خانه / وردپرس / آموزش وردپرس / چگونه آپدیت های خودکار وردپرس را غیر فعال کنیم؟
چگونه آپدیت های خودکار وردپرس را غیر فعال کنیم؟

تاریخ انتشار: مرداد 3, 1394 تعداد بازدید: 942 بازدید تعداد دیدگاه ها: 0

چگونه آپدیت های خودکار وردپرس را غیر فعال کنیم؟

بعد از معرفی نسخه 3.7 وردپرس، قابلیتی اضافه شد که بسیاری از کاربران از آن استقبال کردند و بسیاری دیگر نیز نا امید شدند. این قابلیت آپدیت خودکار برای ورژن های کوچکتر نام دارد.

وقتی یک ورژن کوچک ارائه می شود، (برای مثال 3.9.1 ) وردپرس می تواند به طور خودکار آن را نصب کند و از شما نیز اجازه نگیرد. شاید برای بیشتر کاربران چیز خوبی باشد، ولی همه از آن راضی نیستند.

دلایل متعددی می تواند برای جلوگیری از آپدیت اتوماتیک وردپرس وجود داشته باشد، برای مثال یکی این که شما در سایت خود پلاگین های متعددی نصب کرده اید و می خواهید بعد از آمدن یک آپدیت جدید وردپرس، مقداری صبر کنید تا سازنده های پلاگین ها خود را با نسخه جدید سازگار کنند.

دلیل تان هرچه که باشد، در ادامه آسان ترین روش را معرفی خواهیم کرد. از دو طریق می توانید آپدیت ها را متوقف کنید:

  • با استفاده از یک پلاگین
  • با استفاده از قطعه کد هایی که خودتان اضافه می کنید

چون مورد دوم فقط برای افراد حرفه ای کاربرد دارد و کاربران ساده وردپرس تمایلی به انجامش ندارند، در این مطلب فقط اولی را بررسی می کنیم که بسیار ساده و سریع است.

نکته: اگر از سیستم های کنترل ورژن مانند Git، Subversion، Mercurial، یا Bazaar استفاده می کنید، نیازی به خواندن این مطلب نیست چون قابلیت آپدیت خودکار توسط آن ها خاموش شده است.

نصب پلاگین

با استفاده از یک پلاگین به نام Advanced Automatic Updates قادر خواهید بود به آسانی تمامی آپدیت های وبسایت خود را کنترل کنید.

بعد از این که پلاگین را نصب و فعال کردید، به بخش تنظیمات آن رفته و به انتخاب خود آپدیت های مربوط به وردپرس، پلاگین ها، و همچنین تم ها را غیر فعال کنید.

با استفاده از این پلاگین حتی می توانید اطلاعیه هایی را که به صورت خودکار بعد از آپدیت ها به ادمین فرستاده می شود را غیر فعال کنید و یا تعیین کنید که آن ها را فقط به آدرس ایمیل شما ارسال کند.

چگونه آپدیت های خودکار وردپرس را غیر فعال کنیم؟

نکته: تنظیمات مربوط به آپدیت قالب وردپرس فقط در صورتی امکان پذیر است که تم را از بین تم های خود وردپرس دانلود کرده باشید. اگر آن را از سایت های دیگر مانند فریش تم دانلود کرده باشید، باید آپدیتش را نیز از سایت خود ما دانلود کنید.

منبع: فریش تم

در تـلگـرام فــریــش تـم عضـو شـوید | تخفـیف های ویـژه و محصـولات جـدید
  • دیدگاه شما پس از تایید در سایت نمایش داده می شود.
  • از ارسال متن بصورت فینگلیش خودداری نموده و فارسی تایپ کنید.
  • دیدگاه و سوالات شما توسط کارشناسان ما بین 1 تا 12 ساعت پاسخ داده خواهد شد.
  • از ارسال دیگاه جهت پشتیبانی محصولات تجاری پرهیز و برای پشتیبانی از بخش پشتیبانی سایت اقدام فرمائید

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است.

  • سلام ! حدس بزنید