دکمه های اشتراک گذاری با GetSiteControl Widget Share

دکمه های اشتراک گذاری با GetSiteControl Widget Share

سلام دوستان

در این قسمت از مجموعه آموزش آموزش افزونه وردپرس GetSiteControl Widget میپردازیم به بخش آموزش تصویری استفاه از ابزارک اشتراک گذاری شبکه های اجتماعی Share  و البته قبل از آن هم موارد لازم برای راه اندازی این سرویس در وبسایت وردپرسی را بررسی خواهیم نمود.

با ما همراه باشید…

اگر در مورد افزونه ای که این امکانات را ارائه میدهد اطلاعی ندارید سری بزنید به معرفی افزونه: مجموعه ابزارهای عالی برای مدیریت در وردپرس با GetSiteControl Widgets

دکمه های اشتراک گذاری با GetSiteControl Widget Share

برای ایجاد ابزارک نام برده روی دکمه Create Widget کلیک خواهید کرد، و روی گزینه ای که مشخص شده کلیک کنید. این گزینه همان ابزارک اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی را به کاربران نمایش خواهد داد.

 

تب نمایش Appearance در اشتراک گذاری Share

دکمه های اشتراک گذاری با GetSiteControl Widget SharePosition : در این گزینه موقعیت دکمه را در 9 حالتی که در دسترس است را انتخاب کنید. البته برای هر کدام شاید گزینه های دیگری مشاهده کنید که در زیر توضیح داده نشده باشد.

از سمت چپ: در گزینه ی اول، اشتراک گذاری به صورت فرم بوده و از کاربران میخواهد اشتراک گذاری کنند. در مورد دوم و سوم؛ پاپ آپ های کوچک تبلیغات مانند ظاهر میشوند و کاربر میتواند آنها را ببیند یا از دکمه های درون آن استفاده کند و مطلب را به اشتراک بگذارد. در مورد چهارم و پنجم؛ نواری حاوی دکمه ها به همراه عبارتی به کاربر نمایش داده میشود و کاربر میتواند آن را ببیند یا اینکه متن درون آن را بخواند و از دکمه ها برای به اشتراک گذاری استفاده کند. در مورد ششم و هفتم، این مورد که در تصویر هم میبینید دکمه ها را در کناره ها نمایش میدهد، این دکمه معلق بوده و میتوانند در سمت رایت یا چپ نمایش داده شوند. در دو مورد آخر یعنی هشتم و نهم نیز دکمه ها به همان صورت معلق اما اینبار در سمت های راست و چپ پایین صفحه نمایش داده شده و کاربر میتواند روی آنها کلیک کرده و اشتراک گذاری کند.

Colors : در این قسمت میتوانید رنگ بندی کلی را با اختیار کامل سفارشی سازی کنید. میتوانید رنگ بندی را مناسب با وبسایت خود استفاده کنید.

Use native colors of social networks : اگر میخواهید رنگ خود دکمه ها را استفاده کنید مثلا لینکدین آبی و گوگل پلاس قرمز باشد، این گزینه را تیک بزنید.

Apply theme : روی این گزینه کلیک کرده و یک رنگ را انتخاب کنید تا یک پوسته مناسب با آن رنگ برای شما ایجاد شود.

Font : در این گزینه شما میتوانید از 3 نوع فونت استفاده کنید. البته اگر میخواهید فونتی که در پاپ آپ نمایش داده میشود، همانند فونت وبسایت شما (مثلا ایران سانس)  نمایش داده شود باید این گزینه را روی Inherit قرار دهید تا فونت صفت “ارث بری” پیدا کرده و نسبت به وبسایت شما تعیین شود.

Animation : در این گزینه میتوانید انیمیشن های مختلفی که برای دکمه ها وجود دارد را انتخاب کنید.

 

 

تب محتوا Content در اشتراک گذاری Share

دکمه های اشتراک گذاری با GetSiteControl Widget SharePosition : در این گزینه موقعیت فرم را در 9 حالتی که در دسترس است را انتخاب کنید. البته این گزینه همان گزینه ی اول است که در تب قبلی در دسترس بود.

+Add Button : روی این دکمه کلیک کنید و از آن برای افزودن دکمه های خود را استفاده کنید.

Lable for mobile : اگر میخواهید دکمه در موبایل هم نمایش داده شده و یک برچسب داشته باشد روی این گزینه کلیک کنید.

 

تب رفتار Behavior در اشتراک گذاری Share

دکمه های اشتراک گذاری با GetSiteControl Widget ShareStart to display the widget : از این گزینه میتوانید برای پیکربندی رفتار مربوط به نمایش دکمه ها استفاده کنید.

ابزارک چگونه نمایش داده شود؟

at once : فقط یکبار نمایش داده شود.

under the Shareing conditions : یا اینکه از تنظیماتی که در زیر تعیین میشود برای نمایش پیروی کند؛

when the user is leaving the website : اگر این گزینه را انتخاب کنید هنگامی کاربران بخواهند وبسایت را ترک کنند پاپ آپ پیشنهاد اشتراک گذاری به آنها نمایش داده خواهد شد.

 when the user reaches of the page : اگر این گزینه را انتخاب کنید زمانی به کاربر نمایش داده خواهد شد که درصد تعیین شده از برگه وبسایت را مطالعه کرده باشد.

after seconds : در این گزینه زمانی را انتخاب کنید که بعد از طی این مدت زمان، به کاربران نمایش داده شود.

Programmatically : در این گزینه میتوانید تنظیمات نمایش را به طرز دیگری انتخاب کنید.

Frequency : به صورت دوره ای نمایش را برای پاپ آپ پیشنهاد تنظیم کنید.

on every page view : در این گزینه پاپ آپ در تمام برگه ها نمایش داده خواهد شد.

not more than once every per user : برای هر کاربر تعداد دفعاتی که تعیین میکنید در تعداد روزهایی که تعیین میکنید نمایش داده خواهد شد. مثلا 2 در Week یعنی در یک هفته دوبار برای یک کاربر نمایش داده شود.

Stop to display the widget : در این گزینه میتوانید شروطی را تنظیم کنید که برای یک کاربر نمایش پاپ آپ پیشنهاد اشتراک گذاری متوقف شود.

Never : اگر این گزینه را انتخاب کنید نمایش پیشنهاد اشتراک گذاری برای کاربر هرگز متوقف نخواهد شد.

under the Shareing conditions : این گزینه به معنی ” تحت شرایط دنباله” است و با آن میتوانید در گزینه های دنباله ای، شرایط توقف نمایش پاپ آپ را انتخاب کنید.

after the user performs the action : اگر این گزینه را انتخاب کنید بعد از اینکه کاربر، دکمه ها را کلیک کرد و فرایند را تکمیل کند، برای وی نمایش داده نخواهد شد.

after showing it times to the user : اگر این گزینه را انتخاب کنید بعد از تعداد دفعاتی که انتخاب میکنید دیگر پاپ آپ برای کاربر نمایش داده نخواهد شد.

Date : در این بخش نیز میتوانید شرایط نمایش پاپ آپ را، بر اساس تعداد روزهای مشخصی از هفته تعیین کنید. حتی دست شما باز است تا ساعت های نمایش را هم تعیین کنید تا در ساعات مشخصی نمایش داده شود.

start on : در این قسمت تاریخ شروع نمایش پاپ آپ را انتخاب کنید.

stop on : در این گزینه هم میتوانید تاریخ اتمام نمایش فرم اشتراک گذاری را تنظیم کنید.

Time : در این بخش هم میتوانید از تنظیمات زمانی یادشده استفاده کنید،

From : در این گزینه زمان شروع نمایش را انتخاب کنید.

To : در این گزینه نیز نقطه پایانی زمان را انتخاب کنید.

time zone : در این قسمت هم میتوانید منطقه زمانی را انتخاب کنید تا زمان بندی و برنامه ریزی مناسب با کاربران داخل کشور باشد.

Days of the week : در این گزینه نیز میتوانید روزهای هفته را به عنوان روز های هدف و برنامه انتخاب کنید.

 

تب هدفمندی Targeting در اشتراک گذاری Share

دکمه های اشتراک گذاری با GetSiteControl Widget ShareWhere should this widget appear : در این قسمت شما میتوانید نمایش را هدف دار کرده و آن را فقط در برگه های مخصوصی نمایش دهید. اگر میخواهید آنها را در یک جای مخصوص قرار دهید میتوانید از گزینه ی Show on استفاده کنید. اگر میخواهید نمایش را در همه قسمت ها بجز آدرس های خاصی نمایش دهید میتوانید از Don’t Show استفاده کنید.

*/ : در این قسمت، آدرس مورد نظر را در گزینه های مختلف بنویسید.

+ Add expression : از این گزینه برای افزودن آدرس های بیشتر استفاده کنید. زمینه را افزوده و آدرس را درون آن قرار دهید.

Who should see this widget : در این قسمت نیز میتوان کاربرانی که فرم را مشاهده خواهند کرد باید تعیین کنید. البته در این قسمت امکان تغییری وجود ندارد و گزینه های پیشرفته در پلان تجاری در دسترس است.

all visitors : تمام کاربران ابزارک را مشاهده خواهند کرد.

Show to of selected visitors : در این قسمت که در پلان حرفه ای در دسترس است میتوان بر اساس گزینه های بسیار زیادی مانند دستگاه کاربران، سیستم عامل، مرورگرها و گزینه های بسیار زیاد دیگری که به دلیل غیر قابل استفاده بودن در تصویر و نوشته ذکر نشده اند میتوان دسترسی داشت.

 

در نهایت میتوانید آن را ذخیره کنید و به وبسایت خود مراجعه کنید. سپس در وبسایت خود دکمه ها را در حالت هایی که تعیین کرده اید مشاهده کنید.

برای مدیریت آن مجددا به پیشخوان خود در وبسایت توسعه دهنده مراجعه کرده و در آنجا با توجه به گزینه هایی که مشاهده میکنید میتوانید آن را ویرایش کرده و یا فعال/غیر فعال کنید.

[button color=”blue” size=”medium” link=”http://farishtheme.ir/tag/getsitecontrol/” icon=”fa-tag” target=”true”]   تمامی فصل های آموزش افزونه وردپرس GetSiteControl[/button]

منبع: فریش تم–  ارائه دهنده: قالب وردپرسآموزش وردپرسهاست وردپرسافزونه تجاری وردپرس

پلتفرم سئو وردپرس مانگو

mango-platform-training-calendar.png

جشنواره پیش فروش مانگو رو از دست ندی!!

فقط و فقط

999،000 تومان
(ظرفیت باقیمانده: 126 نفر)

قیمت بعد از جشنواره

2،450،000 تومان

09017420201

چرا

دکمه های اشتراک گذاری با GetSiteControl Widget Share

؟؟؟؟؟

با سرویس ویژه ما شما هیچ گاه نیاز به خرید قالب و افزونه نخواهید داشت و قادر خواهید بود هرنوع قالبی که دوست دارید طراحی کنید بدون دانش کد نویسی یا تسلط به وردپرس ؟! 

به راحتی کشیدن نقاشی!!

09017420201

  • دیدگاه شما پس از تایید در سایت نمایش داده می شود.
  • از ارسال متن بصورت فینگلیش خودداری نموده و فارسی تایپ کنید.
  • دیدگاه و سوالات شما توسط کارشناسان ما بین 1 تا 12 ساعت پاسخ داده خواهد شد.
  • از ارسال دیگاه جهت پشتیبانی محصولات تجاری پرهیز و برای پشتیبانی از بخش پشتیبانی سایت اقدام فرمائید

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد

  • سلام , مهمان