دست روی هر کاری که بخواهید بگذارید قطعا قبل از شما افراد زیادی وارد آن حوزه شده اند و اصطلاحا به رقبای شما تبدیل شده اند. حوزه کسب و کارهای آنلاین هم از این قاعده مستثنا نیست! مخصوصا در دوره ای که تلفن های همراه و اینترنت برای سراسر افراد در دنیا مثل عضوی از بدن آنها شده است! اگر شما هم کسب و کارتان را آنلاین کرده اید اما رقبای قدرتمندی در مقابلتان دارید که هم از نظر سرمایه و هم از نظر اعتبار چند مرحله بالاتر از شما هستند، این را بدانید تنها راه پیروزی در این میدان نبرد بزرگ سئو حرفه ای سایت تان است. وقتی سایت شما از لحاظ تکنیکال و داخلی و خارجی به خوبی بهینه سازی شده باشد و مو لای درز آن نرود، هیچ رقیبی نمی تواند شما را شکست دهد!
البته این را هم همینجا اضافه کنیم سئو وب سایت شما نیز باید بر اساس بروز ترین اصول و قواعد گوگل بهینه شود! بسیاری از سئوکارها هستند که از اطلاعات کم صاحبان وب سایت ها درباره سئو سوء استفاده میکنند و از روش ها و استراتژی های قدیمی و منسوخ شده استفاده می کنند! پس این مسئله که خودتان بدانید سئو چیست و بتوانید به خوبی عملکرد فرد سئو کار را بسنجید از اهمیت بسیار بالای برخوردار است زیرا پای وب سایت، اعتبار، بودجه و وقت گران بهای شما در میان است.

چه اتفاقی برای وب سایت هایی که از استراتژی های قدیمی استفاده می کنند می افتد؟

وقتی سایت شما به روش های قدیمی سئو شود احتمال اینکه توسط گوگل جریمه شوید و رتبه خود را از دست بدهید و گوگل شما را به قعر نتایج جستجو بفرستد و یا حتی برای همیشه شما را از نتایج حذف کند، وجود دارد. اهمیت داشتن آشنایی کافی با سئو وب سایت از آنچیزی که فکرش را بکنید بیشتر است زیرا متاسفانه امروز تعداد افراد و شرکت های ارائه دهنده خدمات سئو سودجو کم نیست! پس استفاده از روش های منسوخ شده چیزی جز خطر حذف سایت تان از نتایج جستجو برای شما نخواهد داشت.

آموزش سئو را از کجا و چطور شروع کنیم؟

راه های زیادی برای این کار وجود دارد اما در اکثر آنها پس از پایان دوره آموزشی شما نمی توانید پشتیبانی خوبی دریافت کنید همچنین باید خودتان کارهای سئو سایت تان را برنامه ریزی کنید و کلی ریسک را به جان بخرید اما این روز ها یک روش جدیدی برای آموزش سئو آنلاین توانسته طرفداران زیادی را به خود جذب کند. این روش محبوب و کاملا به روز پلتفرم مانگو نام دارد. در این پلتفرم شما علاوه بر آموزشی که به صورت PDF، پاور پوینت، کتاب سئو، ویدیو و پادکست دریافت میکنید.

دور آنلاین آموزش سئو مانگو

آیا از طریق پلتفرم مانگو میتوانیم خودمان سایت مان را سئو کنیم؟

قطعا بله! شما در این پلترفم علاوه بر آموزش ها، برای هر روز نیز به صورت اختصاصی یک سری تسک کاری دریافت خواهید کرد.
یعنی شما در دوره جامع سئو 6 ماهه این پلتفرم هر روز که صبح چشمتان را باز کنید می دانید باید چه کارهایی را روی سایت وردپرسی خود انجام دهید تا در اتمام دوره در صفحه اول گوگل قرار بگیرید.

در دوره فوق حرفه ای آموزش سئو وردپرس پلتفرم مانگو چه امکاناتی در اختیارمان قرار میگیرید؟

شما به محض انتخاب پلن و عضویت در پلتفرم وارد یک پنل می شوید که در آن می توانید یک یا هر چند وب سایتی که دارید و می خواهید سئو آن ها را انجام دهید را وارد کنید. بعد بر اساس یک تقویم ساده برنامه ریزی کاربردی و ساده ای برای هر روزتان دریافت می کنید. یکی از مهم ترین امکانات پلتفرم باشگاه مانگو یا مانگو کلاب نام دارد. در این باشگاه هر ابزار و افزونه ای که برای سئو سایت وردپرسی خود نیاز داشته باشید بصورت رایگان برای شما محیا شده است. در واقع با مانگو کلاب میلیون ها تومان در هزینه های خود صرفه جویی خواهید کرد.
به دلیل استقبال فوق العاده ای که در همین چند وقت اخیر از پلتفرم مانگو شده است ما تصمیم گرفتیم دوره ای فشرده از دوره جامع سئو وردپرس را به صورت کاملا رایگان در اختیارعلاقمندان قرار دهیم. هدف از این کار آشنایی با کسب و کار های بیشتر و کمک کردن به آنها برای رسیدن به بالاترین میزان بازدهی و سود دهی است. دوره رایگان آموزش حرفه ای سئو پلتفرم مانگو یک فرصت استثنایی برای افرادی است که می خواهند بدون هیچ ریسک و ضرری خودشان وب سایت شنا را سئو کنند و حتی بعدا از این تخصص به عنوان یک منبع درآمد استفاده کنند.

چطور از دوره رایگان پلتفرم مانگو استفاده کنیم؟

ثبت نام در دوره رایگان مانگو

تنها کافیست سری به وب سایت میموس بزنید و رو بخشی که در بالای صفحه با عنوان دوره رایگان مانگو می بینید کلیک کنید! تنها با چند کلیک ساده می توانید از دوره ای استفاده کنید که مطمئنا پتانسیل بهبود کسب و کار اینترنتی شما را دارد.

با عضویت در خبرنامه

آخرین آموزش ها را در ایمیل خود دریافت کنید

ما هم مثل شما از ایمیل های اسپم خوشمان نمی آید پس خیالتان در مورد  ایمیل ها راحت باشد.