خانه / وردپرس / آموزش وردپرس / معرفی افزونه وردپرس Software Requirement
معرفی افزونه وردپرس Software Requirement

تاریخ انتشار: اردیبهشت 11, 1395 تعداد بازدید: 641 بازدید تعداد دیدگاه ها: 0

معرفی افزونه وردپرس Software Requirement

به نام خدا

عرض سلام و ادب به مهمانان امروز فریش تم

موضوع آموزش امروز:
یکی از موارد مهم برای کاربران دسترسی به نقاط مختلف سایت شما در سریع ترین زمان و البته کوتاه ترین مسیر است. کاربران طالب سرعت کار هستند و البته میخواهند تا جایی که میشود سرعت عمل در انجام امور خود داشته باشند. وقتی کاربری به سایت دارای محتوای آموزشی، مقالات، مطالب جذاب و خبری و یا برنامه های دانلودی سر میزند میخواهد در کمترین زمان ممکن به برنامه ها و محتوای سایت شما سر بزند اما همیشه برخی محتوا و مطالب و برنامه در بین کاربران به صورت کلی محبوبتی بیشتر دارد و بیشتر کاربران به این نرم افزارها و برنامه و برخی محتوای آموزشی نیاز دارند. برای مثال در حوزه سایت های ارائه دهنده نرم افزار همیشه مرورگرها در دسترسی جداگانه قرار دارند و آموزش امروز ما در بردارنده همین موضوع است.

معرفی افزونه وردپرس Software Requirements:

این افزونه با کارکردی آسان و کاربری ساده وانعطاف کافی برای انجام کار میتواند در حاشیه سایت وردپرس شما و یا همان ساید بار قسمتی بنام نرم افزار های مورد نیاز شما را برای کاربران ساخته و نرم افزارهایی را که مورد نیاز کاربران شما بوده را در اختیار آن ها در قسمتی بخصوص قرار میدهد. مطمئنا این افزونه میتواند موجب جلب توجه و البته خوشایندی کاربران شما شود. این افزونه فارسی است و از زبان لاتین نیز پشتیبانی میکند.

طرز کار:

این افزونه وردپرس میتواند قسمتی بخصوص بنام نرم افزارهای مورد نیاز را درسایت شما ایجاد نماید. پس از نصب و فعال سازی این افزونه به بخش تنظیمات آن رفته و نرم افزارهایی که میخواهید را اضاف نمائید. پس از اضاف نمودن افزونه ها از شرت کدی که افزونه ایجاد نموده استفاده نموده و در هر مجا خواستید از آن استفاده نمائید. کارکرد این افزونه فارسی بسیار ساده بوده و نیاز به آموزش خاصی ندارد.

افزونه وردپرس  Software Requirement

   دریافت افزونه Software Requirements

   مشاهده مشخصات

 

با سپاس از همراهی شما و امیدواریم از این آموزش وردپرس استفاده لازم رو برده باشید.

منبع: فریش تم – ارائه دهنده: قالب وردپرسآموزش وردپرسهاست وردپرس

در تـلگـرام فــریــش تـم عضـو شـوید | تخفـیف های ویـژه و محصـولات جـدید