shakhes

چگونه وب سایت های اسپمر را بشناسیم؟ قسمت هشتم

سلام دوستان عزیز وقت شما بخیر

در ادامه سری آموزش های جامع چگونه وب سایت های اسپمر را بشناسیم در قسمت هشتم در خدمت شما عزیزان هستم.در این آموزش ها در مورد اسپم و اسپمر و روش های شناسایی آن ها صحبت میکنیم و امیدوارم برای شما این مطالب مفید واقع شود.

برای شروع یافتن اسکریپت های مخرب در وب سایت باید بدانید که یکی از این روش ها base64 است پس برای شروع وارد مسیر پوشه public_html‌ مربوط به کاربر شوید و سپس با استفاده از کد زیر فایل های کد شده base64 را لیست نمایید:

دستور فوق تمامی فایل های PHP موجود در هاست را جست و جو کرده و نام فایل هایی که به صورت base64 کد شده هستند را در فایلی با نام maybeinfected ذخیره سازی مینماید.اما در صورتی که میدانید مشکل اسپم سرور از چه زمانی آغاز شده است میتوانید با استفاده از دستورات زیر فایل هایی که در n روز گذشته تغییراتی داشته اند را لیست نمائید.

اما دوستان ذکر این نکته خالی از لطف نیست که حذف اسکریپت های مخرب تنها راهی موقتی است و نمیتوان به صورت دائم روی آن حساب کرد.

خالی کردن صف ارسال ایمیل ها در سرور
دوستان عزیز با استفاده از دستورات زیر صف ایمیل خود را تخلیه کنید:

دوستان عزیز این کد در سریعترین زمان تمامی ایمیل های در صف انتظار را تخلیه مینماید و بهترین راه است و در نهایت با استفاده از دستور زیر میتوانید یک ایمیل را به صورت جداگانه حذف نمائید:

کار تمام است.ممنونم از توجه شما عزیزان

منبع: فریش تم

  • دیدگاه شما پس از تایید در سایت نمایش داده می شود.
  • از ارسال متن بصورت فینگلیش خودداری نموده و فارسی تایپ کنید.
  • دیدگاه و سوالات شما توسط کارشناسان ما بین 1 تا 12 ساعت پاسخ داده خواهد شد.
  • از ارسال دیگاه جهت پشتیبانی محصولات تجاری پرهیز و برای پشتیبانی از بخش پشتیبانی سایت اقدام فرمائید

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد

  • سلام , مهمان