خانه / وردپرس / هک وردپرس / شکستن پیوند آدرس در دیدگاه کاربران و اسپمرها
شکستن پیوند آدرس در دیدگاه کاربران و اسپمرها

تاریخ انتشار: مهر 6, 1395 تعداد بازدید: 378 بازدید تعداد دیدگاه ها: 0

شکستن پیوند آدرس در دیدگاه کاربران و اسپمرها

موضوع هک وردپرس امروز: حذف لینک آدرس های درون دیدگاه ها در وردپرس

سلام دوستان، طبق معمول مزاحمت وبسایت های خبرخوان و اسپمرها که درون دیدگاه های وبسایت شما اقدام به درج پیوند مستقیم میکنند شما را به ستوه آورده است. این لینک ها درون دیدگاه ها به بیان خود وردپرس قابل کلیک است به این صورت که کاربری که در میان دیدگاه ها یک دیدگاه حاوی لینک مشاهده کند میتواند با کلیک کردن روی آن مستقیما به مقصد لینک ناوبری کند.

حال اگر بخواهد این خاصیت را کلا در وردپرس غیر فعال کنید و پیوند این آدرس ها را از بین ببرید یا به اصطلاح بشکنید میتوانید از کدی که امروز در اختیار شما قرار داده ایم استفاده کنید.

این کد:

کد بالا را به فایل فانکشن با نام function.php قالب کنونی وردپرس خود تزریق کرده یا اینکه آن را در اختیار دستیار شخصی قرار دهید تا اینکار را استریلیزه برای شما انجام دهد. پس از این کار و ذخیره تغییرات پس از افزودن کد، دیگر پیوند آدرس ها در دیدگاه های شما همیشه از بین خواهد رفت و فقط یک عبارت ساده خواهد بود. البته باز هم کاربر میتواند به انتخاب خود این عبارت را کپی کرده و در نوار آدرس مرورگر خود درج کند تا به وبسایت مورد نظر دست یابد ولی اینبار تفاوت در این است که پیوند مستقیمی که با کلیک قابل باز شدن باشد وجود ندارد.

 

  با FTP یک حساب مدیریت بسازید

البته اگر کاربران در نوشته های خود از تگ های HTML استفاده کنند پیوند آنها برداشته نمیشود و شما میتوانید دستی اینکار را انجام دهید.

 

منبع: فریش تمارائه دهنده: قالب بازی وردپرسقالب املاک وردپرسقالب مجله خبری وردپرس

در تـلگـرام فــریــش تـم عضـو شـوید | تخفـیف های ویـژه و محصـولات جـدید