خانه / وردپرس / آموزش وردپرس / معرفی افزونه Advanced Reviews
معرفی افزونه Advanced Reviews

تاریخ انتشار: اردیبهشت 8, 1395 تعداد بازدید: 442 بازدید تعداد دیدگاه ها: 0

معرفی افزونه Advanced Reviews

به نام خدا

سلام به دوستان عزیز وردپرس و فریش تم

موضوع آموزش:

طبیعتا ساخت فروشگاه همیشه لازمه تحقیقات مفید بوده تا همواره به نظرات مشتریان و طریقه درخواست آنان از شیوه ارائه خدمات توسط فروشنده و مدیر فروشگاه توجه شود. یکی از راه های دریافت بازخورد مناسب از کاربران به اجرا در آوردن شیوه آسان تبادل اطلاعات و جمع آوری و در اختیار قرار دادن دوباره همان اطلاعات به شیوه ای دیگر برای کاربران امری خوشایند است. درواقع زمانی که شما نشان میدهید به نظرات کاربران اهمیت میدهید در واقع اعتبار خود پیش آنها را بالا برده اید. یک از همین شیوه های دریافت بازخورد از کاربران و نمایش نتایج آن فرم های نظر سنجی است.

افزونه ووکامرس YITH WooCommerce Advanced Reviews

افزونه ووکامرس Advanced Reviews میتواند فرم های نظرسنجی را برای شما فراهم سازد. این افزونه با فرمی که شامل عنوان نظرسنجی، امتیاز و متن و حتی قایل تصویری نیز میباشد میتواند روشی جالب برای دریافت نظرات کاربران در رابطه با یکی از محصولات فروشگاه باشد. این افزونه نیز یکی دیگر از کارهای تیم YITH بوده  و از کارکرد و عملکرد آن مطمئن باشید.

طرز کار:

پس از نصب و فعال سازی این افزونه در بخش افزونه های تیم YITH در پنل مدیریت خود میتوانید به تنظیمات آن رفته و به سفارشی نمودن آن بپردازید. این افزونه با شیوه هستوگرام خود استاندارد جدیدی را در نظردهی کاربران تعریف میکند.  کاربران میتوانند در نظرات خود از تصاویر استفاده کنند. کاربران حتی برای نوشته و توضیحات خود نیز عنوان تعیین میکنند و البته اینکه چند تعداد تصویری برای یک نظر میتواند استفاده شود نیز قابل تنظیم است که همین نیز در دسته بندی نظرات نیز موثر است. میتوانید امتیازهای ستاره ای و تعداد ثبت شده آنها را به نمایش در آورده  و ظاهر فرم ها را نیز خودتان تعیین کنید.

 

افزونه ووکامرس YITH WooCommerce Advanced Reviews

  دانلود افزونه Y Woo Advanced reviews

  مشاهده مشخصات

 

نکته: لازم است بدانید که نظرات کاربران همیشه در دانستن این نکته به شما کمک میکند که کدام ویژگی های محصولات باعث خرید آنان شده و چه عناصری مشتری شما را از تایید نهایی خرید منصرف میکند.

 

از اینکه تا پایان آموزش وردپرس دیگری با ما بودید از شما عزیزان تشکر میکنیم.

منبع: فریش تم – ارائه دهنده: قالب وردپرسآموزش وردپرس هاست وردپرس

 

در تـلگـرام فــریــش تـم عضـو شـوید | تخفـیف های ویـژه و محصـولات جـدید
  • دیدگاه شما پس از تایید در سایت نمایش داده می شود.
  • از ارسال متن بصورت فینگلیش خودداری نموده و فارسی تایپ کنید.
  • دیدگاه و سوالات شما توسط کارشناسان ما بین 1 تا 12 ساعت پاسخ داده خواهد شد.
  • از ارسال دیگاه جهت پشتیبانی محصولات تجاری پرهیز و برای پشتیبانی از بخش پشتیبانی سایت اقدام فرمائید

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است.

  • سلام ! حدس بزنید