DL

معرفی کد افزودن تب سفارشی در ووکامرس

سلام و عرض ادب و احترام خدمت شما دوستان عزیز . امیدوارم خوب و خوش باشید
دوستان عزیز با سری آموزش های ووکامرس در خدمت شما دوستان هستم ، در این اموزش برخلاف آموزش های قبلی ووکامرس که به معرفی افزونه می پرداختم تا شما با نصب افزونه بتوانید تغییراتی را مطابق میل خود و یا مشتریان فروشگاه ایجاد نمایید ولی در این پست با معرفی کدهای کاربردی ووکامرس با شما همراه هستم ، پس تا انتهای این مطلب همراه من باشید .

دوستان عزیز در این مطلب یک کد کاربردی برای فروشگاه شما معرفی می کنم ، شاید بعضی از شما دوستان با شنیدن این که در این آموزش قرار است به کدهای ووکامرس بپردازیم ، کمی نگران شوند و بگویند که ما کدنویسی بلد نیستیم و این آموزش ووکامرس را دنبال نکنید ، ولی نظر من این است که شما تا انتهای این پست با من همراه باشید زیرا فقط در این مطلب یک قطعه کد برای شما معرفی می کنم که تنها لازم است شما دوستان این قطعه کد را داخل تنظیمات فروشگاه خود قرار دهید و اصلا نیاز به نوشتن کدنویسی نیست ، پس تا انتهای ای آموزش کد نویسی فروشگاه ووکامرس با من همراه باشید .

در آموزش های کدنویسی ووکامرس ، کدهای کاربردی را برای فروشگاه شما معرفی می کنم که شما بتوانید به راحتی فروشگاه خود را شخصی سازی نمایید و هرجایی که خواستید بتوانید از این کدها استفاده نمایید و در آموزش ابتدایی کدهای فروشگاه ووکامرس ، قطعه کد اضافه کردن یک تب شخصی به تب های محصولات فروشگاه ووکامرس را معرفی می کنم ، که شما با استفاده از این قطعه کد می توانید یک تب سفارشی به مجموعه تب های محصولات فروشگاه ووکامرس اضافه نمایید . دوستان عزیز این کد به صورت زیر می باشد،دوستان توجه نمایید که این قطعه کد پایین در قسمت تب های محصولات و در بخش ویرایشگر ووکامرس باید قرار داده شود تا بتوانید نتیجه ای که از این کد می گیرد ، مورد پسند شما باشد ، سپس به توضیحاتی درباره کد می پردازم :

خب حال دوستان عزیز پس از آشنایی با کد ، حال نوبت به توضیحاتی درباره کد مذکور می رسد :
خب دوستان عزیز گفتیم که این کد برای افزودن یک تب سفارشی به مجموعه تب های تنظیمات محصولات فروشگاه ووکامرس می باشد. دوستان عزیز در قطعه کد بالا تابع هایی را مشاهده می کنید که هر کدام وظیفه خاصی را دارند ، برای مثال تابع woo_new_product_tab_content در قطعه کد بالا برای حالت خروجی قطعه کد می باشد و مقادیر تب را برای شما مشخص می کند .

تابع woo_new_product_tab که برای اضافه کردن تب تخصصی موردنظر می باشد و قمست هایی از این کدها که در شکل برجسته هستند را می توانید تغییر بدهید و اسم های ان را تغییر دهید! همانطور که مشخص است قسمت title برای عنوان تب می باشد و همچنین قسمت قطعه کد priority برای تعیین اولویت است . همچنین دوستان عزیز echo برای نشان دادن رشته هایی خروجی است .

خب دوستان عزیز این هم از توضیحاتی درباره قطعه کد موردنظر . شما دوستان اگر سوالاتی در این زمینه دارید ، آن را با ما درمیان بگذارید .
از همراهی شما دوستان عزیز تا انتهای این مطلب کد نویسی ووکامرس سپاسگزارم
در آموزش های ووکامرس با ما همراه باشید

منبع : فریش تم ارائه دهنده قالب های وردپرس وبلاگی و قالب های وردپرس گرافیکی

  • دیدگاه شما پس از تایید در سایت نمایش داده می شود.
  • از ارسال متن بصورت فینگلیش خودداری نموده و فارسی تایپ کنید.
  • دیدگاه و سوالات شما توسط کارشناسان ما بین 1 تا 12 ساعت پاسخ داده خواهد شد.
  • از ارسال دیگاه جهت پشتیبانی محصولات تجاری پرهیز و برای پشتیبانی از بخش پشتیبانی سایت اقدام فرمائید

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد

  • سلام , مهمان