خانه / رپورتاژ آگهی / فروش محصولات کرمان موتور
کرمان موتور

تاریخ انتشار: 27 آذر, 1397 تعداد بازدید: 55 بازدید تعداد دیدگاه ها: 0

فروش محصولات کرمان موتور

گروه صنعتی کرمان خودرو در زمینه تولید و مونتاژ انواع خودروهای روز دنیا می پردازند. فروش محصولات کرمان موتور توسط نمایندگی های مجاز کرمان خودرو در سراسر کشور انجام می شود. نمایندگی 2202 زیبایی نیز یکی از همین نمایندگی ها می باشد که در استان خوزستان اقدام به فروش محصولات روز کرمان موتور می نماید. مشتریان و علاقمندان به محصولات این شرکت می توانند با شرایط فروش ویژه محصولات کرمان موتور صاحب ماشین دلخواه خود در کمترین زمان با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت شوند. فروش محصولات کرمان خودرو از سال 1373 آغاز شده و تا به امروز ادامه دارد و در طی این سال های فروش محصولات کرمان موتور توانسته جایگاه مناسب و خوبی در بین مشتریان پیدا کند و رضایت آنها را به دست آورد.

گروه صنعتی کرمان خودرو

گروه صنعتی کرمان خودرو مجموعه ای از صنایع خودرو سازی در کشور است که از دی ماه سال 1369 با این شعار که در هر عرصه از نظر کیفیت باید رتبه اول را داشته باشیم و از نظر سرعت عمل و چابکی نظیر موسسات کوچک اقدام کنیم، فعالیت خود را آغاز کرد و وظیفه خودر ا جلب رضایت مشتری و احترام به مشتریان می داند.

گروه صنعتی کرمان خودرو ابتدا فعالیت خود را در زمینه واردات مدل های مختلف خودرو دوو آغاز کرد و پس از استقبال پر شور و روز افزورن مردم از محصولات کرمان خودرو، در راستای تحقق اهداف اولیه به جذب سرمایه گذاری و قرار گرفتن در چرخه صنعت تولید خودرو در کشور پرداخت و طرح تولید خودرو در ارگ جدید را به اجرا گذاشت. دلیل انتخاب منطقه ارگ جدید برای تولید خودرو توسط گروه صنعتی کرمان خودرو محرومیت فوق العاده این منطقه بود، که از کمترین امکانات برخوردار بود و می توان گفت که زمینی لم یزرع محسوب می شد. لذا کرمان خودرو که این اعتقاد را داشت که تاسیس کانون اقتصادی در ارگ جدید باعث ایجاد اشتغال، رونق اقتصادی و محرومیت زدایی و امنیت در این منطقه خواهد شد و در نتیجه از مهاجرت مردم این منطقه جلوگیری خواهد کرد، ارگ جدید را برای سرمایه گذاری انتخاب نمود. عملیات اجرایی ارگ جدید در فروردین سال 1372 آغاز شد و حاصل آن به وجود آمدن شرکت های متعدد در زمینه ساخت و مونتاژ خودرو مانند کرمان موتور، خودرو سازی راین و خودروسازان بم بود.

شرکت کرمان خودرو در طول سال های فعالیت خود با شرکت های خارجی زیادی همکاری کرده است، از شرکت دوو گرفته تا شرکت لیفان چینی که اکنون با شرکت ایران خودرو همکاری دارد و محصولات خود را تولید می کند. محصولات کرمان خودرو به دلیل محبوبیت و کارایی بالا و قیمت مناسب از فروش قابل توجهی برخوردار است. این شرکت با هدف مشتری مداری و تولید محصولات با کیفیت روز به روز در جهت تعالی و رشد گام بر می دارد. اکنون محصولات شرکت ایران خودرو با شرایط ویژه و استثنایی در کشور به فروش می رسد. گروه خودروسازی کرمان که با برند کرمان موتور خود در بین مردم شناخته می‌شود.

کرمان موتور

اگر چه گروه صنعتی کرمان خودرو در سال 1369 تاسیس شد، ولی کرمان موتور که یکی از شرکت های خودرو سازی وابسته به گروه صنعتی کرمان خودرو است در سال 1373 برای واردات مدل های مختلف خودرو تاسیس گردید. یعنی کرمان موتور از سال 1373 فعالیت خود را در زمینه ساخت و مونتاژ خودرو آغاز کرد و در ما بین سال های 73 تا 81 با واردات و مونتاژ خودروهای شرکت کره ای دوو به سود کلانی دست یافت. اما در سال  1381 به دلیل تحریم های آمریکا و اینکه شرکت دوو توسط شرکت آمریکایی جنرال موتورز خریداری شد و همکاری دوو با شرکت کرمان موتور به دلیل تحریم های آمریکا قطع شد. شرکت کرمان موتور اقدام به تاسیس سه شرکت دیگر به نام های راین خودرو، بم خودرو و مدیران خودرو کرد و شروع به مونتاژ و واردات خودروهای آلمانی فولکس واگن، شرکت کره ای هیوندای و خودروهای ارزان قیمت چینی شرکت لیفان نمود.

هدف از تاسیس و راه اندازی شرکت کرمان موتور بر اساس اساسنامه این شرکت عبارت است از، ساخت و مونتاژ و فروش اتومبیل سواری و ارائه خدمات پس از فروش محصولات و همچنین انجام هر گونه عملیات و اقدام تجاری و فعالیت های مربوطه که به طور صریح و ضمنی یا مستقیم در رابطه با اهداف پیش بینی شده باشد. 

از این رو، این شرکت با استفاده از نیروهای مجرب اقدام به استخدام و آموزش نیروهای جوان در داخل و خارج کشور نمود و با جدیت فراوان خط تولید خودرو دوو سی یلو را در کارخانه تولیدی واقع در منطقه ویژه اقتصادی ارگ جدید ایجاد و اقدام به مونتاژ و تولید این خودرو نمود. این مهم با فراهم کردن کلیه امکانات در مراحل جوشکاری بدنه، رنگ و تزئینات نهائی در کارخانه به مرحله عمل درآمد. شرکت کرمان موتور با استفاده از نیروهای مجرب و متخصص توانست در سال 1375 خط تولید دوو سی یلو را راه اندازی نماید. این شرکت در سال 1379 توانست خط تولید مدلی دیگر از خودروهای شرکت دوو یعنی ماتیز را راه اندازی کرده و این خودرو را که تمام مراحل تولید آن در داخل انجام می شد به بازار عرضه کند. امروز کرمان موتور به تولید انواع مدل  لیفان، انواع مدل هیوندا، انواع مدل فولکس واگن، انواع مدل چری، انواع مدل ام وی ام، انواع مدل جیلی، انواع مدل جک، راین، انلوبو، انواع مدل بی وای دی، گریت وال می پردازد.شرايط فروش کرمان موتور

شرايط فروش کرمان موتور

شرایط فروش محصولات کرمان موتور در مقایسه با سایر خودرو سازان کشور تا حدودی متفاوت است، شرکت کرمان موتور برای کسب رضایت مشتریان خود و برای راحتی آنها شرایط فروش نقد و اقساط را برای انواع مدل های خودرو تولیدی خود مشخص کرده است. مشتریانی که می خواهند از خودروهای تولید کرمان موتور بخرند می توانند به صورت نقد به مراکز و نمایندگی های مجاز کرمان موتور مراجعه کرده و از شرایط فروش کرمان موتور آگاهی یابند و یا با مراجعه به وب سایت رسمی نمایندگی 2202 کرمان موتور می توانید از شرایط فروش کرمان موتور به صورت پیش فروش ، نقدی، اقساطی و یا تحویل فوری خبر دار شوید.

کرمان موتور شرایط فروش نقدی و اقساطی را دارد که در شرایط فروش اقساطی به کوتاه مدت و بلند مدت تقسیم می شود.

بر اساس اعلام کرمان موتور در آذر سال 1397 شرایط فروش اقساطی جک s3 به این صورت بوده که همزمان با ثبت نام بخشی از مبلغ خودرو دریافت می شود و زمان تحویل خودرو 30 روزه است که در این 30 روز وضعیت سند در رهن می باشد و برای تاخیر در تحویل خودرو ماهی 2.5 درصد جریمه در نظر گرفته شده و مابقی مبلغ خودرو طی 12 فقره چک با فواصل زمانی سه ماهه پرداخت می شود.

فروش اقساطی کرمان موتور

یکی از روش های کرمان موتور برای فروش محصولات خود و کسب رضایت آنها فروش اقساطی باشد، در فروش اقساطی کرمان موتور مردم با بودجه مالی متفاوت و کم می توانند خودرو دلخواه خود را انتخاب کرده و با پرداخت بخشی از مبلغ به عنوان پیش پرداخت در کمترین زمان صاحب خودرو مورد علاقه خود شوند و مابقی مبلغ خودرو را طی اقساط بلند مدت پرداخت نمایند. برای نمونه فروش اقساطی کرمان موتور برای برخی از محصولات تولیدی اش به شرح زیر می باشد.

مشتریانی که می خواهند خودروی  ، لیفان ایکس 50 و یا لیفان ایکس 60 را خریداری کنند می توانند درصدی از مبلغ ارزش اصلی خودرو را به صورت پیش پرداخت نمایند و یا در زمان عقد قرار داد پرداخت نمایند و مابقی را به صورت اقساط 36 ماهه پرداخت کنند.

برای خرید اقساطی خودرو لیفان داشتن دسته چک، گردش 3 ماهه آخر حساب جاری و مدارک شغلی مانند پرنت حساب بانکی، گواهی صحت امضاء صاحب چک و مدارک سکونت برای انجام تعویض پلاک و انتقال مالکیت خودرو الزامی می باشد.

اما اگر تمایل دارید اقساط خودرو خریداری شده خود را در بلند مدت بپردازید می توانید از شرایط فروش اقساط بلند مدت نمایندگی 2202 زیبایی استفاده کنید، شرایط فروش بلند مدت در این نمایندگی با سود 18 درصد سالیانه و بدون ضامن انجام می شود.

کرمان موتور علاوه بر اینکه برای راحتی مشتریان خود اقدام به فروش اقساطی محصولات تولید خود کرده است، برای برخی از محصولات تولیدی کرمان موتور مانند خودرو جک S5 تسهیلاتی هم پرداخت می کند. به این طریق مشتریان می توانند با استفاده از تسهیلات فروش اقساطی کرمان موتور صاحب خودرو مورد علاقه خود شده و پول آن را به مرور زمان و به صورت اقساط بلند مدت پرداخت نمایند. برای پرداخت اقساط خرید خودرو کرمان موتور می توانید از پرداخت های آتی استفاده کنید که با استفاده از چک به صورت اقساط 12 ماهه، 24 ماهه و 36 ماهه پرداخت می شود.فروش محصولات کرمان موتور

فروش محصولات کرمان موتور

 اگر در سایت های مختلف اینترنتی گشتی بزنیم به نمایندگی های پر شماری بر می خوریم که به فروش محصولات کرمان موتور می پردازند، نمایندگی 2202 زیبایی بر اساس شرایطی که شرکت کرمان موتور برای فروش محصولات خود به صورت نقد و اقساط مشخص کرده است، اقدام به فروش محصولات کرمان موتور در استان خوزستان می نماید. جدیدترین فروش محصولات کرمان موتور مربوط به پیش فروش محصولات S5 و S3 می باشد که زمان تحویل S3 یک ماه یعنی در دی ماه و زمان تحویل S5 شش ماهه یعنی خرداد ماه سال 98 می باشد.

البته در بازار امروز کشور که دچار نوسانات زیادی می باشد و هر روز قیمت ارز بالا و پایین می رود، فروش اقساطی خودرو شاید برای خودرو ساز ریسک بزرگی باشد، ولی گروه خودرو سازی کرمان با توجه به اهداف عالیه ای که دارد و بر اساس اساسنامه خود که جلب رضایت مشتری می باشد، در چنین بازار نابسامان ارز و کالا باز به فروش محصولات خود به صورت نقد و اقساط ادامه می دهد و نمایندگی های این شرکت در سراسر کشور، اقدام به فروش محصولات کرمان موتور با تضمین کیفیت و اعتبار بالا می نمایند، تا به این طریق خریدار و مشتریان کرمان موتور بتوانند از محصولات کرمان موتور استفاده کرده و با رضایت خاطر و اطمینان و آرامش به انتخاب خودرو دلخواه خود بپردازند.

برای خرید محصولات کرمان موتور و آگاهی از شرایط و آخرین اخبار می توانید به وب سایت رسمی نمایندگی 2202 کرمان موتور زیبایی مراجعه کنید و یا با مراجعه حضوری به نمایندگی ما به آدرس اهواز اتوبان آیت الله بهبهانی جنب شهرک نمایشگاهی خودرو ساختمان کرمان موتور و یا از طریق تماس با شماره تلفن 0613157 از طرح های فروش محصولات کرمان موتور و همچنین از آخرین اخبار و شرایط فروش آگاهی یابید.