خانه / وبلاگ / بازاریابی اینترنتی / فروش اینترنتی و دواصل بسیار مهم آن

تاریخ انتشار: بهمن 5, 1394 تعداد بازدید: 535 بازدید تعداد دیدگاه ها: 0

فروش اینترنتی و دواصل بسیار مهم آن

فروش اینترنتی بسیار رواج یافته و با وجود 18 میلیون کاربر فقط ایرانی اینترنت حتما به ذهن یک فروشنده خطور میکند که به این بازار کسب و کار آنلاین بیاید و محصول خود را دراین بازار معرفی کنید و با اینجاد یک فروشگاه اینترنتی شروع به فعالیت کند اما این شروع ملزم به رعایت دو اصل بسیار مهم است که در این پست فریش تم بررسی میکند.

Administrator-files-UploadFile-Shopping-online

پرداخت مبلغ:

راه های زیادی وجود دارد که مشتری پول محصولی رو که از سایت شما خریداری کرده است پرداخت کند این راه ها رو باهم بررسی میکنیم:
واریز مستقیم به حساب:ماهیت استفاده از اینترنت و هدف یک مشتری از خرید اینترنتی استفاده بهتر از وقت و صرفه جویی در آن است که اگر مشتری بخواهد به بانکهای شلوع مراجعه کند و مبلغی رو برای فروشنده که شما باشید ارسال کند بسیار زمان برخواهد بود و با ماهیت خرید اینترنتی در تضاد است.

کارت به کارت:این روش بسیار کار آمد در از روش واریز به حساب است اما بازهم مشکلات خاص خودش را دارد مشتری باید مراجعه به عابربانک ها کند و با وجود صف های شلوغ و خارج شدن از منزل در سرما و گرما و درگیری های خاصی که ایجاد میکند این روش نیز زیاد کاربردی نیست.

سرویس های انتقال اعتبار آنلاین:این روش یکی از بهترین روش ها در جهان محسوب میشود اما متاسفانه در ایران هیج رواجی ندارد به همین دلیل یکی از راه ها که همین راه باشد از چرخه خرید اینترنتی حذف میشود و دوباره با همان مشکلات هزینه ی زمان مواجه خواهیم شد.

و در آخر درگاه پرداخت آنلاین:این میتواند بهترین و معقول ترین روش در ایران باشد اما این روش هم در ایران متاسفانه به خوبی جا نیوفتاده است و تعداد کسانی که از شبکه شتاب و این درگاه ها و نحوه کار با این درگاه ها آگاهند از تعداد کسانی که آگاه نیستند بسیار کمتر است.

و با این گفته ها میبینیم که هنوز هم در خرید کالا از فروشگاه های اینترنتی همچنان مشکل است.

به اصل دوم میپردازیم.

shipping1

تحویل دادن کالا به مشتری:

استفاده از آژانس های باربری زمینی:که با دریافت هزینه های از صاحبان فروشگاه اینترنتی بسته را از طریق زمینی تحویل مشتری میدهند.

آژانس های باربری هوایی:که هزینه ی آن بسیار بالا بوده و اینکه استفاده از آن برای یک فروشگاه اینترنتی غیر معقول است.

پیک های موتوری:این روش،روش خوبی است اما نمیتواند پاسخگوی گستردگی اینترنت را دهد.

و روش آخر

پست:در پست میتوان با پرداخت هزینه های اندک در انواع مختلف بسته رو به مشتری تحویل داد.که پیشنهاد ما استفاده از این روش است.

یک روش منسوخ شده نیز وجود دارد که پرداخت مبلغ هنگام تحویل کالاست که در تمام دنیا منسوخ شده است اما در ایران از جایگاه خوبی رو بدست آورده.

 

همراه ما باشید با فریش تم،بازاریابی اینترنتی،افزایش فروش.

در تـلگـرام فــریــش تـم عضـو شـوید | تخفـیف های ویـژه و محصـولات جـدید
  • دیدگاه شما پس از تایید در سایت نمایش داده می شود.
  • از ارسال متن بصورت فینگلیش خودداری نموده و فارسی تایپ کنید.
  • دیدگاه و سوالات شما توسط کارشناسان ما بین 1 تا 12 ساعت پاسخ داده خواهد شد.
  • از ارسال دیگاه جهت پشتیبانی محصولات تجاری پرهیز و برای پشتیبانی از بخش پشتیبانی سایت اقدام فرمائید

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است.

  • سلام ! حدس بزنید