ms

نحوه حذف “دسته بندی نشده” از دسته های وردپرس

درود بر شما
دوستان همیشه پس از نصب وردپرس و شروع به کار شما با وردپرس و قبل از اعمال شخصی سازی خود در قسمت دسته های وردپرس دسته ای با نام دسته بندی نشده ایجاد میگردد که در این حالت شما تا زمانی که دسته ای دیگر نساخته باشید و آن را برای نوشته خود انتخاب نکنید به صورت پیشفرض این دسته برای نوشته شما انتخاب خواهد شد.

انتخاب این دسته پیشفرض زیاد جالب نیست و رخ زیبایی در قالب وردپرس شما نخواهد داشت و این ذهنیت را در خوانندگان شما پدید می آورد که شاید این وب سایت وردپرس به کار خود اهمیت نداده و زیاد قابل اعتماد نیست.اما شما میتوانید به راحتی این مشکل را حل کرده و دسته پیشفرض خود را تغییر داده و دیگر نگران فراموشی در تعیین دسته ها نباشید.

برای اینکار ابتدا به قسمت نوشته ها و زیر تب دسته ها رفته و در اینجا یک دسته جدید ایجاد کنید و پس از ذخیره سازی به قسمت تنطیمات و زیر تب نوشتن در پوسته وردپرس بروید سپس همانند تصویر زیر:

 

نحوه حذف

دسته پیشفرض را دسته ای که ایجاد کردید قرار دهید.سپس به قسمت دسته ها در پوسته وردپرس بازگردید و دسته دسته بندی نشده را به راحتی حذف کنید.کار تمام است.

از این پس اگر دسته ای برای نوشته های خود تعیین نکنید باز هم مشکلی به وجود نخواهد آمد و دسته پیشفرض دسته انتخابی شما خواهد بود.به همین سادگی!!!

امیدوارم از این آموزش وردپرس نهایت استفاده را برده باشید

آرزوی من شادکامی شماست

منبع : فریش تم

  • دیدگاه شما پس از تایید در سایت نمایش داده می شود.
  • از ارسال متن بصورت فینگلیش خودداری نموده و فارسی تایپ کنید.
  • دیدگاه و سوالات شما توسط کارشناسان ما بین 1 تا 12 ساعت پاسخ داده خواهد شد.
  • از ارسال دیگاه جهت پشتیبانی محصولات تجاری پرهیز و برای پشتیبانی از بخش پشتیبانی سایت اقدام فرمائید

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد

  • سلام , مهمان