خانه / اخبار فریش تم / اولین همایش توسعه‌دهندگان وب ایران

تاریخ انتشار: خرداد 21, 1395 تعداد بازدید: 812 بازدید تعداد دیدگاه ها: 0

اولین همایش توسعه‌دهندگان وب ایران

گردهمایی2 روزه توسعه دهندگان وب ایران در تیرماه

با همکاری موسسه طراحان و ایده پردازان آرتیمان و حمایت سازمان فناوری اطلاعات وزارت ارتباطات و ستاد توسعه فرهنگ علم، فناوری و اقتصاد دانش بنیان نهاد ریاست جمهوری، نخستین همایش توسعه دهندگان وب  به مدت 2 روز، برای طراحان و توسعه‌دهندگان JavaScript و css برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی مدرسه استانداردهای وب، کارگاه‌های جانبی  این همایش جهت آموزش کامل  برخی از موضوعات در تاریخ 30 و 31 تیر 95 برگزار می شود و  تمامی شرکت‌کنندگان حضوری، می‌توانند در کارگاه مورد نظر خود شرکت کنند.

همچنین بخش سخنرانی‌های این رویداد نیز به صورت آنلاین پوشش داده خواهد شد تا افرادی که  امکان حضور در همایش را ندارند، بتوانند از سخنرانی‌ها استفاده کنند.

آشنایی با تکنیک‌ها، کتابخانه‌ها و فریم‌ ورک‌های جدید، شرکت در کارگاه‌های آموزشی  وبرقراری ارتباط و شبکه‌سازی با سایر متخصصین این حوزه از اهداف این همایش ذکر شده است .

poster_high

مزایای شرکت در این همایش :

  • آشنایی با تکنیک‌ها، کتابخانه‌ها و فریم‌ورک‌های جدید
  • شرکت در کارگاه‌های آموزشی مرتبط با موضوعات مطرح شده در همایش
  • برقراری ارتباط و شبکه‌سازی با سایر متخصصین این حوزه
  • دریافت گواهی شرکت در همایش
  • دو روز خوش همراه با یادگیری و شبکه‌سازی

جهت کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت همایش توسعه دهندگان وب ایران، به آدرس http://conf.wsschool.org/devconf مراجعه و یا جهت پرسش هرگونه سوال در خصوص همایش می‌توانید با دبیرخانه مدرسه استانداردهای وب با شماره تلفن: 88985030-021 و همچنین آدرس ایمیل: contact@wsschool.org تماس بگیرید.

گفتنی است مدرسه استانداردهای وب، با هدف استاندارد سازی این بستر، فعالیت خود را از سال 1392 آغاز  کرد  و در  این مدت با برگزاری همایش ها، کارگاه ها و  گردهمایی های متعدد تلاش دارد تا به اهداف تعیین شده خود برسد؛ این مدرسه با برگزاری کارگاه ها و همایش های تخصصی و فنی به آموزش دست اندرکاران حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات کمک خواهد کرد. این مجموعه قصد دارد تا تمامی اقشار جامعه بتوانند از این رویداد 2روزه بهره مند شوند به همین منظور در جهت حمایت از دانشجویان، دانش آموزان و همچنین مددجویان بهزیستی، تخفیفات ویژه ای برای این عزیزان در نظر گرفته شده که با مراجعه به وب سایت همایش اطلاعات تکمیلی در این زمینه دریافت  می شود.

در تـلگـرام فــریــش تـم عضـو شـوید | تخفـیف های ویـژه و محصـولات جـدید