خانه / وردپرس / آموزش وردپرس / چگونه فرم تایید سفارشی بسازیم؟
چگونه فرم تایید سفارشی بسازیم؟

تاریخ انتشار: خرداد 5, 1395 تعداد بازدید: 750 بازدید تعداد دیدگاه ها: 0

چگونه فرم تایید سفارشی بسازیم؟

سلام دوستان

 

موضوع آموزش:

همیشه همه موارد چه در دنیای واقعی چه در دنیای مجازی از یک اولویت برخوردار نیستند و به عبارتی دیگر همه به یک اندازه مهم نیستند. خوب همین اولویت بندی در دنیای وب و وردپرس نیز مخلفات خودش رو دارد. برای مثال هنگامی که در یک فروشگاه یه تخفیف بزرگ درج شده و شما روی تبلیغ کلیک کرده تا به صفحه تخفیف رفته و اون رو مشاهده کنید. در صورتی که مسئله چندان جالب به نظر نرسد و شما قصد رفتن به بخشی دیگر و بستن صفحه را داشته باشید یک چراغ قرمزی یا یک تایید دوباره برای شما نمایش داده خواهد شد تا از تصمیم قطعی شما مبنی بر خروج مطمئن شود. امر ساده این مورد را در بستن مرورگرها نیز همیشه تجربه کرده اید. هنگامی که بخواهید مرورگر را به طور کلی ببندید در صورتی که دو تب یا بیشتر باز باشد مرورگر یه پنجره ی فرم تایید را به شما نشان میدهد تا برای خروج دوباره امر خود را تایید کنید. خوب امروز میخواهیم افزدون فرم تایید دوباره را با هم یاد بگیریم.

برای این کار نیاز داریم تا از صفر تا صد یه افزونه تازه رو طراحی و پیاده کنیم. کار آسانی در پیش دارید فقط کافیه که مطابق این آموزش عمل کنید. البته همین افزونه را ما ساخته و در اختیار شما قرار میدهیم. میتونید در پایان همین آموزش این افزونه رو دریافت کنید.

 

گام اول: یک پوشه در دسکتاپ درست کنید و این نام را روی اون بگذارید: confirm-leaving

سپس در همین پوشه، پوشه دیگری رو با اسم js بسازید.

در پوشه Confirm-Living یک فایل ساده متنی ایجاد کرده و هم نام پوشه کرده و فرمت اون رو PHP قرار بدید. سپس کد های زیر رو توی این پرونده متنی تزریق کنید:

 

 

گام دوم: نیاز به ساخت یک جاوا اسکریپت داریم، در پوشه js یک پرونده ساده متنی و هم نام پرونده قبلی ایجاد کرده اما فرمت آن را از PHP به JS تغییر داده و در پوشه js قرار دهید. بحال کد زیر رو به این پرونده متنی جدید تازه ساخت تزریق کنید:

 

 

گام سوم: حال این پوشه رو به شکل زیر است رو در مسیر افزونه های وردپرس خود آپلود کنید، شکل پوشه شما باید به شکل زیر باشد؛

 

چگونه فرم تایید سفارشی بسازیم؟

چگونه فرم تایید سفارشی بسازیم؟

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

سپس افزونه رو فعال کنید:

 

چگونه فرم تایید سفارشی بسازیم؟

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

حالا اگر کاربری در وبسایت شما اقدام به نوشتن دیدگاهی نموده و بدون ارسال آن بخواهد صفحه را ترک کند. پیغام برای وی نمایش داده خواهد شد.

 

در صورتی که تمایلی به ساخت این افزونه ندارید و یا برای آسانی کار میخواهید به نسخه آماده این افزونه دسترسی داشته باشید میتوانید آن را همینجا دریافت کنید. پس از دریافت میتوانید پوشه درون این فایل فشرده  را مستقیم به مسیر افزونه ها در وردپرس آپلود کنید.

 

   دریافت مستقیم Confirm Laving

دوستان ممنونیم که با ما همراه شدید.

منبع: فریش تم – ارائه دهنده: قالب تک صفحه ای وردپرسقالب چند منظوره وردپرسقالب فروشگاهی وردپرس

در تـلگـرام فــریــش تـم عضـو شـوید | تخفـیف های ویـژه و محصـولات جـدید