خانه / وبلاگ / بازاریابی اینترنتی / بازاریابی اینترنتی و تبادل لینک و بنر

تاریخ انتشار: بهمن 19, 1394 تعداد بازدید: 1,071 بازدید تعداد دیدگاه ها: 0

بازاریابی اینترنتی و تبادل لینک و بنر

در این پست فریش تم سعی دارد یک روش معروف بازاریابی اینترنتی رو برای شما عزیزان بررسی کنید که همان تبادل لینک و بنر است و به سه دسته ی کلی تقسیم میشود که به آنها میپردازیم.

 

24425233597443915093

تبادل لینک و بنر(داد و ستد):

هر وبمستری برای داشتن مراجعین بیشتر به تبلیغات اینترنتی روی میاورد.

تبلیغات به صور مختلفی صورت میپذیرد که یک نوع رایج آن بنر و لینک است بعد از درست کردن تبلیغاتتان بدین گونه باید محلی رو پیدا کنید که بتونید داخل آن تبلیغ کنید و بنر و لینک خود را در آن قرار دهید.

همانند یک تبلیغ واقعی وقتی میخواهید بنری رو جایی نصب کنید باید محلی برای آن در نظر بگیرید.

برای پیدا کردن محل مناسب قرار دادن لینک و بنر تبادل است.تبادل لینک و بنر میتواند محلی رو برای شما تعیین کند که لینک و بنر خود را در آن محل قرار دهید.

شما میتوانید با سایر سایت های معروف و خوبی که سراغ دارید گفتگو کنید و باهم به توافق برسید که شما تبلیغات سایت آن سایت رو در سایت خودتون قرار دهید و آن سایت نیز تبلیغات سایت شما رو در سایتش قرار دهد.

برای سهولت این کار یعنی همان تبادل بنر یک سری برنامه های وجود دارد که این کار رو آسان میکنند،شما داخل این برنامه ها اسم سایت و تبلیغات خودتون رو ثبت میکنید و برنامه سایت های دیگری که قصد تبادل بنر رو دارند میابد و کدی به شما ارائه میکند که آن رو در سایت خودتون قرار بدید و تبلیغات شما نیز در سایت آنها میرود.

آن کدی که برنامه به شما میدهد کد بنر تبلیغات آن سایتیست که تبادل بنر با شما رو پذیرفته است.اما استفاده از این روش بنابه دلایلی توصیه نمیشود.

اما استفاده از این برنامه ها یک مزیت بزرگ دارد و آن هم این است که شما در این برنامه ها میتوانید به طور دلخواه انتخاب کنید که بنر سایت شما در کدام سایت قرار گیرد.

شما با این کار خیلی راحت میتوانید با توجه به مخاطبینی که دارید اقدام به تبادل بنر کنید.

فرض کنید مخاطبین سایت شما همگی افراد زیر هجده سال هستند که شما میخواهید دستبندهای جوانانه ای رو به آنها بفروشید شما میتوانید با کمک این برنامه ها بگردید و سایت هایی رو که هدف آنها نیز جوانان هستند رو بیابید مثلا سایت های بازی رو بیابید و با آنها تبادل بنر کنید این مزیت بزرگ به شما کمک میکند که به همین راحتی مخاطبینتان رو ترغیب کنید که بیشتر از سایت شما دیدن کنند!.

 

142456404407221417

بهره گیری از سایت های نیازمندیهای آنلاین برای بنر و لینک:

این راه یک راه خوبیست اما برای درست انجام دادن آن نیاز است تا نکاتی رو بگوییم:

اول بررسی کنیم که ماهیت این سایت ها چیست؟ماهیت این سایت این است که یا بطور رایگان یا به صورت صرف هزینه شما میتوانید بنر و تبلیغات خودتون رو در این سایت ها یعنی سایت های نیازمندیهای آنلاین قرار دهید.

اما نکاتی که باید توجه کنید:

به حجم مخاطبین سایتی که در آن تبلیغتون رو قرار میدهید توجه کنید وگرنه کارتان بیهوده است.فرض کنید سایتی در ساعت 100 آگهی ثبت میکند خوب وقتی مخاطبی این سایت رو مورد بازدید قرار دهد مصلما تبلیغ شما خیلی پایین تر از تبلیغات جدید قرار میگیرد و کمتر مشاهده میشود.

اگر در سایت هایی هم ثبت میکنید که آگهی های کمتری در آن ثبت میشود باید این رو بدانید که هرچه آگهی کمتر باشد یعنی مراجعین نیز کمترند.

پس دقت کنید که اگر در سایت هایی با مراجعین بالا آگهی میدهید هرچند ساعت یکبار اقدام به ثبت مجدد آگهیتون کنید تا همیشه آگهی شما جز آگهی های باشد که بیشتر دیده میشود در این صورت بازده بیشتری خواهید داشت.

 

9-8-2015-8-37-39-PM

درازای پرداخت پول لینک و بنر خود را تبلیغ کنید:

سایت هایی هستند که از محبوبیت زیادی برخوردار هستند اما اقدام به تبادل لینک نمیکنند و فقط لینک های دیگران رو در ازای دریافت مبلغی در سایت خود قرار میدهند.

اما گونه های مختلفی برای پرداخت مبلغ به اینگونه سایت ها وجود دارد:

پرداخت به ازای کلیک:

در این روش یک مقدار شاخ برای مبلغ هرکلیک کاربر تعیین میکنید و در ازای کلیک های کاربر روی بنر شما به آن سایت پول میدهید.

پرداخت در فواصل زمانی مشخص:

در این روش بنر شما رو برای مدت معینی که توافق میکنید در سایتشان قرار میدهند و پس از اتمام آن مدت بنر شما از سایت برداشته خواهد شد.

پرداخت به میزان فروش:

با آن سایت که بنر خود را در آن قرار میدهید توافق میکنید که به ازای هرفروشی از محصول شما که به واسطه آن سایت است به آن سایت مبلغی رو پرداخت کنید.اگر محصولی برای فروش ندارید میتوانید به میزان ثبت نام ها در سایتتان از طریق آن سایت به آن پول پرداخت کنید.

برای این منظور یعنی قرار دادن بنر در ازای پرداخت پول نیز برنامه ها و سرویس هایی وجود دارند که میتوانید برای استفاده از آنها بهره بگیرید.

با کمک این برنامه ها میتوانید به ازای کلیک،فروش،ثبت نام و سایر شاخص به سایت میزبان پول پرداخت کنید.این برنامه ها به این فرآیند سهولت زیادی میبخشد.

پرداخت برای تبلیغات در خبرنامه ها:

شما میتوانید از سایت هایی که خبرنامه دارن استفاده کنید که تبلیغات خودتون رو با خبرنامه ی اونها ارسال کنید.

این خبرنامه ها به این گونه است که افرادی که به مطالب آن سایت علاقه مند هستند ثبت نام میکنند تا آن مطالب یا لینک مطالب آن سایت رو در ایمیلشون داشته باشند و چون کاربران با میل خود در این خبرنامه ها ثبت نام کرده اند درصد موفقیت تبلیغات شما بالاست.

شما به صاحبین خبر نامه پول میدهید تا در کنار خبرنامه هایی که ارسال میکنند لینک یا بنر شما رو در آنها قرار دهند سپس وقتی ایمیل به دست کاربران میرسد ایمیلو باز میکنند و میخونن تبلیغات شما رو مشاهده میکنند و شما میتوانید نتیجه مطلوب رو بگیرید.

روش اخر در پرداختی ها روش pay per است یعنی “پرداخت به ازای خواندن!!!” در این روش شما به افرادی مبلغی رو میدهید تا تبلیغات شما رو مطالعه کنند.حالا یا با صورت ایمیل یا به هرطریق دیگری تبلیغات شما رو نگاه میکنند.

این افراد با دریافت مبلغی از شما مثلا ایمیل هایی رو دریافت میکنند و میخوانند این روش نیز موثر است چون افراد ثبت نام کرده اند و میپذیرند که با دریافت مبلغی هرایمیلی که دریافت میکنند رو مطالعه کنند چون هرکس تمامی متون را خوانده و روی لینک ها کلیک کرده و تبلیغات و ومتون رو کاملا مشاهده میکنند.

 

باتشکر از همراهی شما با فریش تم.

در تـلگـرام فــریــش تـم عضـو شـوید | تخفـیف های ویـژه و محصـولات جـدید
  • دیدگاه شما پس از تایید در سایت نمایش داده می شود.
  • از ارسال متن بصورت فینگلیش خودداری نموده و فارسی تایپ کنید.
  • دیدگاه و سوالات شما توسط کارشناسان ما بین 1 تا 12 ساعت پاسخ داده خواهد شد.
  • از ارسال دیگاه جهت پشتیبانی محصولات تجاری پرهیز و برای پشتیبانی از بخش پشتیبانی سایت اقدام فرمائید

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است.

  • سلام ! حدس بزنید