خانه / وبلاگ / بازاریابی اینترنتی / بازاریابی محتوا / این تکنیک های سئو می توانند به رتبه وبسایت تان صدمه بزنند
این تکنیک های سئو می توانند به رتبه وبسایت تان صدمه بزنند

تاریخ انتشار: مهر 18, 1394 تعداد بازدید: 417 بازدید تعداد دیدگاه ها: 0

این تکنیک های سئو می توانند به رتبه وبسایت تان صدمه بزنند

در مورد بهینه سازی وبسایت، مخصوصا در پلتفرم وردپرس، اطلاعات و تکنیک های زیادی وجود دارد و تشخیص این که کدام ها را باید به کار ببرید و کدام ها را نه، می تواند قدری سخت باشد.

با تغییر و تحولاتی که هر سال در الگو ریتم های موتور های جستجو اعمال می شود و استاندارد هایی که دائما در حال تغییر هستند، بسیاری از تکنیک های قدیمی را نمی توانید امروز به کار گیرید.

در این مطلب می خواهیم تعدادی از تکنیک های مضر و مخرب سئو را برایتان معرفی کنیم تا به اشتباه در دام آن ها نیافتید. پس همراه فریش تم باشید.

پیشنهاد مطالعه: تکنیک های منسوخ سئو – استفاده بسیار زیاد از کلمه کلیدی در نوشته ها

اشتباه اول: خریدن لینک

بسیاری از وبسایت های فروش لینک در اینترنت وجود دارند که سعی می کنند شما را متقاعد کنند برای دریافت لینک هایی از دیگر وبسایت ها، به آن ها پول پرداخت کنید.

این روش در سال های قبل می توانست رتبه وبسایت تان را افزایش دهد، ولی با الگو ریتم های کنونی، نه تنها مفید نخواهد بود، بلکه جریمه های مهلکی نیز در پی خواهد داشت.

در الگو ریتم های جدید گوگل، وبسایت هایی که به شما لینک می دهند، باید با زمینه فعالیت شما مرتبط باشند و با کلمات کلیدی ای این کار را انجام دهند که موضوع وبسایت شماست. به همین دلیل اگر لینک های دریافتی شما از سایت های نا مرتبط و معمولا سطح پایین باشد، گوگل آن را تقلب در نظر خواهد گرفت و شما را جریمه خواهد کرد. جریمه نیز معمولا به این صورت خواهد بود که صفحات زیادی از وبسایت شما از لیست ایندکس گوگل حذف خواهند شد.

همین کافیست تا شما را از رقبای تان کاملا عقب اندازد و در نتیجه از میدان رقابت خارج شوید.

پیشنهاد مطالعه: تکنیک های منسوخ سئو – افزایش تعداد بک لینک ها در سایت

اشتباه دوم: انتشار محتوای نا مربوط

وقتی در وبسایت خود محتوا تولید می کنید، باید توجه داشته باشید که فقط در زمینه تخصصی خود فعالیت کنید و وارد بحث های نا مربوط و حاشیه ای نشوید.

شاید وسوسه شوید که با اضافه کردن موضوعات مختلف و نا مربوط، ورودی های موتور جستجو به وبسایت خود را افزایش دهید، اما در بلند مدت این کار به زیان خودتان تمام خواهد شد.

گوگل اگر تشخیص دهد که شما موضوع تخصصی خود را دنبال نمی کنید و وارد مباحث دیگر شده اید، حتما شما را جریمه خواهد کرد. این را هم بدانید که فریب دادن گوگل دیگر به این راحتی ها ممکن نیست و به سرعت متوجه تقلب های وبسایت ها می شود.

پیشنهاد مطالعه: تکنیک های منسوخ سئو – تمرکز بیش از حد روی بک لینک ها و محتوا

اشتباه سوم: کامنت های اسپم

برخی وبسایت ها برای این که لینک های ورودی خود را بهبود بخشند، در وبسایت های دیگر کامنت های اسپم پخش می کنند و در آن کامنت یک لینک از سایت خود قرار می دهند.

یادتان باشد به هیچ عنوان این کار را انجام ندهید چون مانند تکنیک های دیگری که در بالا معرفی کردیم، مشمول جریمه های کشنده گوگل خواهید شد.

در وبسایت خودتان نیز باید مراقب این تکنیک غیر اخلاقی باشید، چون امکان دارد وبسایت های دیگر کامنت های اسپم شان را زیر مطالب تان قرار دهند. پس در تایید کامنت ها دقت کنید.

 

امیدواریم این مطلب شما را در سئوی بهتر وبسایت تان کمک کرده باشد.

 ارائه دهنده فریش تم : قالب وردپرس , پوسته وردپرس , آموزش وردپرس , سئو , آموزش سئو

در تـلگـرام فــریــش تـم عضـو شـوید | تخفـیف های ویـژه و محصـولات جـدید
  • دیدگاه شما پس از تایید در سایت نمایش داده می شود.
  • از ارسال متن بصورت فینگلیش خودداری نموده و فارسی تایپ کنید.
  • دیدگاه و سوالات شما توسط کارشناسان ما بین 1 تا 12 ساعت پاسخ داده خواهد شد.
  • از ارسال دیگاه جهت پشتیبانی محصولات تجاری پرهیز و برای پشتیبانی از بخش پشتیبانی سایت اقدام فرمائید

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است.

  • سلام ! حدس بزنید